Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

romana.st
25. dub 2010

P.klara, ahááá, já myslela, že je to Coletto 😀

p.klara
26. dub 2010

romana.st: jak píšeš, vypadají úplně stejně, jen malé drobnosti jsou jinak.. nás ale v rozhodování pošouplo to, že budeme mít asi delší mimčo, takže jsme chtěli větší korbičku.... a hlavně i to, že je coletto lépe hodnocené... a i to, že ten adamex jsme neviděli nikde naživo....

maruska21
6. kvě 2010

Ahojky prodám austin coletto 3 v zelinkavé barvě..Používaná hl..korba cca půl roku a sporták cca 1 měsíc..Nejsou znamky pouzití..Pořizovací cena 7200kc nyní 5000kc.

romana.st
6. kvě 2010

P.klara, tak jsem místo Coletta koupila ABC design - rodeo 🙂 Kočárék je od německého výrobce, tak snad poslouží. Polohování je tam stejné, jako u Coletta. Dívala jsem se na stránky, zda už tam má ta paní nové barvičky Colet. a stálé né 😎

p.klara
7. kvě 2010

romana.st: tak jsem na něj koukala na netu a vypadá taky moc pěkně... jakou jste vybrali barvičku??

romana.st
10. kvě 2010

P.klara: vybrali jsme si černý, olemovaný červenou...
http://www.babyshopdino.cz/abc-design-kocarek-r...
O víkendu jsme byli u mamči a otestovali jsme ho na zahradě. Aďulec byl nadšený, nemohli jsme ho z kočárku dostat....i tam usnul. Z čeho jsem unešená, je ta lehkost kočárků.

p.klara
13. kvě 2010

ahojky všem, kdo máte coletto. dnes jsme u taťky zkoušeli složit kočárek, jestli je vše v pořádku... ale teď nám nejde vycvaknout hluboká korba z podvozku... můžete mi někdo nafotit, jak to tam máte, a jak se to vycvakává... v návodu totiž je popisováno, že se má zmáčknout páčka a že to jde vytáhnout, ale vůbec nic takového tam není... můžete prostím poradit.... děkuji moc předem za rady....

p.klara
13. kvě 2010

romana.st: vypadá opravdu moc pěkně.... tak hlavně, že jste s ním spokojeni a už ho máte i vyzkoušený... 😀

maruska21
14. kvě 2010

no vyfocený to nemam ale je to tak ze v zadu na korbičce je takova cerna packa nebo tak neco a za ni se musí pevne zatahnou jakoby vycvaknou.fakt se musí zabrat..

p.klara
14. kvě 2010

maruska21: aha, tak my jsme právě žádnou páčku na korbičce neobjevili.....

p.klara
16. kvě 2010

😉 tak už jsme na to přišli.. děkuji moc za radu...

nikane
17. kvě 2010

Ahoj holky........co máte Colleto............neporadily byste mi nějaký obchod (nejlépe v Praze nebo Střední Čechy - jsem z Mladé Boleslavi), kde by bylo možno vidět kočáreḱ naživo??? Nemůžu na nic přijít......... !!! Díky moc........a hezký večer 🙂

nikane
17. kvě 2010

A ještě jsem slyšela, že se dají sehnat Coletta za levnějc v Polsku...........nevíte některá o tom??? A hlavně kde??? U nás přichází v úvahu buď někde za Kudowou Zdrojí nebo Jelení Gorou..........vím, že holky z Ostravska je tam za hranicema někde mají, ale tady o tom našem kusu jsem zatím taky nic nenašla a nerada bych se tam rozjela jen tak naslepo, když nevím, jestli ho seženu !!!!

p.klara
18. kvě 2010

nikane.. já jsem byla v POlsku za Náchodem.. a bohužel jsem ho nesehnala... nakonec jsem ho kupovala v krámě v Náchodě... ale měli ho i v Hradci Králové v jedné prodejně... a dokonce i někde v Mladé Boleslavi, ale to už si nevybavím kde, protože to už je dlouho, co jsem na to na netu narazila... zkus mrknout pořádně po netu....

nikane
18. kvě 2010

Diky Klaro............budu muset poradne prolezt tu Boleslav, jestli ho nekde neobjevim. Z toho Hradce se mi ozvali z jedne veeeliko prodejny, ze ho maji i na krame, ale preci jenom je to 100 kilaku..............prave se nechci do toho polska hnat, kdyz bychom ho nesehnali........kazdopadne dekuju za pomoc 🙂

p.klara
18. kvě 2010

nikane... to je ten obchod John Nell.. nebo jak se to píše... je to velikánský obchod s hafo kočárky na krámě... já byla moc spokojená, protože tolik kočárků na jednom místě jsem fakt ještě neviděla... kamarádka mi doporučovala ještě Kolín, že tam je taky nějaký takový velký obchod... ale to nevím, jak se to jmenuje... to by si měla možná blíž...

