Kočárek Bob Sport Utility Stroller, jak jste spokojené?

lenkaticha
2. únor 2016

Ahoj maminky, mám velikou prosbu, nemáte některá kočárek BOB SPORT UTILITY STROLLER? Případně jak jste s ním spokojené? Chtěla bych sportovní kočárek jak na procházky do terénu,tak ale i na běhání a brusle po asfaltu. Tenhle nemá otočné přední kolo,myslíte,že je to zásadní problém? Případně máte nějaký jiný vytipovaný kočarek,který splňuje všechny mé požadavky?
Díky moc za odpovědi. Lenka

machulka35
19. únor 2016

Bob je naprosto úžasnej jsem 100% spokojena je to neznicitelnrj tank😉 jeste kočky kupuji na brusle babyjogger

lenkaticha
autor
20. únor 2016

@machulka35
Díky moc za info🙂 Nakonec jsme koupili Bob revolution pro kvůli tomu otočnému kolečku vpředu, tak už se těším,až ho vyzkoušíme🙂

kaccistar
20. únor 2016

máme BOB revolution PRO a je to dokonalý kočár do terénu. Dokonca zvládol jazdu lesom do kopca, kde bolo asi tak 30 cm blata.. síce sme ho museli tlačiť dvaja, ale fakt to prešiel a malý ani nevedel. Je to fakt pracant výborný. Dokonca aj naši známý sú z neho všetci unesený a aj partner uznal, že fakt stojí za to, aj keď ho teda kočáre vôbec nezaujímali.. určite super na šport, ma certifikát na korčule a beh. Dá sa k nemu kúpiť aj adaptér a korba alebo autosedačka od Britaxu na to hodiť. My to využívame aj tak. 🙂 určite doporučujem, iný by som nekúpila. Predné kolečko sa dá zaaretovať a keď treba, tak odaretuješ a potom sa dá ľahšie ovládať na malom priestore. To je určite výhoda. Takže ak BOB, doporučujem tento. Na baby jogger by som sa už fakt nedívala.. ja som ho pôvodne zvažovala, prípadne TFK joggster, ale ani jeden sa BOB fakt nevyrovná 😉

machulka35
20. únor 2016

Jj bob proste rules v terénu dokonalost sama nic ho nezastavi😉 lepší sportak neznám a to mi uz par kocsru proslo pod rukama.a hlavně se k nam začal dovážet tak 2roky zpět coz je parada.předtím sis ho Max mohla dovést z USA.takže rozhodne invedtika ,která te nebude mrzet.mejte se damy!!bobum zdar😉

ejmate
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ejmate
24. říj 2017

@lenkaticha Ahoj, prosím tě jak ti vyhovuje ten kočárek BOB Revolution Pro?

gepe
24. říj 2017

@ejmate ahoj, odpovím za nás, máme už v řadě na druhé dítě a nebudeme měnit. 🙂

ejmate
24. říj 2017

@gepe a prosím tě používali jste i korbičku pro novorozence? Funguje to odpružení stejně dobře i s korbičkou? Nenadskakuje miminko moc?

gepe
24. říj 2017

@ejmate ne nepouzivali, avsak postačí Ti na tu chvíli i vložná taška 🙂 nenadskakuji, kočárek má hydrauliku a i když je nerovný terén, ta sedací část se "pohupuje", nejsou žádné tvrdé nárazy. Máme 2 kočárky, korbu jsme pro BOBa neřešili, na 3 měsíčního v zimě na horách a na sněhu nám stacilo dát péřový fusak a do lehu, jinak sanky. A pro mrnata ergo, ve městě druhý kočárek už s korbou.

ejmate
24. říj 2017

vážně? To mě vůbec nenapadlo 😀 já myslela, že to nejde tolik sklopit aby mělo to miminko rovná záda?

gepe
24. říj 2017

@ejmate úplně na rovině nebude, ale cca 10° tam chybí do úplného lehu, když budeš mít vloznou tasku/korbu, tak budeš mít úplný leh 🙂 my to vyrovnali tím perakem 🙂

ejmate
24. říj 2017

To je vážně super nápad. Mě to vůbec nedošlo. Právě jsem koukala na bazarový kočárky a tam nikde tu korbu nemaj. A kdybych kupovala vše nové, tak je to docela dost peněz. Tohle je dost inteligentní řešení 😉 Děkuji za typ. Nemáte náhodou nějakou fotku, jak to vypadá s tou taškou?

gepe
24. říj 2017

@ejmate snad se zobrazí https://www.google.cz/search?q=bob+revolution+c...
Buď vložná taška, nebo pevna korba od Britaxu ;)

ejmate
24. říj 2017

Tam jsou všude ty korbičky. Já jsem to asi blbě pochopila, myslela jsem, že jste používala něco takového: https://www.google.cz/search?q=vložná+taška+do+...

gepe
24. říj 2017

@ejmate dala jsem na carrycot - korbu, měla by jít i právě Britax vložná taška nebo jinak přenosná taška.
My nepouzivali, i když jsme nad ní přemýšleli, psala jsem proč výše http://www.pinkorblue.cz/britax-vlozna-taska-na...

ejmate
24. říj 2017

Aha, děkuji moc za upřesnění, já už myslela, že jsem to zase blbě pochopila 😀
A díky za informace 😉 Až budu shánět kočárek, myslím, že tenhle bude jasná volba 🙂