Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

ikula2
8. srp 2010

@mam4
@cucovia tak zistila som ten telefon a dalo sa objednat telefonicky, kocik je zajednany uz len problem ako ho dostanem domov 😖 , povedala ze tak na 90perc. vo stvrtok, no tej kamoske sa neda. A jasne oni neposielaju kurierom. Tak teraz zhanam kto sa na to da. Inac cucovia nevies mi povedat ikea je odtial daleko?

mam4
9. srp 2010

@ikula2 tak ako si dopadla, uz si niekoho zohnala na "dovoz" ?? alebo si pojdete osobne ?? ved autom to mate za 2 hodky a aspon si spravite vylet 😉

mam4
9. srp 2010

@ikula2 dnes som objavila dalsi kocik 😝 myslim ze by vyhovoval aj tebe a bazarovo sa da zohnat za super cenu, je to quinny freestyle ?? uz si ho videla ?? ja mam nutkanie ho hned kupit 😀

ikula2
9. srp 2010

@mam4 ahoj no pozrela som a vidim jednu nevyhodu predne koleso sa podla mna neda otacat, aspon tak vyzera konstrukcia a ked mas HT tak si si urcite na to zvykla tak toho by som sa bala. Inac mne kamoska volala ze sa pokusi jej priatel ho zobrat tak uz len aby ho mali vo stvrtok ach dufam ze ma nesklamu.

mam4
9. srp 2010

@ikula2 praveze sa nielen otaca okolo svojej osi ale sa aj tak nataca do boku, kopiruje teren a zadne pruzenie je ovela lepsie, sedacka je otocna. no parada 🙂 len ma o 3 kila viac a vraj je skladanie tazsie ale aj tak som uz pisala jednej pani co pradava za neskutocnu cenu tak ak sa ozve a bude ochotna poslat postou, tak kupujem 😵

ikula2
9. srp 2010

@mam4 tak super potom nafot a za kolko? a novy kolko stoji?

mam4
9. srp 2010

@ikula2 novy som nasla zatial len na malvik.sk a tam je tusim za 380. ta pani predava za 50 😀 inak su po bazaroch asi tak okolo 200 eciek ... no ak sa podari a samozrejme ak bude plne funkcny tak potom nafotim 😉
a ty si ako na tom ?? podarilo sa vybavit ??

ikula2
9. srp 2010

@mam4 vyzera to slubne tak na 90perc. ho mam v piatok doma, takze teraz to zalezi len na dodani dufam ze v stvrtok bude lebo ma svihne. Inac kocik vyzera fajn ale mna by odradila vaha 15,1kg. Ale ostatne veci na nom super, aj ked mna farby nezaujali cierna, cervena, modra. Ale nie je az taky drahy ja som nasla novy za 8500Sk neviem neboli eura.

mam4
9. srp 2010

@ikula2 ja ho aj tak kupim len okolo domu, do lesa. koli tomu pruzeniu. a k BC dokupim vanicku a uz snad budem spokojna a s kocikmi koncim 😀

ikula2
9. srp 2010

@mam4 aha a stratila som nit ktory je BC?

mam4
10. srp 2010

@ikula2 no bebe confort HT 🙂 ale ta pani sa mi este neozvala, a dnes som si vsimla ze ten quinny je starsi model bez otacacieho predneho kolesa tak nic z toho 😒 aspon si usetrim natahovacky s manzelom 😝

ikula2
10. srp 2010

@mam4 a co ta teutonia nic? tu uz neriesis, lebo tu si nas dost na nu navnadila, ale z nej sa mi paci len sportak u mna vyhrava vanicka bebe konfort na 100percent ziadna ina nie. Ak raz budem mat druhe babo tak si ju chcem kupit.

mam4
10. srp 2010

@ikula2 teutonka je draha a kedze mame uz 3 kociky tak ju ani neriesim len sa mi zda najlepsia podla mojich kriterii 😉 ja som dnes uz skoro objednala windoo len som zavahala na farbe, stale sa neviem rozhodnut 🙄

ikula2
10. srp 2010

@mam4 a teda aku sa rozhodujes farbu?

cucovia
10. srp 2010

@ikula2 hmmm neni to moc blízko ikey... pocuj, volali ti uz z brendonu, ci pride tento štvrtok?? lebo mne nie a ja sa uz mooc trasem na neho! zajtra im volam...

ikula2
10. srp 2010

@cucovia ja som sa ich pytala a pani povedala ze tak na 90perc., ale volat maju az ked pride. Tak mi potom napis co ti povedali. No dufam ze pride lebo by mi to zasa skomplikovali. A potesilo by ma to lebo maly sa uz trosku tlaci vo vanicke.

mam4
11. srp 2010

@ikula2 cervena, hneda, cierno modra .... ale ta cierna ma najmenej percent 🙂
a ty mas aku velku vanicku ?? uz sa tlaci ?? dufam ze mne vo windoo vydrzi aspon 6 mes 😖

ikula2
11. srp 2010

@mam4 ja mam celkom velku ale keby bola teraz zima tak neviem ako by sa narval do nej, este ma tak 10cm volno 😀 takze uz je to skoro plne, ja by som brala tu hnedu ale na mna sa nepozeraj ja som ako uplne nakazena hnedou farbou aj maly ma dost veci cokoladovych kombinacia smotanova farba.
@cucovia uz si volala?

