Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikula2
4. srp 2010

@mam4 joj ty si zlata dakujem za foto 😵 😵 , a vidis ty mas taku cervenu brzdu lebo teraz je taka kovova, tebe sa s tou cervenou plastovou dobre stlaca a manevruje?

mam4
4. srp 2010

@ikula2 nemas za co 😉 ano je cervena a plastova ale ani raz sme s nou nemali problem, len ju zasliapnes a taka kovova tyc zaisti kolesa.... rucna brzda je tiez na zadne kolesa, maju loziska a tie nam vrzgali tak sme museli povolit brzdy ale aj tak dole kopcom pekne dobrzdi aj ked mam nalozenych 20 kil 🙂 a neviem ako myslis to manevrovanie ?????
a ani ja uz neviem spat koli kociku, som myslela ze pri prvom som si tym uz presla ale zase ma to chytilo 😲 zrazu sa mi paci asi 20 kocikov a chcem ich vsetky 😀

ikula2
4. srp 2010

@mam4 tak to mas pravdu s kocikmi. No to manevrovanie myslim stlacanie ide tazko?
a keby som ta velmi poprosila zmerias mi od zeme po vysku rucky aka je vzdialenost ked je v najnizsej polohe pre takych krpcov ako sme my.

mam4
4. srp 2010

@ikula2 ide to lahucko, no obcas sa stane ze je koleso v takej polohe ze nim treba o centimetrik pohnut ale to sa mi stava aj na dalsich 2 kocikoch. proste to musi zapadnut do tych "zubkov" ... idem pomerat ale myslim ze tu najnizsiu aj tak nebudes pouzivat 😉

mam4
4. srp 2010

najnizsia je cca 94, stredna (tu pozuzivam ja pri 160cm 🙂 ) je 103 a najvyssiu som nemerala ... este som zmerala ze sedacka je od zeme vo vyske 67 cm takze sa nemusim k malemu zohynat ...

ikula2
4. srp 2010

@mam4 super dakujem no priznam sa ze ja mam na kociku najmenej 103 a je mi to vysoko a som taka vysoka ako ty. A inac ked pises ze mate este 2 kociky a ides este kupovat novy to nie je vela 😀 ? No kazdopadne sa neviem rozhodnut, ale pri HT by sme usetrili stoji menej tak achaaaach, ja som na tom jane uz aj cenu zjednala 😝 a teraz odstupim no to, musim sa este na to vyspat.

ikula2
4. srp 2010

@mam4 aky mas nanoznik k HT?

mam4
4. srp 2010

@ikula2 naozaj ?? mne vadi ked mam tak nizko, potom mam pocit ze sa hrbim pri tlaceni 🙂 nooo, prvy kocik mame uz len u svokrovcov (to bola velmi zla kupa), predat sa mi ho nepodarilo, druhy sme kupili HT ale prestahovali sme sa na dedinu a tak som este chcela nieco malicke do auta ale ani s tym golfacom nie som velmi spokojna kupila som ho len preto ze bol lacny ... no a teraz pri druhom babu som chcela dokupit len vanicku na HT ale ked hladam tak stale natrafim na nejaky pekny kocik a spekulujem, vymyslam 🙂

co ty vlastne CHCES od kocika ?? aspon 3-4 najdolezitejsie veci ?? ved su aj ine znacky, ne-znacky alebo sa ti pacia len tieto 2 kociky ??

mam4
4. srp 2010

@ikula2 nemam ziadny, ja som v zime pouzivala len eisbachen fusak ale to sme uz boli tu v dome a tak som na dlhe prechadzky kocikom nechodila skor sane 🙂

ikula2
4. srp 2010

@mam4 tak najdolezitejsie veci nafuk. kolesa, rucna brzda, lahky, velka strieska, polohovanie do lahu, otocenie do protismeru, trojkolku. Tak kludne si necham poradit ak mas este iny navrh, ale take cenove relacie prijatelne 🙂 . No a aby som nezabudla jane a HT nesplnaju polohovanie do lahu a lahkost 😖 .

mam4
5. srp 2010

@ikula2 tak napada ma este britax vigour 3 (10-11kg, otocna sedacka, a kolesa sa tusim daju dat bud nafuk alebo plast ) a potom este teutonia spirit ma otocnu sedacku, je dobre odpruzena ale ma nejakych 14 kil ... nie su najlacnejsie kociky ale daju sa zohnat od ruky za lepsiu cenu inak viem uz len o tych polskych s otocnymi sedackami ale tie su vacsinou este tazsie no zase cena je super aj za novy ...

ikula2
5. srp 2010

@mam4 no nie zle navrhy ta teutonia draha aj ojazdene inzeraty a britax nema brzdu ale vyzeral tiez celkom fajn, teraz som nasla fajn ponuku na HT za 180 skoro novy a v zaruke. Vies nie ze by som bola vyberava ale prvy sme zle kupili tak uz teraz viem co chcem od kocika ale som fakt totalne nerozhodnuta 😝

mam4
5. srp 2010

@ikula2 ja ta uplne chapem aj ja uz presne viem co od kocika chcem ale este taky nevyrobili 😀

veqa
5. srp 2010

@mam4 ja by som tiež teutoniu, 🙂 len preto, že sa dá dať do protismeru, inak som s jané spokojná 🙂

veqa
5. srp 2010

@ikula2 športový mám od 7 mes.

