Kočárek Commi Carello natural line, white line, black line

marzana12
25. led 2018

Zdravím maminky, máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Nikde nemohu najít recenze. Mám obavy, aby proutěná část kočárku nebyla hodně profukovací, aby na prcka netáhlo.

veronikaberta
26. led 2018

Koukám, že jsme na tom úplně stejně. Nenašla jsem jediný obchod, kde bych si mohla kočárek osahat, zkusit a pohoupat. Je všude na e-shopech, ale fyzicky nikde není a video mi opravdu nestačí

marzana12
autor
28. led 2018

Já jsem koukala na stránku www.maxim-kocarky.cz je to obchod v Přelouči, ale vystavený ho tam podle informací na stránkách nemají. Je sice hezké, že tam píší po telefonické či písemně domluvě lze obchod navštívit, ale když tam není vystaveny, tak je to k nicemu. Mají vystavené podobné proutěné kusy, ale značka je jiná. Nechce se mi kupovat ,,zajíc v pytli,,

marzana12
autor
28. led 2018

Posílala jsem doraz do obchodu www.maxim-kocarky.cz jestli neplánují tento typ kočárku naskladnit a bylo mi odepsano, ze naskladnění neplánují. Prý když by na kočárek byla nějaká objednávka, dá mi pán vědět, abych mohla kočárek vidět a osahat si ho. Tak máme asi smůlu, budeme muset vybrat jiný kočárek. 😔

veronikaberta
30. led 2018

@marzana12 Napadlo mě jestli nebude někde v Polsku k vidění, když je to Polská výroba. Já ho prostě chci a chci a chci :D Líbí se mi, že je uvnitř prostorný. Jinak jsem koukala na několik videí, košatina profukovat bude, ale měly by to udržet mantinely v něm vložené. Taky jsem koukala na ten obchod v Přelouči. Je to škoda, že ho tam nemají. Nemají tam ani ten black line, ten je stejný, jen jinak barevný

marzana12
autor
31. led 2018

Taky se mi moc líbí že je prostorný. Nám se prcek narodí začátkem června, tak bych chtěla abych mohla prcka vozit v kočárku i přes zimu. Myslím, že by se tam ještě mohl vejít, když píší, že má vnitřní korbička 85 cm na délku. Bavila jsem se se známou, ta má taky proutěný kočárek http://www.kocarkykarlov.cz/rs/nas-tip/25237-ba... kocarek/flypage_kocarkykarlov.tpl.html
a říkala, že je to úplně v pohodě. Malá se jí narodila v prosinci 2016 a neměla s tím žádný problém, že by to nějak profukovalo. Jak říkáte ty mantinely to zachytí a na mimčo netáhne. Teď jen někde splašit ten náš hezký kočárek 😀

marzana12
autor
31. led 2018

Koukám, že ten odkaz co jsem vložila nefunguje, tak zasílám snad lepší 🙂

http://www.kocarkykarlov.cz/rs/nas-tip/25237-ba...

veronikaberta
2. únor 2018

Tenhle je taky pěknej :D U Commi se rozhoduji mezi hnědo zelenou verzí, nebo hnědo béžovou verzí. Čekáme v květnu holčičku, ale chci nechat neutrální barvy až bude druhé dítko 🙂

marzana12
autor
2. únor 2018

Taky se mi líbí kombinace hnědo zelená 😀 my jsme si nenechali říct co to bude, tak taky vybíráme tak nějak neutrální barvičku. Stále pátrám po kočárku jestli na něj někde nenarazím a stále marně. Je to divné, že ho nikde nemají. Koukala jsem i na FB jestli tam něco není, ale žádná hitparáda to taky není. Nějaký sem tam komentář, jinak nic.

veronikaberta
2. únor 2018

Miluju kombinaci zelené a hnědé :D Je to polsko, tak se s tím musí počítat. Líbí se mi, že je těžší, takže bude držet na lesních cestách. Na výrobce jako takového stížnosti moc nejsou. Asi to riskneme :D Já ho prostě chci :D

marzana12
autor
4. únor 2018

Taky uvažuji nad tím, že to risknu, jen se bojím když by byla nějaká reklamace, jak by se to všechno posilalo a řešilo. Ale tak snad bude vše ok a nebude se muset nic takového řešit.

veronikaberta
5. únor 2018

Tak já myslím, že reklamace budou standardní dle českého zákona v případě, že bude důvod k reklamaci. Máme doma u tchýně na půdě ještě starou libertu kočárek,ten bude na baráčku, který si rekonstruujeme. Ještě mě napadlo, že kdyby nááááhodou byl problém s průfukem, což si myslím, že nebude, tak ušiju do kočárku vložku s termofolií. Ale myslím si, že když jsme my nezmrzli v tenkých stěnách Liberty, tak ty naše zlatíčka taky nezmrznou 🙂

marzana12
autor
5. únor 2018

Jéé my máme taky u mamky starou bílou libertu. 😀 A když na ní člověk koukne, tak úplně žasne, jak je veliká. Taky mě napadlo, že bych v případě průfuku ušila z pogumovaného plátna nějakou vloužku, aby to byla jistota. Ale ono když bude mimčo oblečené a v zimě třeba ve fusaku, tak si myslím, že mu zima nebude. 🙂 Každou chvíli koukám na kočárky a Commi Carello je stále vítěz, furt jsem nenašla jiný co by se mi tak moc líbil. Ještě se pojedeme s manželem podívat do prodejny v Táboře, mají jim tam přijít nové kusy, tak uvidím.

marzana12
autor
28. únor 2018

Nevím, zda si již zkoušela kočárek objednávat nebo ne. Ušetřím ti možná chvíli času. Já jsem zkoušela kočárek objednat a bylo mi odepsáno:

Dobrý den,
omlouváme se, ale výrobce nás informoval, že se nyní kočárek, který máte v objednávce, již nevyrábí. Bohužel nám nemohli sdělit, kdy bude opět kočárek ve výrobě. Chtěl bych se tedy zeptat, zda chcete objednávku zrušit a nebo máte zájem o jiný kočárek z naší nabídky.

Jsem z toho zklamaná ☹ těšila jsem se, je fak moc krásný.

veronikaberta
7. bře 2018

Tak já jsem to stihla ještě na začátku února, takže je objednán a ať se čínní :D

marzana12
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
marzana12
autor
7. bře 2018

Tak to mas štěstí, já jsem to zkoušela kočárek objednávat přes dva obchody, když to v prvním nevyšlo a i z druhého obchodu odepsala, ze pan co motá ty kosatiny je indisponovan a neví kdy bude zase moct motat. Já objednávala kolem 20.2. Teď uz mám vybraný jiný kočárek,je taky velký má uvnitř 86 cm, ale z venku nevypadá tak hezky jako commi carello.

veronikaberta
13. bře 2018

Kočárek dorazil. Představovala jsem si kapku jinou kvalitu, ale dá se kočárek doupravit do ideální podoby. Barva také není taková, jako na internetu, hlavně hnědé části textilu, ale dá se to přežít. 🙂

marzana12
autor
13. bře 2018

Já už mám taky kočárek doma. Objednávala jsem ho s manželem 3.3. s tím, že pani řikala, že dodací lhůta je 4-6 týdnů a ejhle, včera jsem si ho byla vyzvednout na prodejně. Jsem s ním nakonec spokojená, vypadá lépe než na obrázku a je veliký. Tenhle taky nevypadá špatně, ale jak píšeš, barvu jsem si představovala sytější. Ale jinak vypadá pěkně a určitě taky účel splní. Je i tak prostorný jak psali? 85 cm vnitřní rozměr korbičky? Ten náš to má, tak jsem ráda, bála jsem se toho, že to tak nebude.

veronikaberta
21. bře 2018

Jojo, má slíbených 84 cm. Je dloouhej jak týden do výplaty :D Jáký jsi vybrala jiný dlouhý???

marzana12
autor
21. bře 2018

Tak to je fajn. My jsme vybírali nakonec podle velikosti kočárků co nabízeli v obchodě a až pak byl výběr barvy. Máme Dorjan Prestige Butterfly 2017 a v zeleno-šedé kombinaci a s podvozkem Classica. Ve zkutečnosti se mi líbí víc než na obrázku.

veronikaberta
27. bře 2018

Mnooo, ten je taky krásný 🙂 Hlavně aby sloužil jak má 🙂 V kolikátém jsi TT?

marzana12
autor
27. bře 2018

Zítra mi začíná 29 tt, Na prcka už se těšíme a všechno děsně rychle uteklo. Co ty, ty jsi říkala, že máš termín někdy v květnu viď, jestli si teda dobře pamatuju.

veronikaberta
3. dub 2018

Mám termín 8.5. 🙂 Poslední dobou se to hrozně táhne.