Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

york
5. bře 2012

@luucia dekuji moc jsi zlaticko

york
5. bře 2012

@luucia a jak tu karabinu pridelat na korbu?

luucia
5. bře 2012

@york jak je ta černá a červená přezka, tak tu černou přichytíš na korbu..vepředu i vzadu je takový "šroubek" a na ten to jenom nacvakneš 😵 omlouvám se za výrazy, ale nevím jak jinak to nazvat 😅

york
5. bře 2012

@luucia jj v pohode chapu 🙂 ted jsem i koukla na video co je na you tube 🙂 dekuji moc hned jdu psat pani 🙂

chirabell
5. bře 2012

@lucisa you tube mam napozeran, len to nie je ako nazivo 🙂 aj toto video som videla, preto som sa pytala na to aky je tam uhol, len na prve pozretie mi to prislo ze je to dost zauhlene...ale ako som si precitala tu ze sa tam dietatko otoci na bok a ze sa to tak trochu akoby dorovna, tak som to pozrela este raz a vsimla si tam ten "dorovnavaci" pohyb, ze sa to akoby natiahne v tej rovnej polohe...

lucisa
6. bře 2012

@chirabell 😉

york
6. bře 2012

po tomto videu

https://www.youtube.com/watch?v=u1wAxF0oOJg

mi ta korba neprijde vubec bezpecna v aute takze vsem dekuji za info ale mi ji v aute pouzivat nebudem!!!!

luucia
7. bře 2012

@york video je děsný 😝 ale teda maj to tam nějak divně přidělaný 😕 nám se korba ani nepohla a to jsem kolikrát brzdila fest 😉

york
7. bře 2012

@luucia ale pritom je to na tech klipsech co tam maji byt....tak ja nevim!!!! ach jo porad nad tim premyslim!!! to video me dost odradilo...mame i vajicko ale pritel jezdi pravidelne jednou cca za 3mesice 200km k doktoroj tak to vzdy spojime s necim a tak sem tu korbu chtela v aute hlavne na tu dlouhou cestu protoze je to na cely den a nechci aby mala byla cely den ve vajicku

luucia
7. bře 2012

@york já u první dcery používala jen tu korbu a ted u druhý jsem to střídala s vajíčkem, protože jsme tu starší vozily do školky a to je lepší s vajíčkem. ale i tak jsem korbu jako autosedačku používala často 😉 na tom videu je vidět, že se ten pás při nárazu natáhne, nám se nikdy ani o cm nepohnul 😕 to video je děsivý, to jo..ale nezdá se mi to. Všude píšou, že je lůžko schválený jako autosedačka, to by asi neschválili s takovýma testama 😕

york
7. bře 2012

@luucia no prave taky mi je divny ze kdyby toto nekdo videl tak to nemuze schvalil i kdyby sebevic chtel

chirabell
9. bře 2012

@york to video vyzera hrozostrasne, ale mam napozeranych viac videi crash testov aj roznych inych znaciek, a ver tomu, ze pri urcitej rychlosti je takyto vysledok, ze sa to len povoli a vrati spat uspech, pretoze su modely, ktore sa uplne uvolnia z popruhov a preletia dopredu...niekedy mam pocit, ze aj na skodu tolko videi pozerat lebo potom hrozi, ze clovek s dietatom do auta nesadne vobec...

chestity
19. bře 2012

@chirabell Moja, keby si mala strach o babo ked fuka, daj cez kociarik plastenku proti dazdu, je to aj proti silnemu vetru 😉 a je to 🙂)) (aspon ja som to tak robila)

pazibarb
22. bře 2012

@york a jaky mas ten kocar? Ja ted koupila Streety v akci a ta karabina tam byla pridelana! Za hlavou na sroubek a na tom jeste pytlicek s nejakym dalsim zelezem... jeste jsem to nezkoumala. 🙂 Kdyztak reklamuj ze to tam nebylo, tedy pokud jsi nekupovala pouzity?

pazibarb
22. bře 2012

@york uuuz jsem docetla do konce. 🙂 tak na dlouhe ceste budete delat zastavky a vyndas miminko z autosedacky? Ja mam teda do auta vajicko, tu korbu sem puvodne vubec nechtela, pak jsem uvazovala o bazarove a nakonec koupila nove Streety v akci, ale je to opravdu jen na prochazky, spani na terase a pred barakem. Na cestz autem do mesta, k doktorovi a na nakupy bude mala ve vajicku.

