Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

luucia
23. srp 2012

@pazibarb myy lodger bunker máme a je super 😵 rozhodně doporučuju 😵 myslíš, že malá v hluboký korbě na zimu nebude?? naše v ní u našich na zahradě spí pořád 😀 už jí teda malinko nohy koukaj ven, ale vejde se 😀

mmmiska83
30. srp 2012

tak se hlásím zpět ...zase jsem u něj skončila 😀.....a ted se mi ta sedačka nezdá moc malá...asi protože jsem ho předtím měla pro 2,5 leté dítě mno 🙂.....akorát boudička je vachrlatější...ale neva,sehnala jsem si jej použitý, chtěla bych se zeptat
@luucia jestli jsi s ním jezdila na bruslích, ikdyž byla sedačka v protisměru ?malá zatím jen leží,takže když je to v té "třetí" poloze tak se mi ten kočár zdá vcelku stabilní (myslím sporťák)

luucia
30. srp 2012

@mmmiska83 týjo, v protisměru jsem na bruslích korbičku asi neměla 😕 ale myslím, že by to mělo být v pohodě 😉 proč by ne 😉

mmmiska83
30. srp 2012

@luucia tak vyzkoušíme a uvidíme,snad se to obejde bez zranění .-D..

lucisa
30. srp 2012

@mmmiska83 já v protisměru jezdila, protože malá v té době nesnášela sluneční brýle a co chvilku lítaly ty malé mušky, tak jsem měla strach, aby to neměla v očích, navíc jí i dost z té jízdy oči slzely. Když se nebudeš o kočár moc opírat ve smyslu přenášení váhy na rukojeť, tak by neměl být problém.

mmmiska83
31. srp 2012

@lucisa díky, to je mi jasné...že se nesmím opírat...no malá bude mít v sobotu 4 měsíce...tak přeci na ni jen potřebuji vidět 🙂

lucisa
31. srp 2012

@mmmiska83 no, tak jestli má 4 měsíce, to ji máš ještě ve vaničce, ne? To si myslím, bude stabilnější jak sporťák....

mmmiska83
31. srp 2012

@lucisa nemám 😅 ...mám ještě herqules kočár...a to na brusle není.....a v té vaničce se jí moc nelíbí...tho high treka mám jen sporťák a v lehu se jítam líbí 🙂

lucisa
31. srp 2012

@mmmiska83 aháá, tak na leh nebo max. ta střední poloha ještě jde, u HT je výhoda, že se sklápí zároveň i nožičky, takže je prcek rovně.

mmmiska83
31. srp 2012

@lucisa jj,já myslím, že ji tím rozhodně neublížím,do úplného sedu půjde až bude umět sedět.....doma ji taky mám vlehátku a úplně v něm neleží,takže v podstatě moc nechápu, proč někdo tak urputně shání třeba sporťák do úplného lehu (dítko se v poho vyspí i v mírném sklonu)

mmmiska83
2. zář 2012

@lucisa ahojky, že zas otravuju,ale četla jsem , že se ti rozpadlo brzdové obložení ,jak jsi to teda vyřešila??? má mten kočár taky starší (asi r.v. 2007) a zdá se mi , že to moc nebrzdí a stačí se lehce na jednu stranu,když brzdím ......jo a jinak brzdí to hodně?nebo je ta ruční jen na přibržďování.....(ikdyž jsem měla kdysi funglovku,tak už nevím...)

lucisa
2. zář 2012

@mmmiska83 objednala jsem od výhradního dovozce novou a sestřenka mi ho osobně vyzvedla v Praze, tuším Babyparku, jinak to zasílají poštou.
Nožní by měla brzdit perfektně, poznáš hlavně při jízdě MHD, ruční mi ale brzdila taky dobře, na bruslích jsem to docela obstojně ubrzdila. Právě na bruslích se mi obložení rozsypalo, najednou mi to jakoby začalo drhnout a i z kopce jsem měla problém kočát uvézt, jak se to celé roztrhalo, část vlezla mezi kolo a ten mechanismus a skoro se to zablokovalo.

http://www.bebeconfort.cz/kontakt

chirabell
17. zář 2012

Ahojte, prosim vas ma niektora do sportaka high trek fusak lodger bunker? pasuje tam? zmesti sa?
Potrebujem nejak poriesit zimu cca od januara v sportaku, to bude vek kedy moje dietatko dosiahne vek pol roka a ako tak sledujem, dlhsie vo vanicke nevydrzi, budem rada ak vobec dovtedy...

