• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dada Paradiso. Sháním informace

21. října 2016 
Ahoj sháním informace a hlavně zkušenosti od uživatelek kočárků Dada Paradiso. Jakýkoliv model. Klidně piště i svoje zkušenosti z obchodů a porovnání s jinými kočárky, které jste nakonec vybrali.
17. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Byla jsem se podívat na Dada Paradiso Denim v obchodě a s manželem se nám moc líbil. Jen bych chtěla ještě slyšet i jiné názory. My jsme se totiž asi zamilovali :wink: a tak se bojím, že máme ovlivněné myšlení. :wink:
17. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib Rozměry sportovní sedačky mluví za vše. Výška opěrky zad 43 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle mě je to předražený hluboký kočár.
17. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj paci sa mi tento kocik prosim vas ak ste si ho niektora kupila keby ste mi poslali foto na mail ale s nim aby som si vedela predstavit ci nieje moc velky ak ste s nim prosim odfotene moj mail helenka101@azet.sk dakujem
18. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib a jak si s nim spokojena?
23. zář 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@niccky.z Ahoj, no jsme z porodnice doma pár dní, takže s kočárkem jsme byli párkrát. Spokojená jsem, jen ještě zkusím s manželem poštelovat to drncání. Je tam jeden šroub, kterým by se to myslím poštelovat dalo. Ale návod je holt hodně stručnej.
23. zář 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib je prada ze je hodne tezkej?? kdyz budes mit cas muzes udelat fotecku s drobcem :slight_smile:
23. zář 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@niccky.z Neřekla bych vůbec že je těžkej. No sama ho nosit nebudu a jinak se s ním jezdí jedna báseň. Nevím kam chceš kočárek nosit, ale do auta se dává zvlášť korba a spodek a ty jsou váhově uplně ok. A ve dvou třeba do schodů je to taky uplně ok.
23. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib jej tak to jsem rada ze neni az tak tezkej :slight_smile: kdyz pak vloz fotecku v realu .... dekuji moc
23. zář 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
DADAPARADISO ETNO WHITE

Ahoj vsem,
po dlouhych dlouhych vyberech jsem nakonec padla na dadaparadiso! Muj vyber nebyl jednoduchy, nebot jsem se rozhodla si objednat kocarek z CR, ci Polska ... protoze bydlim ve Francii a zde nejsou k sehnani stejne znacky.

Vahala jsem mezi Etno a Carino ... Nakonec zvitezil Etno protoze me vysel ze stranek http://dadaparadisogroup.com/ jen na pouhych 300€ a to i s postovnym! (Carino vychazel zhruba o 100€vic tusim) ...
Dnes jsem kocarek obdrzela postou, 14 dni po objednani. (z toho 6dni postou) ...
Jsem nad miru spokojena ... ve foru modrehokonika . sk jsem se od holek docetla ze posilaji autosedacky ktere neodpovidaji barve etna, coz potvrzuji. Je to jejich jedine minus. ALE me poslali autosedacku v bezovem carino stylu, timpadem mi vlastne poslali i na pul jejich vyronek Carino, takze mi to vubec nevadi. Mam dva styly v jednom, kdyz hodim autosedacku na konstrukci, tak mam Carino a opacne mam Etno. Takze ve fiale spokojenost ...

