Kočárek Bugaboo Bee, máte zkušenosti?

petapetapeta
13. únor 2012

🙂 Holky, mate zkusenost s timto kocarkem? Je vhodny i na prochazky po parku, meste, k mori? Chceme koupit pro naseho syna golfky, ale nemuzeme se rozhodnout. Ostatni kocarky jsou dost tezke a po case zacnou vrzat. Jak je to s Bee? Dekuji vsem za radu. P.

petapetapeta
autor
13. únor 2012

holky, nikdo nema zadnou zkusenost? ☹

lajla
14. únor 2012

@petapetapeta ahojicek ja ho mela..a vubec jsem nebyla spokokena, ale je zase hodne lidi co spokojeni jsou..zalezi...jsou lehke, ale hodne mi vadila ta rotace kolecek...po chvili pouzivani mi zaclo padat to vysunovaci lehatko..mala z neho porad vycuhovala, kdyz se naklonila, tak se kocarek klonil tim smerem..proste za me ne...moooc jsem ho chtela, precetla jsem x diskuzi, koupila novy i s vybavou a pak za pakatel poslala dale...abych se ho zbavila...
koupila jsem maclaren xt a bomba, bomba bomba, naprosto doporucuju

petapetapeta
autor
14. únor 2012

ahojky, dekuji ti za tvuj nazor. Presne co jsi popsala, tak jsem uz nekolikrat slysela - to naklaneni, dite temer vypadlo, ale zase jak rikas, take ho moc chci, jen mi je lito penez, kdyz to nebude na 100%. Prece jen to celkem dost velka investice. Bydlime u Plzne, kde je dost nerovnych cest a potrebuji kocarek jak do mesta, tak i do lehciho terenu jako je park. Co jsem musela ocenit, kdyz jsem potkala maminku s Bee v Praze, ze kocarek vubec nevrzal a nebyl slyset ani na kocicich hlavach. Ja mam momentalne Peg Perego Skate je uzasny, ale hlucny. Na leto chceme jen lehke golfky tak se porad rozmyslim. 🙂

lajla
14. únor 2012

@petapetapeta vis to vrtani v hlave je strasne...ja to taky tak mela🙂 jsem rada, ze jsem ho zkusila, protoze bych nad nim premyslela asi az dosud..ale proste mi nesedel☹(( a to opravdu vubec az na to ze byl tichounky,a pekne vypadal..i kdyz po pravde mi se libi i nan pohled ten maclaren a to co zvladne..na neho bee opravdu nema...nedovedu si predstavit dite ve fusaku v bee, u maclarenu naprosto v pohode, koukni treba i na strisku..ta od bee vubec necloni, je strasne otevrena..u maclarenu mas na vyber..je tam mensi clona plus striska se da cela sklopit aby na dite nefoukalo ci nesvitilo slunicko...ja rikam, ted mam kocarek svych snu🙂 je fakt ze kolecka potrebuji obcas namazat..ale pak jede jako hodinky
jsem zvedava jak se nakonec rozhodnes🙂

kachen
14. únor 2012

Mam uplne stejny dilema. Hrozne jsem je chtela (chci). Krasny na pohled, lehounky a hlavne otocna sedacka. Byla jsem na ne mrknout s manzelem. Meri totiz skoro 2m a vypadal u toho dost blbe. To bych jeste porad snesla, ale byl takovy jakoby hodne rozviklany, kolecka uz nesly odaretovat (zrejme od castyho zkouseni), dost mne vadi to zadne misto na nozicky a absence madla. A to nemluvim o nulove vybave za ty prachy. A prodavacka byla taky dost arogantni, takze jsem se nakrkla jako fest. Nicmene to nic nemeni na tom, ze kocar je to krasnej moc. A je tady rozsahla diskuze o Bugaboo, ale pravda, cist to cely je nemozny.
@lajla
@petapetapeta

petapetapeta
autor
21. únor 2012

@lajla ahojky, celkem jsi me nalakala na Maclaren XT. Uz jsem ho byla obhlidnout v Babyparku a je vazne super. tak si myslim, ze mam vybrano a vezmu si tento kocarek. Lehky, stabilni, proste super.

petapetapeta
autor
27. únor 2012

@lajla Nakonec jsem si koupila MACLAREN XT. Je naprosto dokonaly a jak jsi psala, zvladne toho mnohem vice nez Bugaboo. A je take naprosto trendy. Kazdy se po nas otaci, jaky mame kocarek. 🙂

petapetapeta
autor
27. únor 2012

@kachen Kup si MACLAREN. Je uzasny.

kachen
28. únor 2012

@petapetapeta Jestli myslime ten stejny, tak ten se mne nelibi. Vypada jak obycejny golfky a nema spojenou rukojet. Ja uz jsem rozhodla pro mamas and papas sola.

lucyp13
23. led 2018

Dokaze mi nekdo poradit jake jsou zasadni rozdily mezi mezi bee+ a 3?