Kočárek Dada Paradiso Carmelo, máte zkušenost?

mimikoko
22. únor 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti???

modrydelfinek1
22. únor 2015

kočárku se to sice netýká, ale na stránkách fler je super akce od prodejce babyland dává čepičku jako dárek

formelina
22. únor 2015

Já ho sice nemám,ale viděla jsem u jedné maminky a je dost velký, mohutný,ale zda je i těžký nevím...
Ale měla co dělat v obchodě v těch uličkách :/

therezz
22. únor 2015

Kocarek dada paradiso mame a je super...prostorny, hluboky, lehoucky.... 🙂

therezz
22. únor 2015

Kocarek dada paradiso mame a je super...prostorny, hluboky, lehoucky.... 🙂 dostatecne vysoky takze u nej tatinek nevypada jak obr 😀

mimikoko
autor
22. únor 2015

Holky moc děkuji!!!! 🙂 a na kolik vás vyšel??? Na internetu je psané 10 000 tisic ale nevím nějak mě přijde levný na trojkombinaci

mandarinkka
22. únor 2015

My taky máme dada paradiso, ale máme teda typ glamour dots. Ještě jsme s ním nevyjeli ven, miminko čekáme až v červnu, takže jsme ho vyzkoušeli jen doma. A musím říct, že zatím jsem z něj nadšená, jezdí se s ním krásně, při jízdě je lehoučký a přitom je stabilní a bytelný, není to žádný chrastítko. Celkově vypadá moc hezky, látky, ze kterých je ušitý vypadají kvalitně. A je pravda že je dost vysoký a mohutný, ale mě to teda vyhovuje🙂 Doufám, že mi nadšení vydrží i až budem jezdit s miminkem, ale věřím, že jo🙂

mimikoko
autor
22. únor 2015

No já právě také čekám v červnu a už se dívám pomaličku po kocarkach 🙂 zatím nevidím žádný důvod proč si právě tento kočárek koupit

therezz
23. únor 2015

Ja ho sehnala za malo mela jsem ho od jedne maminky po jednom mimcu a uplne top stav tak jsme nevahaly protoze se mi opravdu libil a chtela jsem ho za kazdou cenu 😀 novy jsem ho videla kolem 15tis ale mozna se da sehnat i levneji potom uz jsem nehledala...