mam4
11. srp 2010

@ikula2 aj ja mam rada hnedu, len mi s tou bezovou pride trosku nudna kombinacia ... a ked budem menit striesku na sportak tak by som dokupila k cervenej aj cervenu podlozku do kocika a mohlo by to vyzerat celkom dobre 🙂 len ak to bude zase chlapec tak neviem ci si ho v cervenej vanicke nebudu mylit s dievcatkom, aj ked aj mojho maleho si mylili aj ked bol cely v modrom 😝

cucovia
14. srp 2010

@ikula2 tak ako? mas uz doma kocik? ja od vcera, dnes sme s nim boli prvykrat von a som veeeelmi spokojna! 🙂 aj kubkovi sa pacil 🙂

ikula2
14. srp 2010

@cucovia ahoj ano aj my sme ho dnes mali prvy krat vonku malemu sa pacil aj mne, som spokojna, len ta strieska mi vadi ako sa dava hore a dole strasne to cvaka neviem uz som hladala ci sa ma nieco stlacit ci to iba tahat

ikula2
14. srp 2010

@mam4 ahojky mame doma high trek 😵 a dnes ako som pisala cucovii tak som velmi spokojna, trosku je tazsi ako ten predtym. A mam otazocku na tu striesku to sa len taha ked ju chces dat hore alebo dole, nic sa netlaci na uvolnenie? A ked brzdis rucnou brzdou pocujes ju taky suchot?

cucovia
14. srp 2010

@ikula2 no je trosku tazsi veru, aj nam trochu viac miesta v aute zaberie, ale aj tak som zatial nadsena, dufam, ze mi to vydrzi hehe 🙂 rucnu brzdu aj ja pocujem trosku... ale to cvakanie striesky som si nejako nevsimla...

mam4
14. srp 2010

@ikula2 ciii super 🙂 som rada ze si spokojna... mne vobec nepride tazky ale ta strieska mi tiez isla na nervy kym som si zvykla a hlavne ze na youtube to davala teta potichucky hore-dole a ja som stale trpla ci nezobudim drobca 😠 ale doteraz som neprisla na to ako to dat dole potichu 😒
brdzy nam "nesuchcu" ale my ich mame trosku povolene tak mozno preto ale na bycikli nam ich pocut tak asi je to v norme 😉
a aku mas farbu ?? hod fotky aj s nanoznikom, som zvedava 🙂 ja asi objednam tuto zimu od emitexu ...

ikula2
14. srp 2010

@mam4 no skoda myslela som ze sa nieco na tej strieske potlaci a ide to lahko, dufam ze sa to nepokazi 😖 . Poslem foto len nemam ho uplne bez maleho zajtra pofotim. Nakoniec to je ten hnedy a nanoznik mame novy hnedy tak aspon nebudeme kupovat. Este rozmyslam nad nejakym fusakom ale takym prechodnym.

mam4
15. srp 2010

@ikula2 vyzera velmi pekne a synceka mas prekrasneho 🙂 aj on tam vyzera spokojne 😉 a ten kryt na okienko to je nejaka slnecna clona ? to by sa aj nam hodilo, ako sa prichycuje ku kociku ??
a ako sa ti pozdava pruzenie ?? staci ti to hojdanie sedacky ??
nam ta strieska "rapci" od zaciatku a kocik mame uz vyse roka a pol a funguje, nekazi sa. doteraz nam len pukol kusok peny na rucke a asi 2 defekty inak super ...

ikula2
15. srp 2010

@mam4 dakujeme za komplimenty, ten kryt je univerzalna slnecna clona znacka ceska vyroba, nelinka. Uchytava sa takymi plastovymi uchytkami, ale na tom okienku je len polozena. Ja som ju pouzivala na vanicku lebo mame strasne velky obluk a malemu velmi svietilo slniecko ale je to aj na autosedacku ci sportak. Inac super vec, chcela som ti hodit linka ale neviem ju najst. A co sa tyka hojdania no odpruzenie fajn ale az take hojdanie to nie je. Najviac sa mi paci je ze maly vysoko a ze strieska sa super zatiahne len teraz mu zasa svietilo slniecko, ale aj to polstrovanie sedacky je vyborne. Inac a ako sa riesia defekty? TO ste si sami opravili ci reklamovali?

mam4
15. srp 2010

@ikula2 poznam to, akurat som od nich objednala taky "obal" na tu nasu puknutu rucku asi este doobjednam aj tu striesku. ja som ich nasla na mimibazare ...
ano sedacka je super aj ten material podla mna, nemusis davat plienky ani nic pod babo aj ked je na holo, nelepi sa to, nepoti sa v tom ...
defekty opravoval manzel, ide to tazko z toho plastu, je to tam na tesno ale da sa. potom bud dusu zalepil alebo sme rovno vymenili za novu. len ten rozmer bolo tazke najst, nakoniec sme nasli v obchode s byciklami a lyzami. v kocikovych take velke nemali a original cez e-shop kde som objednavala kocik chceli nehorazne peniaze 😠

danabel
15. srp 2010

@mam4 ahoj, môžem ťa poprosiť o link na ten obal na rúčku, lebo viem, že sa tá pena puká po čase, tak by som si to chcela objednať hneď na začiatku. Aj na tú striešku by som ťa poprosila. Ďakujem 🙂

mam4
16. srp 2010

@danabel jasne 🙂 dava sa to sit na mieru, ja est elen cakam kym dojde ake to bude lebo pri ohnutych ruckach to nevedia presne spravit, tak si to budem este musiet prisposobit sama... aspon tak sme sa dohodli ...
tu je link : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=89349