• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek do lesa, máte nějaký vyzkoušený?

17. února 2014 
ahoj holky, vybírám sporťák do lesa a na polní cesty. Máte nějaký vyzkoušený, že přežije výmoly a nerovnosti? prosím nějaké typy, jaký koupit... díky Miša :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zrovna vybírám :slight_smile: Ale mám na to ještě dost času...založila sjme si labum kde vkládám tipy, které tak rlzně nacházím na diskuzích a na netu, kdyžtak koukni...
17. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miya13 Do přírody máme PP GT3, projede snad jakýmkoliv terénem.
17. únor 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miya13 My hrnuly lesem i polňačkama (hezký cesty tu v dědině nevedem :sweat_smile: ) s Dorjanem a nebyl problém, další věc je, jak moc skladný nebo lehký kočár potřebujete.... :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to dlouho "řešila", hledala na netu atd.,pak jsem v poradně potkala paní s Patronem F4 a měla jsem jasno, koupila jsem z druhé ruky, všechna 4 kola stejná a velká a můžu jen doporučit, je to traktůrek. Bydlím na samotě u lesa, samá polňačka a výmoly a kočárek to zvládá. Možná je trochu těžší,ale jiné teréňáky jsem stejně nevozila, tak nevím.
17. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli v lese s britax b motion 4 a super,projeli jsme všechno
17. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super holky, děkuju vsem za info ;)
:slight_smile:
17. únor 2014 v 15:16  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek