Kočárek Concord wanderer, jste s ním spokojení?

betule123
5. dub 2015

moc děkuji za případné komentáře moc by nám to pomohlo při rozhodování, jaké s tímto kočárkem máte zkušenosti????? kolečka, ovládání, skládání atd děkuji

eliskaxox
5. dub 2015

Ja ho mam a je to pan kocar. Je fakt veliky, plocha luzka pro dite je prakticky bezkonkurencni - u sportaku. Ovladatelnost super,je skvele odpruzeny a krasne houpe. Projede v podstate cokoliv a je radost s nim jezdit. Nevyhodou jsou nevychytana predni kolecka,maji tam nejaky spatny podlozky a prakticky kazdy druhy kocarek musi na reklamaci. I nas jednou byl a od ty doby super. Skladani jde lehce ale je tezky,takze mam jeste jeden lehky kocarek do auta. Tomuhle se ale nic nevyrovna 🙂

hedvizinka
6. dub 2015

Ahoj,my taky máme-trojkombinaci wandereru s korbou sleeper.. Je fakt super,jsem max max spokojena.hlavne když třeba srovnávame s holkama,nikdy jsem si u nikoho neřekla:,,ma lepší kočár". O těch kolečkách jsem ani nevěděla,jsme v poho. Jediné co,tak korbicka je trochu menší,ale to dělají všechny lepší kočárky.a stejně tak si myslím,ze težké budou asi taky stejne. My už jsme teď ve sportaku,a ten taky super-už jen polohovani -úplně variabilní 👍 🙂 .
Sečteno podtrženo- kolečka paráda-prejedou všechno,celogumove nedrnci tak,jako plastaky
Skládání-jednoduché,lehké
sestavování taky parada-žádné hloupé adaptéry,které zapomenete doma 🙂
Praktičnost-ma spoustu kapsicek na všechno možný 🙂
A nakonec-vypadá fakt dobře 🙂
(Možná jediné minus- co se tyče doplnku-co kus to 2.000,- -taška,zimní fusak...ale zase- je to fakt vychytany 🙂 )