sampo
17. zář 2012

@chirabell a nemas do sportaka ich original fusak? ten sa s nim obycajne aj predava. A inak moje dieta bolo vo vanicke do 7 mesiacov 😉

chirabell
17. zář 2012

@sampo kupovala som funglaca ale fusak v ponuke nebol takze nemam a chcela by som nieco "univerzalne, lebo neviem ci pri nom ostanem....mam premieru tak som plna ocakavani ako budem spokojna s kocikom

sampo
17. zář 2012

@chirabell aj ja som kupovala novy.. teda v r. 2009 este, ale fusak tam bol v zakladnej vybave. Dokonca aj prebalovacia taska. A fusak je celkom v pohode, ja som ho napr. pouzivala aj do chicca multiway, podla mna je celkom univerzalny 😉 a teplucky, ale isto sa najdu aj ine a tiez dobre, co tam budu pasovat, podla mna aj taky emitex. Ja som bola v zime spokojna s kocikom.. hlavne s tymi mega kolesami, akurat k tej strieske na sportaku by sa nasli vyhrady, ale to asi na kazdom kociku je cosi 😅

luucia
18. zář 2012

@chirabell fusak lodger bunker mám a je super 😉

chirabell
23. zář 2012

@luucia a davas v zime iba bunkra alebo mas aj nejaky nanoznik nan este? neviem ci mi bude treba ci nie, ak by bunker stacil, tak nanoznik kupovat nebudem

luucia
23. zář 2012

@chirabell on je bunker sám o sobě hodně teplej, ale spíš kvůli promoknutí jsem nánožník koupila 😉

karin187
6. říj 2012

dobry vecer moze mi prosim niekto poradit do kolkych kil je high trek?nas maly ma uz 15 kil a zhaname nejaky kocik na zimu diky

chirabell
29. pro 2012

Ahojte...tak vzhladom na to ze sa nam trochu zmenila bytova situacia, budem mat pravdepodobne na predaj Bebeconfort High Trek model 2012 vo farbe hneda-bezova (valnut brown) ...vajicko, vanicka, sportak...vajicko a vanicka aj samostatne...ak by ste o niekom vedeli, dajte info, viac sukromnou cestou cez IP 🙂
vajicko a vanicka su po 1 dietati, sportak takmer nepouzivany, maly ma 5 mesiacov, takze v nom bol zatial asi 4x

chirabell
20. led 2013

Takze spominany kocik je isto na predaj...uz mame novy ktory poriesil moj problem....je v ponuke aj s vajickom (nie je na fotke, ale dodam do albumu neskor), plastenkou na sportak....blizsie info o cene a pripadne moznosti ciastocnej kupy (len vanicka alebo len sportak alebo len vajicko) a o sposobe dorucenia podam sukromnou postou....tu su k dispozicii zatial fotky https://plus.google.com/photos/1127502529155084...

zajda007
21. led 2013

Holky, jdu za váma na radu. Sháním sporťák HT, jetý, ale ve slušném stavu. Včera jsem se byla na jeden dívat a málem mě ranila mrtvice (a manžela ještě víc). Prý po jednom dítěti 😅 Masakr. Plasty povolené, přední kolo mělo strašné vůle. Ale spíš mě zarazila jiná věc, sedačka se v poloze leh strašně viklala. Je to normální? Normální to asi nebude, ale radši se ptám. Bohužel jsem neměla možnost shlídnout nový někde v obchodě.

luucia
21. led 2013

@zajda007 mě se sedačka teda neviklá 😕

chirabell
21. led 2013

@zajda007 nie je to normalne...sedacka by mala byt uchytena pevne...ak tomu tak nie je, tak je tam niekde chyba a taky kocik by som isto nebrala...

zajda007
21. led 2013

Tak pevně uchycená fakt nebyla 😀 Bylo mi to hned divný, ale paní se mě snažila přesvědčit, že je to OK 😠

chirabell
29. led 2013

@zajda007 este stale zhanas sportak ? Aky mas cenovy limit?

marcela18
26. únor 2013

ahoj chirabell, máš ešte v ponuke na predaj kočík bebe confort high trek?

chirabell
26. únor 2013

@marcela18 ahoj mam...chces blizsie info?

marcela18
27. únor 2013

@chirabell áno, chcela by som.Mala by som záujem o športovú časť. Prosím Ťa aj info o cene.A prosím Ťa aj info odkiaľ si. Ja som zo Žiliny. Ďakujem