nikyaviky
10. čer 2010

Ahoj včera jsem si dovezla kočarek domu ale mam problem nevim jak se sklada kdyz ho budu chtit dat do kufru.Na tom navodu co nam k tomu daly to je nejak divne vysvetlene.Dekuji za odpoved

maruska21
22. čer 2010

Sklada se tak že na rukojeti je seda nevim jak bych to popsala proste je tam mackatko 😀 😀 na zvýšní rukojeti tak to zmacknes zatlacis co nejnís a zaroven s tím zmasknes na strane rukojeti cudlík ktery je presne naproti packy na zaaretovaní kola.takže cudlík a zamacknout co nejvíc dovnitr rukojet a je to.nevim jak jinak to vysvetlit..🙂)

simona22
18. črc 2010

@monas ahoj, má tento kočík aj funkciu hojdania, je odpružený a ako je to s tou športovou časťou, dá sa tam dieťa do úplného ľahu. Dakujem

motol
19. črc 2010

Ahoj Holky zaujal mě tento kočárek,nejsou problémy s kolečkama,že by vrzaly nebo tak něco,a je lepší troj nebo čtyř kolka?Děkuji

motol
19. črc 2010

a ještě jeden dotaz máme malej kufr u auta není stímto problém?

monivo
24. črc 2010

@motol já mám čtyřkolku. Šířka koleček je 69cm, takže podvozek přeci jen v autě místo zabere. Kolečka je kapitola sama pro sebe. Nejsou plastová ani nafukovací. Je to nějaká guma či co. Ale po třech měsících vržou. Není to tím, že by nebyl kočár namazný nebo tak něco. Je to tím, že ráfek je plastový a na něm je ta gumová pneumatika a tyhle dva materiály při pohybu po sobě vržou. Obecně bych ho nedoporučila. Do terénu je taky nevhodný. Není vůbec odpružen.

p.klara
26. črc 2010

Tak my máme TROJKOLKU.. nafukovací kola, super... nevržou, krásně se s ním jezdí... jezdíme již přes měsíc a musím říci, že naprostá spojenost... jezdíme jak ve městě, tak v terénu, protože bydlíme na vesnici u lesa a mohu jen doporučit.

HLUBOKÁ korbička je opravdu prostorná, takže věřím, že v ní přečkáme i zimu... malá je v něm opravdu spokojená...a my s vlastnosti kočárku taky.. nemůžu říci žádná negativa...

maruska21
28. črc 2010

My máme taky trojkolku a jsem naprosto spokojena..A do kufru malého auta se vejde..je dobře skladný..My máme alfu romeo což opravdu není rodinny auto.je sportovní a kocarek se tam v pohodě vejde..🙂)malá už jezdí ve sportáku a je mooc spokojena..Jak rika p.Klara nafukovací kola nevrzou proste parada.. 😉

elkat
4. říj 2010

Coletto Austin 3 má kamarádka a je z něj nešťastná, spor´ták mrňavoučkej uzoučkej a nejde zcela do lehu a už v 9 měsících tam nemohla malého dát 😒 jinak kola zybtečně tlustá 😖

p.klara
12. lis 2010

no je tedy pravda, že jsem teď viděla sporťák ve městě a přišel mi dost malý.. já jsem ho tedy ještě na kočárek nezkoušela, jezdíme zatím v hluboké korbě... ale podle toho, co jsem viděla, tak se bojím, že naše dlouhá princeznička se do něj nevejde a budeme kupovat jiný ☹

renatavet
25. lis 2010

ahojky holky,chtěla bych se vás zeptat koupila sem si od jedné pani coletto austin 3 a bohužel ...k tomu nemám nanoznik na hlubokou korbu mam ho v zelene barve.. nemuzu ho nikde sehnat nevite kde bych ho sehnala?dekuji za odpověd...

maruska21
25. lis 2010

🙂Já ho mám,ale bohužel by mi chyběl pri prodeji..No a jinak k tomu,že je maly..??Ani ne moje dcera je dost velka nad grafem a i tlustoucká je jí 14 mesícu a vejde se mi tam i s fusakem tak nevím..

p.klara
30. lis 2010

no tak já jsem ho doma zkoušela nasadit a ten sporťák mi tedy přijde dosti nepraktický.. to polohování je napytel... nečekala jsem, že půjdeme do sporťáku tak rychle, a tak hledám jinou variantu sporťáku coletta, který by byl plně polohovatelný a šel na konstrukci austina 3.... mají dva, ale nikde mi nedokáže říct, zda jsou adaptéry na zacvaknutí totožné ☹

furie
20. únor 2011

Ahoj holky,já mám trojkolku a jsem taky spokojena,jen co mi trochu vadilo bylo,že se špatně leze do košíku s hlubokou korbou.U sporťáku uz je to fajn.No a co mi teda vadí je,že se mi hrozně sjíždeji´í gumy.Uz mám třetí,na zadních kolech!Nedočetla jsem se,že by někdo měl tu zkušenost....Podotýkám,že jezdíme 10měsíců.Sice najezdíme sto jarních km,ale vzdyť se s ním má jezdit až tři roky!?Tak nevím....Jaký váš názor?