Kočárek Coletto Savona - máte zkušenosti?

lenka86dk
20. bře 2016

Ahoj holky, klasický dotaz - nemáte náhodou některá zkušenosti s kočárkem Coletto Savona? Viděli jsme ho na prodejně a líbil se nám na první pohled, ale stejně by to chtělo ještě nějaké praktické zkušenosti 🙂 hledala jsem na netu, ale recenzí na značku Coletto je málo a na tenhle typ kočárku jsem nenašla vůbec žádnou recenzi...

Původně se mi líbili kočárky od Baby Design, ale ty byly v porovnání s tímhle kočárkem menší a nižší (s manželem jsme oba vysocí - já 183cm, manžel 197 cm, tak musíme koukat po vyšších kočárcích, ať to pak nevypadá jak kočárek pro panenku 🙂) ).

Děkuju za jakékoliv poznatky 🙂 L.

lusou
31. bře 2016

Ahojky, viděla jsem tento kočárek v obchodě a líbil se mi asi nejvíc... A to že jsem těch obchodů prošla... Já jdu do něj 🙂 ještě nevím jakou barvu, ale nejspíš savona decor hnědá 😉

lenka86dk
autor
1. dub 2016

@lusou ahoj, mě taky hned okouzlil a manipulace byla skvělá. já už jsem ho objednala (savona decor šedá 🙂) ) - dali mi na něj ještě 10% slevu - no, nekup to 🙂))
tak budem první průkopnice, jsem zvědavá, jak se s ním bude jezdit 🙂 a už se na to těším 🙂

wgolova
19. črc 2016

@lenka86dk , @lusou tak co holky jaký máte názor na ten kočárek ? Já nad ¨ním taky hodně uvažuju 🙂 tak by mi nějaká ta recenze přišla vhod :D

lusou
19. črc 2016

@wgolova Ahojky, já budu jezdit až od září, ale už ho mám doma ( coletto florino carbon) a jsem z něj nadšená... Hluboká korba je dlouhá, dostatečně široká, takže přebydeme v pohodě celou zimu s fusakem... Sportovní korbička je také super, prostorná a dobře krytá před sluníčkem a větrem 😊😊 autosedačku jsem si tedy koupila jinou, chtela jsem od maxi cosi... Za mě veliká spokojenost, uvidíme až vyjedeme, ale už se moc těším 🍀🍀 přeji dobrý výběr 😉

lenka86dk
autor
20. črc 2016

@wgolova já jsem taky ještě nevyzkoušela... ale doufám, že každou chvilku vyzkouším 🙂)) pak dám vědět...

wgolova
20. črc 2016

@lusou @lenka86dk ja budu vozit az v lednu tak budu cekat na vas nazor az vyjedete zatim moc dekuji

krafne
2. srp 2016

Ahoj. S manželem také uvažujeme o téhle značce. Kočárek se nám moc líbí akorát mě trochu odrazuje špatný přístup do košíku ☹ Ještě uvažujeme nad touto značkou: Barletta DREAM COLLECTION. Ta se nám, ale nelíbí moc vzhledově. Kdyby jste některá už měla nějaké poznatky, budu moc ráda 🙂

wgolova
2. srp 2016

no my se nakonec rozhodli pro Dorjan - Prestige 2 Harmony

kolbena
29. říj 2016

@lenka86dk
@lusou
ahoj holky, chtěla jsem trochu obnovit diskusi a zeptat se,jak jste s kočárkem spokojené? díky za každou reakci 🙂

lusou
30. říj 2016

@kolbena Ahojky, jezdím s ním teprve měsíc a jsem zatím moc spokojená ☺️😊 nejvíc teď ocením krytou boudicku v tomhle sychravém počasí 👍👍

kolbena
30. říj 2016

@lusou jj,super,děkuji. Ještě se zeptám,jak se s ním jezdí v terénu? jestli nevrže, dobře zatáčí, je stabilní apod?