veqa
5. srp 2010

@ikula2 no jané sa dá dať do ľahu a to takmer úplného...ja som v ňom vozila 7 mes., práve to sa mi na ňom páči oproti HT že sa nenakláňa celá sedačka, ale pekne sa dajú polohovať nohy a chrbátik zvlášť 🙂

cucovia
6. srp 2010

@ikula2 na predajni maju len cervene, tovar chodi kazdy stvrtok a do tyzdna, max do dvoch by mal prist... ja mam asi nejake take poziadavky ako ty a myslim, ze HT ich splna takmer vsetky. neda sa dat uplne do lahu, ale 150st, čo je fajn podla mna. a ta cena, čo je na brendone... 🙂 😉

ikula2
6. srp 2010

@mam4 si pisala ze chces len vanicku na HT tak uz si rozhodnuta? ci nie. Inac mne sa strasne paci vanicka. Ja som sa stale nerozhodla uz som pozerala aj nejake ine ale nic ma nezaujalo. Tak ako HT a jane.

ikula2
6. srp 2010

@cucovia dakujem

ikula2
6. srp 2010

@mam4 mozem ta este poprosit o jedno foto tu polohu v leze so zatiahnutou strieskou a bez zatiahnutej striesky, chcem vidiet ako je tam chrbatik, to je v lieviku ci sa to potom vyrovna.

mam4
6. srp 2010

@ikula2 aj mne sa najviac paci vanicka od BC ale laka ma to ze za 300 eur mozem kupit 2-kombinaciu a mat este jeden kocik na striedacku a lepsie odpruzeny ale ja mam kooooopu casu na rozhodovanie takze si to este necham ulezat ...
a skusila si zajst do obchodu a dat vedla seba jane a HT a rozhodnut sa tak ?? alebo napisat na papier vyhody kazdeho kocika a ten co bude mat viac vyhrava 🙂

mam4
6. srp 2010

@ikula2 odfotim ked dam maleho spat, ale neviem co myslis ? co ma byt v lieviku ??

mam4
6. srp 2010

tak tu su foto, dufam ze som pochopila dobre a odfotila co si chcela 😅
len si prosim ta nevsimaj ten neporiadok okolo 😎

mam4
6. srp 2010

teraz pozeram ze na fotkach ten chrbat vyzera ze je nakloneny ale to je tym ze ta sedacka sa cela hybe a ked si babo lahne tak ju vyrovna a je to uplne nalezato

ikula2
6. srp 2010

@mam4 jeeeejda vyzera to supis 😉 , no ten lievik myslim to ze sa to nevyrovnava lebo na mojom sportiaku maly tak povediac stale sedi len je v nizsej polohe nieco ako pismeno s. Lebo pri kocikoch jane je napisane ze dieta nesedi v lieviku preto ten vyraz 😀. Ale aj ta strieska vyzera super. No co sa tyka mojho nerozhodnutia ano bola som pozriet obidva, ale kedze sme mysleli ze HT nedame do auta tak sme od neho upustili, to som nevedela ze sa da zlozit aj inac, no a jane ma zaujal na zimu fakt viac, ale mimino sa donho dava fakt dost dole. Ja som si teraz zmerala na mojom abc designe a aj ja to mam tak vysoko a dobre sa mi tam maly vklada a tiez sa da dat proti smeru tak som vcera skusila prvy krat ist von a maly bol spokojny ale stale on kuka ako puk a musim mu mykat hrackou pred nosom 😀 to ma rad a keby bol otoceny opacne sa neda 😖 . Ja ho aj tym uspavam je to taka hrkalka a je pri tom spokojny. dakujem za foto

mam4
6. srp 2010

@ikula2 , jasne uz chapem ten lievik len som este nepocula ten vyraz 😀 ale nie, lezi tam vystrete, ja som do neho maleho davala od 8. mesiaca a dokonca zabral len polku kocika, tu chrbtovu, lebo pri spani mal stale nozky ako zabiacik 🙂 a vtedy bol aj pekne kryty strieskou, ked fukalo dnu tak som proste otocila sedacku. v lete mi zas vyhovuje material, ked som ho zbadala tak sa mi vydel lacny, nekvalitny ale teraz vidim ze je to ovela lepsie ako tie umeliny, v lete moze sediet aj holy a nepoti sa, nelepi. akurat sa mi sparvili zmolky pod nozkami no to som proste oholila ziletkou a je to ako nove. no davam si pozor na slnko lebo ich vraj zvykne "vytahat" 😝
ja som maleho donedavna tiez uspavala cez den iba v kociku a pospal mi v nom aj 3-4 hodiny ...
ake mate auto ?? nam vojde do malej felicie ale sedaciu cast davame bud na zadne sedadla alebo zlozime plato z kufra dame to na konstrukciu no odkedy dal manzel folie tak davame dole aj jedno koleso aby sa to neoskrelo ...

ikula2
6. srp 2010

@mam4 my mame ford fiesta ale manzel to meral ze to nevojde ked sa zlozi cely, preto som hladala taky aby sa neodklikaval, lebo vo vnutri v aute zasa dalsie miesto zaberie, ale mozno ked dame dole kolieska. Este sa pojdem na to pozriet ja do auta ci to fakt nevychadza. Inac mne sa paci aj vajicko HT no skoda ze ked som ja kupovala vo februari kocik nebola ponuka teraz som nasla jednu cely komplet a sportak novy za 400e, co je teda uplne super z druhej ruky.

mam4
6. srp 2010

@ikula2 ved sa opytajte v predajni ci si mozte vyskusat ten kocik nalozit do kufra, ci vam vojde aspon budet emat istotu

ikula2
6. srp 2010

@mam4 dakujem za foto no tak pre mna je to uplne do lahu toto sa neda na mojom sportaku, aj ta strieska sa pekne zastrie. Inac ked si taka vysoka ako ja nemas problem ked ides s maly v kociku do kopca vytlacis? Nie je to tazke?