Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Canu Eco Line. Máte zkušenost?

janca5
30. bře 2012

Zvažuji koupi kočárku Canu Eco Line ale neviděla jsem ho naživo ani nemám žádné info o tom jak vyhovuje maminkám ☹
chci se zeptat nemáte někdo zkušenosti? nejvíce se mi líbí barva - růžová s fialovou 🙂
Předem Vám moc děkuju 🙂

Přeju krásný den..

katka_21
30. bře 2012

Milá Jano, tento kočárek bych raději nedoporučovala 😒 . U kočárků tohoto výrobce (Implast) byly zjištěny závažné konstrukční nedostatky - odkaz http://www.maminka.cz/clanek/zavadne-vyrobky/ne...
Canu Eco Line je sice už nový typ kočárku a je pravdou, že má pěkný design, ale důvěru by si u mne už bohužel nezískal ☹

palma111
26. zář 2013

Ahojda, mám takový dotaz na uživatele tohoto kočárku. Dneska jsem ho viděla na živo – našla jsem si jetý přes inzerát. Kočárek je úplně super, krásný, jako nový – ale pán mě upozornil na takovou „drobnost“. Prý měli hodně často prasklá kolečka – duše – a že to vyřešilo až to, že je přestali nafukovat, že prý když byla kolečka nafouknutá podle výrobce, byla každou chvilku prasklá a nepomohla ani výměna duší. Měl někdo z Vás taky takové problémy s kolečky? Potřebuji kočárek do terénu, tudíž to, že bych kolečka nenafukovala, jak mi doporučil, nepadá vůbec do úvahy (i když oni prý tak jezdili i po horách). Dají se třeba někde sehnat náhradní?

andreaorlikova
25. lis 2013

Ahoj holky, tento kočárek máme v barvě Candy(růžová). Jsme moc spokojení, odpružený je velice dobře, jezdí se s ním skvěle i v teréne. Perfektní manipulace, snadná údržba. A je i docela lehoučký. Nemůžu si stěžovat. CO SE TÝČE ZÁVADNOSTI - TĚCHTO KOČÁRKU SE TO NETÝKÁ! JEDNALO SE POUZE O PRVNÍ ZKUŠEBNÍ KUSY! NYNÍ JE VŠE V POŘÁDKU. Myslím, že bych po déle než roce jeho užívání tyto nedostatky sama poznala. S kolečky jsme tedy žádné problémy neměli, tak nevím, možná je to zacházením nebo kola přehustili...Nyní už je dcerka větší, tak kupujeme jen sporťák a tento kočárek chceme prodat. Kdybyste měla některá zájem holky, tak se ozvěte na andreaorlikova@sez­nam.cz (Úvalno – okres Bruntál)
Je po jednom dítě v super stavu. Nějaká ta chybička se najde – více do mailu. 🙂
Mějte se hezky!

Sem začni psát odpověď...

Odešli