Jinak vse je pratelne, tudiz nemam ani strach ze spineni bile .. uvidime casem :slight_smile: ...
Kazdopadne dnes jsem z nej v sedmem nebi :slight_smile: ... prikladam i fotografii, kocarek odpovida uplne presne barvam jake uvadi na webu.
Hned jak ho ozkousim napisi pro a proti :slight_smile:
Pokud chcete dalsi odpovedi nevahejte mi napsat do posty.
Lennie
27. zář 2012 v 16:24  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tento kočárek ve verzi etno se mi taky moc líbí,máte některá nějaké nové info, jak se s ním jezdí, nebo jaké má vady? Díky:slight_smile:
11. lis 2012 v 16:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kočárek Dada Paradiso Etno jsem si pořídila - jezdím s ním od minulého týdne. Tak pokud budete chtít něco konkrétního vědět, klidně napište. :slight_smile:
P.S. Je fakt nádherný!!
12. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, napisete nam ake mate skusenosti s kocikovanim Dady etno ? Tiez mam zalusk na ten biely, len neviem ci bude dost pruzit (mame dost nerovny teren pred domom), ci je dost stabilny a hlavne moc nerozumiem tej priesvitnej casti v sportovej verzii vzadu za hlavickou... Este by ma zaujimalo, ci sa vam zda byt extra lahky, co podla popisov by mal byt... Dakujem velmi moc za info :dizzy_face:
10. led 2013 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bourdka Taky jsem si pořídila Etno v bílé barvě :wink: Zatím jezdím s hlubokým lůžkem a jsem spokojená. Kočárek je odpružený (dokonce se pružiny dají nastavit na dva stupně - kočár pak méně/více houpe). Stabilní je, i když na něj pověsím docela těžkou přebalovací tašku. Lehce se skládá (např.do auta), dveřmi projedeme bez problému a do výtahu taky vejdeme. Extra lehký není (jsou i lehčí kočárky), ale těžký rozhodně není. Poradím si s ním bez problému, i když musím sjíždět a vyjíždět v domě 8 schodů, když jdeme ven.
Výhodou je, že se k němu dají dokoupit adaptéry pro autosedačku Maxi Cosi. Také mi vyhovuje prostorný a dobře přístupný koš pod kočárem (vozím tam i psa, když se mu v tom mokru nechce chodit po svých) :grinning:
Jediné, co mi vadí je, že někdy, když jedu po nerovném terénu, klepe mi ta tyč, co spojuje brzdy (nevím, jak to jinak nazvat). Nevím, jestli to je problém jen u mého kočárku, nebo to dělá u všech?
Co se týče té průsvitné části na sportovním kočárku, dá se celá odepnout. Ale myslím, že je tam proto, aby mimčo vidělo ven, i když leží...a nebo pro efekt? :unamused:
Celkově bych řekla, že za tu cenu je to dobrý kočárek s mnoha doplnky, které se u jiných značek musí ještě za dost peněz dokoupit (kryt hlubokého lůžky, nánožník na sportovní kočárek, pláštěnka, sítˇ proti hmyzu, taška), já jsem ke kočárku dostala i zimní rukávník. :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smale Dakujem Smale, teraz uz kocarik kupime na 95% :dizzy_face: No a ked sa da aj havino nosit v kosiku - budeme musiet kupit aj toho :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2013 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky. Ja mam Dada paradiso Denim, uplne nový kočiarik ,trojkombináciu, je na predaj za super cenu, v zaruke,ani raz nepoužitý, ak by ste mali niektorá zaujem .
Predtým som mala ten biely etno ale do týždňa sme ho vymenili, strašne sa špinil, bolo na nom vidno každú bodku.
13. led 2013 v 17:20  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bourdka ...jo, ještě jsem zapomněla napsat, že hluboký kočárek je opravdu prostorný. Syn má 7 měsíců a je docela obřík (9,5 kg a 76cm) a jezdíme stále v hlubokém i v zimním fusaku. Dokud mu nevadí jezdit v hlubokém a dokud se tam vejde, budeme jezdit takto (sportovní kočárek plánuji na jaro). :wink:
A bílá barva kočárku zatím taky problém není. V zimě na sněhu navíc vypadá nádherně. Ale chápu, že jakmile začne malej v kočárku jíst, bude se bílá udržovat hůře...no, uvidíme. :slight_smile:
15. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smale Dakujem za info, my sa ideme narodit na jar, tak uvidime, ci velkost vanicky v hlbokom vyuzijeme :sunglasses: Ozaj este ma napadlo, ze kocariky zn. Dady bielej farby maju zevraj impregnaciu, aby sa spina nevstrebavala... no ale este dolezitejsie asi je, ze sa daju jednotlive casti oprat a presne ako si pisala, hlavne ked sa v kocariku zacne papat :grinning:
15. led 2013 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bourdka Tak pak napiš, jaký kočárek jsi vybrala - jestli bílé Etno nebo nějaký jiný. :slight_smile: Přeji hodně zdraví tobě i miminku.
15. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smale Dakujem pekne, urcite biele Etno, lebo keby som teraz mala opat vyberat kocar, tak ho vyberiem ked bude mat mala pol roka :grinning: Dnes som uz nemala cas, takze zajtra objednavam a hotovka :wink: Aj Vam prajem vsetko dobre
15. led 2013 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bourdka Mám na predaj Dada Paradiso Etno White :slight_smile: Ak by mal niekto záujem kontaktujte ma mailom i.kristofcakova@gmail.com je v 100% stave :D
6. kvě 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipb Mam ho tiez :wink:
6. kvě 2013 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zamilovala do Romance!Puntíkatá i ta modrostříbrná je nádherná !!!jen by mě zajímalo jak velká je hluboká korba na youtube psali délku 72 cm a na ofic .stránkách píšou že 86 cm :astonished:
30. čer 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď zrovna vybírám kočárek a musím říct, že mi hrozně padl do oka. Hlavně se mi líbí, jak se lehce skládá. Byli jsme se podívat u Malvíka, nemáte ještě tip kde by byly k vidění všechny nebo více druhů? :slight_smile: Díky moc. Andy
4. črc 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme kočárek Dada Paradiso Etno paski. Jsem s ním spokojená. Máme ho zatím dva měsíce. Snadně se s ním manipuluje, je lehký na manevrování, těžší na hmotnost. Na rozdíl od jiných kočárků má hlubokou korbu skutečně hlubokou a velkou. Je celkově vyšší. Snadno se skládá. Košík je prostorný a taška je taky velká. Kupovali jsme v Jablonci v Kifikovi.
10. pro 2013 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, chtěla bych si pořídit kočárek Dada Paradiso v Polsku, nevíte někdo prosím kde ho koupit? Jsem z Plzně, takže bych uvítala co nejbližší místo, moc děkuju Květa.
6. bře 2014 ve 20:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim..prodavam tento kocarek..levne..jeste rok v zaruce pro vice info si napiste
19. dub 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat mam s bulym vnitrkem..real foto pri zajmu nafotim
19. dub 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky neprodáváte někdo Paradiso Carino nejlépe celý bílý??? :wink:
14. čer 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziiik125 Ahoj mate ho ještě? a mate real fotky,? .)
14. čer 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela bych se prosim Vas zeptat, mam kocarek Dada paradiso denim, kocarek je peknej , velkej, takhle jsem s nim spokojena, ale s cim nejsem spokojena jsou kolecka , ty zadni maji pruziny ale ty predni ne , takze pri nejake trochu hrbalete ceste , tam prcek skace a to se snazim jet opatrne a docela ty kola hrkaji, jak kdybych najezdili km a km. Na kocarek jsem slysela jen samou chvalu, neni mozne ze mam treba ty kolecka zbytecne moc nafoukle, nebo to muze byt necim jinym...???dekuji za kazdou odpoved
2. črc 2014 v 09:40  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek