Easywalker Buggy XS nebo jiný? A kupovat vůbec golfky?

Zodpovězené
21. bře 2021

Dobrý den,

jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem? http://bit.ly/2OMBeXB

Mám první dítě - syn 10 měsíců, od 7. měsíce sedí ve sporťáku a nyní už chodí. Jezdím autem často a mám jinak dvojkombinaci kočárku Easywalker Harvey 2 (s tím jsem spokojená).

Tím, že nemám zkušenosti, si říkám, zda vůbec golfky pořídit na výlety, abych nemusela furt sporťák skládat do auta.

Děkuji za rady a případné tipy i na jiné golfky, které jsou vhodné i pro prcky, když usnou.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Asi bych se zamyslela nad tím, co konkrétně pro Vás znamenají výlety, o kterých píšete. Pokud plánujete jízdu v normálním (městském) terénu, tak není důvod nad golfkami nepřemýšlet. Pokud ovšem výletem myslíte i horší terén, například na horách nebo někde jinde mimo civilizaci, kde byste se mohla setkat s kameny, bahnem a dalšími nepříjemnostmi, tak golfky podle mě nejsou ta správná volba.

Obecně se golfky vyrábí proto, aby Vám ušetřily místo a abyste si například při nákupu nebo procházce po městě usnadnila život. Určitě se ale nejedná o typ kočárku, který by se dal využít všude.

Easywalker Buggy XS je skvělý. Je opravdu skladný, lehoučký, jako bonus skutečně pěkně vypadá, má na golfky opravdu velký koš a řekla bych, že v tomto kočárku se Váš chlapeček i hezky vyspinká. 😉

Každopádně, jak jsem už napsala výše - pokud plánujete cesty mimo klasické chodníky, tak bych o koupi golfek vůbec neuvažovala a zůstala bych u sportovního kočárku. Váš současný kočárek Easywalker Harvey 2 je za mě super a neměnila bych.

Tak pouvažujte. 😉

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv zeptat, tak jsem Vám k dispozici.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz