Kočárek Deltim Voyager. Kdopak ho zná? 🙂

astrane
22. bře 2009

Letní fusáček je podle mě napendrek,spíš bych se mrkla po nějaké tenčí dece....můžeš jí zakrýt jen nožičky,nebo co bude potřeba a jak bude potřeba a navíc v létě nebudeš potřebovat stejně nic-bude teplo 😉 spíš budeš přemýšlet,co s ní,aby se nespália na nožičkách a nebylo jí horko-počítám že pokud bude teplo,užijete zavinovačku tak 14 dní a pak už se ti v ní bude potit a navečer buď zavineš do zavinky,na které v kočárku leží-a pěkně to i vypadá nebo přikryješ dečkou,nebo dekou

eatygrenee
22. bře 2009

a co ty deky co jsem poslal v předešlém odkazu?

evikuu
autor
28. bře 2009

Ahoooj holky,tak jak to jezdí 🙂

astrane
28. bře 2009

Blbě,všude je bahno 😀 Ale to počasí,to byla dneska paráda...A jak vám....Už jste s tím něco dělali?

evikuu
autor
29. bře 2009

Ještě ne,není to tak nejhorší a tak to zatím neřeším.Jinak se jezdí krásně a včera to počasí bylo na jedničku-dnes pravý opak ☹
vyjela jsem ven a začalo pršet,tak otočka domů-jinak bláto máme taky 😀 😝

astrane
29. bře 2009

Hm,tak já vyjela v dešti-pršelo nonstop celý den-s tím,že se v dešti bude malýmu krásně spinkat 😉
Ale mě to neva,mám na to outdoorové vybavení 😉 ,jen ještě nemám nepromokavý kalhoty,ale to taky na příště zainvestuju 😀
Jinak my jsme převlíkli náš kočár do náhradního zeleného potahu,co jsme si k tomuto účelu koupili na MMB a ten žlutý jsem dala vyprat.Vypadal už strašně,zvláště,když tam malej leze i v botech sám 😎

evikuu
autor
30. bře 2009

No to věřím,my zatím nic nejíme,nepatláme a ležíme ale ono to přijde 😀
Dnes u nás šeredno ale hlásí na víken 18 stupňů teda pokud to ještě několikrát nezmění.......

astrane
17. dub 2009

ahojky,tak co je nového?
Kamarádce se můj systém se potahy zalíbil a chce taky 😀 Takže teď sháním starší voyager,klidně i nepojízdbný,nebo jen potah z něj....Už jsem něco na MMB našla,tak uvidíme,jestli se jí to bude líbit.... 😉
Jinak jsem myslela,že už budu náš Travel pomalu rušit,ale jak to vypadá,tak ještě nějakou dobu se v něm malej vozit určitě bude....nějak se mu v něm líbí 🙂

eatygrenee
29. črc 2009

Dá se na tento kočárek připevnit slunečník? kouksla jsem v obchodě a nešlo nám to :( Má silnější rámy než-li jiná vozítka..

astrane
29. črc 2009

nevím,slunečník nemáme....ale existují myslím i nějaký na širší a placatý trubky....nevím,já mám kulatý,ale taky jsem to nezkoušela....možná zkusit napsat přímo na babypoint.cz,tam by to měli snad vědět,když jsou výhradní dovozce

astrane
29. črc 2009

pardon-babypoint.eu 😔