Kočárek Kunert Lavado, máte zkušenost?

lejla95
15. kvě 2017

ahoj ;) má někdo prosím zkušenosti s tímto kočárkem? Nikde jsem nenarazila na žádné recenze, a v kamenných prodejnách ho také nemají. Případně i reálné fotky. Mockrát děkuji ;) https://www.vip-baby.cz/www-vip-baby-cz/eshop/1...

vicy
16. kvě 2017

Zn.Kunert jsem mela jiz na syna v r.2005 takze jsem ho kupovala i letos pro malou.Nebyl s nim zadny problem jen pozor at jsou nafukovaci kola.Je totiz trochu tvrdsi.

lejla95
autor
18. kvě 2017

@vicy a jaký konkrétně typ? takže gelová ne? uvažovala jsem právě o nich. jinak děkuji za odpověď ;)

vicy
19. kvě 2017
bobiiik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanyas
9. pro 2017

Ahoj holky, ráda bych obnovila diskusi... Času mám ještě víc než dost, ale mám zálusk právě na KUNERT LAVADO 2017. Nějaké čerstvější zkušenosti? Spokojenost?

mispulin5
20. led 2018

ahoj, take by me zajimalo jak jste s kocarkem spokojeny 🙂

svacka
7. čer 2019

Sice je to stará diskuze, ale přidávám svoji recenzi. Kočárek používáme už skoro pět měsíců a nemůžu si stěžovat. Máme gelová kolečka a úplně super. Je celkově parádně odpruženy, takže gelová kolečka nemají vliv. Bydlíme na malomeste a chodíme do přírody se psama a zvládá to na výbornou. Jediné, co mě štve je ta bílá barva na nevhodných místech. Musíme pořád čistit :D a ten koš, ale všechno se dá zvladnout