• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Terrain Mountain Buggy, máte zkušenost?

6. července 2015 
Zravím všechny maminky :slight_smile:
Máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Já se do něj zamilovala, hlavně proto, že je lehký a vhodný do města i terénu. Trochu mě ale odrazuje velikost korbičky, dítě se do ní vejde údajně jen do 4 měsíce :frowning2: a pak i vyšší pořizovací cena - dvojkombinace 21.000,-
Uvítám i tipy na vhodné alternativy kočárku. Důležitá pro mě je váha, možnost nebát se s nim na tůru do hor, stejně tak na inliny. A přiznám se, že koukám trochu i na desing, aby byl jednoduchý, čistý bez ozdob atd. :grinning:
31. bře 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řešíme úplně stejný problém... Ani není moc kde si ho prohlídnout, nikde ho nemají skladem... Odkud je ta fotka? Ale asi ho nakonec objednáme jen tak.
1. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evajs8 mají ho vystavený v Babiez v Praze v Letňanech :slight_smile: no je úžasný :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. črc 2015 v 15:25 • pelca
Quinny freestyle, Jane slalom nebo baby joger, měla jsem všechny a dodnes běhám jedině s freestylem a manžel na bruslích nesahne po jiném
6. črc 2015 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. črc 2016 ve 14:12 • fiesta16
27. črc 2016 v 17:56 • pelca
29. lis 2016 ve 14:15 • ivkaivkaol
17. pro 2016 v 01:22 • anickaczech
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej patří do bazaru”
13. led ve 14:48 • ivkaivkaol
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej patří do bazaru”
5. kvě v 11:48 • teonek
26. kvě ve 23:52 • veronikas17
7. črc v 15:54 • ivkaivkaol
7. črc v 18:03 • teonek
Tvůj příspěvek