mam4
26. bře 2012

@chirabell ahoj, tak ako uz ste boli pozriet kocik aj na zivo ?? 🙂 nedavno som tu spominala graco trekko tak sa musim pochvalit ze uz ho mame doma 😵 😵 a ak by sa naaaahodou niekto rozhodoval medzi tymito dvoma tak tu su moje NEobjektvne postrehy :
+ high trek : otocna sedacka, aretovanie kolesa na rucke, rucna brzda, potahy na sedacke
+ trekko : opierka noziciek aj chrbatika sa da polohovat zvlast, gumove kolesa, rychlejsie sa sklada, striesku viem preklopit aj ked dieta lezi a ma UV ochranu, lacnejsi o cca 100e

oba su lahucko ovladatelne aj jednou rukou, stabilita u oboch rovnaka, nakupny kosik velky aj kolesa, oba prejdu aj v terene, ale u trekka mi chyba to aretovanie predneho kolesa no zas sa mi viac paci sedacka, vidi sa mi pre dieta pohodlnejsia, ked mala sedi tak ma dvihnutu tu cast na nozicky aby jej neviseli, tiez ho cely zlozim do kufra a nemusim davat dole sedacku a nemusim sa bat defektov 😅

chirabell
26. bře 2012

@mam4 ahoj, hej v piatok sme to stihli cestou k rodicom a uz je aj objednany a zaplatena zaloha 🙂 tak dufam, ze ani v praxi nesklame

mam4
26. bře 2012

@chirabell takze vam padol do oka ? 🙂 a v akej farbe ste objednavali ?? celu 3-kombinaciu ??

mmmiska83
26. bře 2012

ahojky, měla jsem sportovní verzi High tracku a musím říct, co se týče ovládání, je naprosto luxusní, skvěle odpružený, super kola...nevýhoda, sedačka je fakt malinká, i ta sedací část , kde má dítě dupku, nemluvě o krátké zádové opěrce....po 2 měsících jsem ho prodala, protože malému z té sedačky trčela hlava (měl mám pocit přes dva roky).Celkové polohování sedačky je fajn, když dítě usne, jednoduše se položí....a ještě bouda je na nic je malá a nekryje nic, potah na sedačce stihl i během těch 2 měsíců trochu zežmolkovat....je to škoda, že nedali té sedačce víc...konstrukce fakt bombová co se týče řízení 😎

luucia
27. bře 2012

@mmmiska83 tak já mám přesně opačný názor 😉 bouda super, dá se natáhnout až k nožičkám, takže není potřeba slunečník jako u většiny sportáků 😉 materiál super a přijde mi i dost velký, dcera v něm jezdila do 2 let a místa měla hafo a to byla z větších dětí 😉 potom už chodila, tak nebylo kočár potřeba, max golfky 😉

Ted jezdíme s kočárkem na bruslích a to je taky super 😵

mmmiska83
27. bře 2012

@luucia tak to si nevzpomínám,že by se ta bouda dala přetáhnout 😒 materiál je super,ale udělali se na něm žmolky, a můj prcek je docela malý narodil se dřív a opravdu mu z toho trčela hlava...do těch 2 let je to možná ideální,ale pak už je na nic..jinakta sedačka je ale fakt malá, oproti jiným kočárům, hl ta sedací část

luucia
27. bře 2012

@mmmiska83 já už ho používám u druhýho a u obou jsme tu boudičku stahovala až k nožičkám 😉 já nevím, ale stejně si myslím, že se kočárky vyráběj tak do 2 let a pak jsou max golfky..ty děti už jsou velký a měly by něco ujít 😉 ale jak píšu, dcerka byla na svůj věk velká a vešla se tam v poho 😉 jo a ani u jedný mě nezežmolkoval 😕

mmmiska83
27. bře 2012

@luucia tak možná jsem se bála tu boudu přetáhnout, přišla mi taková vratká...navíc na jedné straně od výrobce nedržela úplně...ale kašlala jsem to, tak třeba ty potahy byly předtím kvalitnější,ale u nožiček to bylo sežmolkované,jsem to musela odžmolkovat,když jsem ho chtěla prodat, měla jsem model 2008.....tak každý má jinou zkušenost, já měla kočárků víc a prostě oproti všem je ta sedačka malá..když to srovnám (ty co jsem měla),za mě ho klidně doporučím, ale ta sedačka mě vážně mrzela...jinak bych do něj šla klidně podruhé, ted mám připraveného herqulese razor 4 spin a sedačka u sporťáku je teda o dost větší ,tak uvidíme v praxi 🙂

luucia
27. bře 2012

@mmmiska83 je fakt, že ta boudička je z blbýho matroše..je taková tenká 😉 ale jinak super 😉 já měla kolekci 2007 a ted máme 2011 😉 já s kočárkem byla u první na tolik spokojená, že jsem u druhý dcerky koupila zas tenhle 😀

lucisa
27. bře 2012

@mmmiska83 , @luucia přidám i svůj názor, já kupovala kočárek už použitý, předpokládám kolekce 2009, ale ani tak není sedačka sežmolkovaná. Boudička je tenčí, ale je taky fakt, že hodně maminek, pokud měli i hlubokou korbu, to řešili tak, že na sporťák dávali boudu z hluboké, prý to pasuje a je bytelnější potah.
Taky bych řekla, že krytí boudičky je parádní, když sedí, dá se přetáhnout až k nožičkám, při lehu logicky míň, když je sedačka dole, ale i tak luxus.
A v zimě jsem dávala ještě i pláštěnku, aby neprofouklo.
malá má zítra 2 roky, vejde se úplně v pohodě, jenže už mi potvůrka kočár bojkotuje, takžebudu s těžkým srdcem prodávat.
Jediné negativum, co bych vytkla, že igelit v horním okýnku byl dělaný z kdovíjakého matroše, ale už při koupi byl trochu prasklý, pův majitelka to podlepila a nám se letos při těch šílených mrazech při sklopení boudičky téměř rozsypal. Je fakt, že zvenku to vidětnení, protože je tam ještě shora ta síťka, ale štve mě to.
Na MMB jsem našla maminku, která to opravuje, asi za 300, ale přemýšlím, že kočárek prodám s kontaktem, když bude nový majitel chtít, tak si to zajistí.

Nechci, ale budu se s ním loučit, malá v něm fakt moc nechce jezdit, já ho beru jen jako pojízdný nákupní košík, vejde se mi tam hafo věcí a kočár je stabilní, i když malá ťape vedle, ale aby jen tak doma stál, to je škoda.
Manžel loni před koncem roku kompletně vyměnil brzové obložení, takže kočár brzdí jak zamlada, tak možná ještě projedu pár km na kolečkových bruslích, abych si to užila a půjde do světa.

pazibarb
5. dub 2012

@luucia @lucisa děkuju že ho pořád tak sveřepě bráníte 🙂 strašně se těším až vyjedeme, i když mi došlo, že na sporťák si počkám ještě o kus dýl než jen do porodu ☹
Objevila jsem tenhle nový model od Casualplay, mrkněte na něj, jak by se vám líbil? Přijde mi super zejména to jak kompaktní je ta sportovní sedačka když se složí 😲
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...
http://www.miko.poznan.pl/casualplay/produkty/2...

lucisa
5. dub 2012

@pazibarb 🙂 ááále, ani nejde o bránění, ale o popsání zkušeností.
Tenhle typ Casualu neznám, ale obecně vím od kamarádek, mají ho dvě, pak jsem četla i diskuse, že si dost stěžují na krátkou zádovou opěrku u S4 i S6, u tohoto nevím. 😲

pazibarb
5. dub 2012

@lucisa Tenhle Kudu je úplně nový model, 2012.

rebecca2006
8. dub 2012

dievčatá, neviete poradiť, či kiddy board maxi lascal pasuje na bebe confort high trek????ďakujem!

dundy27
8. dub 2012

Ahojte, ak by mal niekto zaujem o trojkombinaciu BC High Trek+vanicku Windoo plus+vajicko Creatis Fix+zakladnu Creatis base do auta+komplet vsetko prislusenstvo...unisex farby vsetko v zaruke este do 18.3.2013....viac cez IP.