Kočárek Kunert - máte zkušenosti?

mispulin5
28. led 2018

Ahoj děvčata, přemýšlím o koupi kočárku Kunert Lavado nebo Kunert Rotax, ale téměř nikde nejsou žádné recenze :/ Nemáte doma některá jeden z těchto kočárků? Moc děkuji za odpovědi 🙂

mispulin5
autor
28. led 2018
htrylcova
19. čer 2018

Ahoj, snad to pomůže. Kunert rotax tedy nevím, ale mi i bez recenzí zariskovali a koupili Kunert Lavado. Přišel, zatím jsme ho nezajeli, ale vypadá velmi pěkně a kvalitně, snadno se s ním manipuluje 🙂 ale doporucuji nafukovaci kolecka, ta gelová by mohla být příliš tvrdá.

beatac
28. črc 2019

@htrylcova dobrý den 🙂 uvažuju nad koupí, mohu poprosit, jak jste byli s kočárkem spokojeni? 🙏🏻

crazyduck85
28. črc 2019

S tímto kočárkem zkušenost nemám, jen z vlastní zkušenosti chci říct, že trojkombinační kočárky jsou dost těžké a zabírají hodně místa - měla jsem X-Lander XA. Později jsme synovi pořídili Britax B-motion a to je něco úplně jiného, kočárek lehký, v kufru i s kočákem spousty místa. ... 🙂 U druhátka uurčitě budu volit Britax B-motion + dokoupíme korbu. 🙂

beatac
28. črc 2019

@crazyduck85 co jsem tak porovnává tak váha vychází +- stejně 🙂 a korba je o pár Cm u Kunertu větší

beatac
28. črc 2019

@crazyduck85 aspoň dle stránky co jsem našla, nějak se mi nedaří najít stránku kde je k mání i korba

zelenaesmolda
28. črc 2019

Jak to budes skladat tu plastovou korbu treba do auta?Za me je to velka neprakticka tezka krava.Na bazaru se na to nekdo ptal a vesmes byly ohlasy spatne.

htrylcova
29. črc 2019

Už rok kočárek používáme a zatím drží bez jediného problému 🙂 už jsme přešli na sportovní korbu a také fajn. Asi není jeden z nejskladnejsich, ale i tak se nám do kufru auta vejde bez problémů. Máme tedy Octavku v kombi, ale vejde se mi v kufru podvozek a na něj korba/ sportovka. Takže mám půl kufru kočár a půlku volnou a většinou naskládám něco i do korbicku, takže problém s místem jsem nikdy nemusela řešit. Dokonce jsem do auta naložila i mimčo v sedačce, celý velký kočár a ještě velkou sekačku na trávník 😃

beatac
29. črc 2019

@htrylcova děkuji moc 🙏🏻 Mám v merku dva typy této značky 🙂 zaujala mě váha X cena

htrylcova
29. črc 2019

Jen bych tedy rozhodně volila dvojkombinaci bez vajíčka do auta a to koupila jinde. Vypadá opravdu forove. Dostali jsme kočárek jako dárek od mého táty, tak jsme nechtěli jít cenové nějak vysoko a nakonec jsme opravdu prekvapeni jak moc nám kočárek sedl 🙂

zelenaesmolda
29. črc 2019

@htrylcova
souhlasim,obecne vajicka z trojkombinaci nejsou nic moc a je lepsi je koupit zvlast