Kočárek Canu Eco Line. Máte zkušenost?

janca5
30. bře 2012

Zvažuji koupi kočárku Canu Eco Line ale neviděla jsem ho naživo ani nemám žádné info o tom jak vyhovuje maminkám ☹
chci se zeptat nemáte někdo zkušenosti? nejvíce se mi líbí barva - růžová s fialovou 🙂
Předem Vám moc děkuju 🙂

Přeju krásný den..

katka_21
30. bře 2012

Milá Jano, tento kočárek bych raději nedoporučovala 😒 . U kočárků tohoto výrobce (Implast) byly zjištěny závažné konstrukční nedostatky - odkaz http://www.maminka.cz/clanek/zavadne-vyrobky/ne...
Canu Eco Line je sice už nový typ kočárku a je pravdou, že má pěkný design, ale důvěru by si u mne už bohužel nezískal ☹

palma111
26. zář 2013

Ahojda, mám takový dotaz na uživatele tohoto kočárku. Dneska jsem ho viděla na živo – našla jsem si jetý přes inzerát. Kočárek je úplně super, krásný, jako nový – ale pán mě upozornil na takovou „drobnost“. Prý měli hodně často prasklá kolečka – duše – a že to vyřešilo až to, že je přestali nafukovat, že prý když byla kolečka nafouknutá podle výrobce, byla každou chvilku prasklá a nepomohla ani výměna duší. Měl někdo z Vás taky takové problémy s kolečky? Potřebuji kočárek do terénu, tudíž to, že bych kolečka nenafukovala, jak mi doporučil, nepadá vůbec do úvahy (i když oni prý tak jezdili i po horách). Dají se třeba někde sehnat náhradní?

andreaorlikova
25. lis 2013

Ahoj holky, tento kočárek máme v barvě Candy(růžová). Jsme moc spokojení, odpružený je velice dobře, jezdí se s ním skvěle i v teréne. Perfektní manipulace, snadná údržba. A je i docela lehoučký. Nemůžu si stěžovat. CO SE TÝČE ZÁVADNOSTI - TĚCHTO KOČÁRKU SE TO NETÝKÁ! JEDNALO SE POUZE O PRVNÍ ZKUŠEBNÍ KUSY! NYNÍ JE VŠE V POŘÁDKU. Myslím, že bych po déle než roce jeho užívání tyto nedostatky sama poznala. S kolečky jsme tedy žádné problémy neměli, tak nevím, možná je to zacházením nebo kola přehustili...Nyní už je dcerka větší, tak kupujeme jen sporťák a tento kočárek chceme prodat. Kdybyste měla některá zájem holky, tak se ozvěte na andreaorlikova@sez­nam.cz (Úvalno – okres Bruntál)
Je po jednom dítě v super stavu. Nějaká ta chybička se najde – více do mailu. 🙂
Mějte se hezky!