lusou
30. říj 2016

Mně se s ním jezdí i v terénu dobře... Jezdím s ním na stavbu a zvládá to tam dobře. Stabilní je taky dobře 😉😉 zatáčí v pohodě ☺️ já bych si ho koupila klíďo znovu... Těžko říct, jak to bude do budoucna, přeci jen jezdíme krátce... Je to asi hodně podobný jako camarelo, tako, dorjan, firkon, Adamex atd... 😉 všechno to jsou kočárky kolem těch 12tis....

lenka86dk
autor
30. říj 2016

@kolbena ahoj, tak my jezdíme už tři měsíce a super. je stabilní, nevrže. do košíku se dostat dá - každodenní lezení do košíku by bylo asi obtížnější, ale my tam máme pláštěnku a občas tam dám chleba a je to ok.

kolbena
30. říj 2016

@lusou
@lenka86dk moc díky za postřehy, doufám, že budete spokojené i do budoucna a kočárky budou skvěle sloužit 🙂 kdybyste přišly na nějaký nedostatek, budu ráda, když písnete. Zatím děkuji a přeji pěkné kočárkování 😉

milca111
14. lis 2016

@lenka86dk
@lusou holky taky se mi Savona moc líbí,ale jeďte vaham jestli savonu nebo coletto Marcello.Jak se na té savone polohuji záda? Je to taky tím kolečkem? Nemáte některá video z netu kde tenhle kočárek předvádí?Našla jsem na to marcello a florino ale na savonu ne.😞

lusou
15. lis 2016

@milca111 u Savony nevím... Já mám coletto florino carbon... A u toho je to kolečko 😉

aniaaa
26. lis 2016

Děvčata, nevíte náhodou kde mají kočárek na prodejně Brno, Olomouc, Prostějov atd.? Chci si ho koupit, ale ráda bych jej někde viděla naživo.

milca111
26. lis 2016

Taky budu kupovat v ol kraji, musím ještě zjistit,kde ho mají vystaveny.

aniaaa
26. lis 2016

kdyby jsi to náhodou zjistila, prosím o info :o)

milca111
26. lis 2016

Jj kdyžtak pisnu.Zatim mám ještě dost času,tak jsem ještě nekoukala nikde.

aniaaa
8. pro 2016

kočárek mají vystavený na prodejně ve Vyškově (včera jsem tam byla) je to na náměstí. a Zdál se mi super i ve skutečnosti a je vážně moc pěkný :o)

milca111
8. pro 2016

@aniaaa a na který jsi se dívala? Na klasik nebo dekor?

aniaaa
8. pro 2016

@milca111 na dekor. Ten chci.

milca111
8. pro 2016

@aniaaa já taky ten grafit😉

milca111
19. led 2017

@aniaaa už máš kočárek doma? Já dnes byla v dětském ráji a RAM měli jen florino a to se mi moc nelíbilo.Jsi přímo z pv?

aniaaa
20. led 2017

@milca111 kočárek doma nemám, ale je koupený a zaplacený a v úschově do porodu. Vzali jsme ten Coletto Savona decor v barvě grafit. Je krásný.

milca111
20. led 2017

@aniaaa ten chci taky 😁 Jenže ho chci ještě vidět na živo a osaht si ho.

aniaaa
21. led 2017

@milca111 tak ho mají v tom výškově a nebo v Olomouci v Kočárky Davídek, ale v tom Ol.maji jinou barvu-tu šedou s hnědými doplňky

milca111
22. led 2017

@aniaaa a tam v tom okamžiku mají přímo tu Savonu? Já všude vidím jen to florino.Vvera jsme byli objíždět ty obchody a na ty kočárky Davídek jsme chtěli jet taky,ale měli jen do 12 hodin tak už jsme to nestihli.

aniaaa
22. led 2017

jojo, přímo ten Savona Decor (s těma malůvkama na spodku korbičky) v Davídkovi jsem ho i kupovala.