Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

kkvetuska
11. říj 2009

Ahoj. nevím jestli Ti někdo odpoví. Kočárek se prodáva teprve od října 2008. Eli je 8 měsícu, zatím problém nemáme. Ale fusak jsem tam ještě nedávala. Užší je , to jo, ale přijde mi to takové útulnější, že se tam ani moc větru nedostane. Pořád jsme moooooooc spokojení. 🙂 🙂 🙂
Už jezdíme s nánožníkem, tak pak přidám foto.

baruna
11. říj 2009

Konsa - kočárek je sice připraven pro malého, ale naše prvorozená musela vyzkoušet. Je jí 2,5 roku a je fakt docela dlouhánek. Z korbičky jí samozřejmě koukali nohy, ale na šířku tam ještě místo měla. A do sporťáku se taky vešla v pohodě - sice neměla fusak, ale myslím, že by se tam s ním i tak vešla.

jannanas
18. říj 2009

ahoj holky, kdo z vas ma prosim uz danny sport doma, dostaly jste k nemu jen jednu plastenku? Jakoze na korbu i sportak spolecnou? Ja uz jsem ho ulozila k nasim, vse jsem zkontrolovala a vyzkousela, az na tu plastenku - na korbe sedela, ale na sportaku uz jsem to neresila... ale je to suprovej kocarek, moc se nam libi 🙂

jannanas
18. říj 2009

Josifku, prosim Te, jak jsme se bavily o te univerzalni vlozce od emitexu - jakou mas barvu? koukala jsem do alba, tak jenom pro srovnani, jak sedej barvy na obrazku v e-shopech a v realu http://www.babylife.cz/vlozky-do-kocarku/emitex...
casto maji v kramech jen par barev, tak se to spatne odhaduje. diky za radu 🙂 premyslela jsem, ze by se k te nasi barve kocarku - bily kafe 😎 hodila i ta posledni zelena, ale nevim nevim, jak muze vypadat ve skutecnosti...

josifek
18. říj 2009

Jannanas ahojky pláštěnka sedí i na sporťáku supr, a barvičky těch vložek jsou skoro stejné my máme béžovou a jejen o něco tmavší než na obrázku. 😉 zelenou jsem neviděla ale červená je opravdu červená a modrá je tmavě modrá světlou jsem neviděla.Snad jsem poradila my máme tu béžovou a je taková krémová moc pěkná 😉 hodí se asi ke všemu 😀

kacinem
19. říj 2009

Ahoj holky, chci se zeptat vás, kdo má tento kočárek doma, jestli má pérování?? Máme ho doma pár dní, nějaké červené pružiny u koleček jsou, ale nevím, jestli se to dá nějak zapnout-vypnout 😕 Nebo jestli ty pružiny jsou tam jen "na ozdobu" ? 😕 Díky

josifek
19. říj 2009

ahojky Kacinem my jezdíme a pružiny pérují né sice moc ale supr a neuvažovala bych o jejich vypnutí je to akurát když ho chceš naklonit nebo jedeš na chodník 😀

josifek
19. říj 2009

Jo a dají se jen trochu regulovat na měkkčí nebo tvrdší houpání je to dole pod pružinami 😉 zespodu

jannanas
19. říj 2009

Josifku diky za info, zkusim se podivat po kramech, jestli nahodou nebudou mit nekde vzornik barev emitexu. Ta autosedacka mi prijde bez strisky a nanoznicku takova moc smutna, kdyz je cela cerna, tak to ta podlozka aspon ozivi 🙂

Kacinem, s tim perovanim souhlasim, jak psala Josifek, neni to klasickej houpaci kocarek, ale myslim ze to bude stacit. Neco jineho to pak bude se zivou zatezi 😀

josifek
19. říj 2009

Jannanas jojo je to takové nijaké ale s podložkou je to i teplejší teď do zimy 😀

kacinem
20. říj 2009

Takže jsem zkoukla ty pružiny úplně zespodu a je tam taková páčka, co se dá dát dopředu a dozadu, jestli jsem to dobře pochopila, je to ta regulace na měkčí a tvrdší? 😨 A zkoušela jsem s tím různě pérovat a přijde mi to docela stejný, jakože skoro moc nee. Ale jak píše jannanas, s mimčem to asi bude jinačí 😵 Josifku a promazávala jsi kolečka před prvním použitím?

josifek
20. říj 2009

Kacinem jojo a každej měsíc je mázne manža neboť všude voda a udržba je pro kočár fajn používá něco na auta 😉

sunny1981
20. říj 2009

Ahoj holky,čekám miminko přelom května/června a už asi roky vybírám kočárek(blázen no).Mého favorita Herqulesa přesatli vyrábět a jáse úplně zamilovala do Dannýska..navíc ty kladné recenze od vás tady mi stále víc a víc utvrzují v tom,že pořídit právě jej.Jen se zeptám na radu.Co myslíte..Budou po novém roce nějaké nové kolekce?Tyhle barvičky a tipy jsou nádherný,ale pořád si říkám co kdyby byly nějaké nové vychytávky?Prý existuje nějaký veletrh kočárků na jaře...?Přeji super ježděníčko všem rodičům i miminkám.

josifek
20. říj 2009

Suny vítej my jezdíme 3 měsíce a jsem naprosto spokojená 😀 a můžeš počkat v květnu bývá vždy něco nového letos to byl Danny sport Prestige a mají je jen v málo barvách myslím že rozšíří a vychytávky jsou fajné máme sítky v obou boudičkách a Látky jsou supr mám svůj v albu můžeš kuknout 😉

kkvetuska
20. říj 2009

sunny 1981
Ahoj. Jsou veletrhy. Posledně jsem viděla odkaz u Darababy. Vím, že dělají i na podzim, ale nevím jestli už nebyl.

kkvetuska
20. říj 2009

http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAll...

Další bude 11.-14.3.2010 v Brně

jannanas
20. říj 2009

Ahoj 🙂 dalsi jarni veletrh je v Praze v Letnanech FOR KIDS 18.-21. března 2010 http://www.forkids.cz/2010/cz/intercept.asp

jannanas
20. říj 2009

Kacinem, nam pani prodavacka taky radila, at kolecka promazavame, mazivo napriklad WD 40 (myslim ze se da sehnat v cykloprodejnach, zelezarstvi....)

sunny1981
21. říj 2009

Holky,děkuji za zprávičky ohledně veletrhu.Jen mě děsí podle fotek jak to tam bývá vše nahňácané,jsem si myslela,že si tam člověk bude moc kočárek vyzkoušet,ale vypadá to ,že tam moc k hnutí nebývá..
Tak jsem zvědavá,jestli u Dannyho vymyslí po Novém roce nějaké další vychytávky🙂
Já bych si moc přála ten červený kytičkovaný,ale to fakt hodně předbíhám...

jannanas
21. říj 2009

Sunny, ten cerveny s kytickama je v realu moc pekny a vesely. U nas je to s urcenim pohlavi jednou kluk, pak zas holka (co doktor, to jiny nazor...), takze to nakonec stejne bude prekvapko 🙂 Tudiz jsme vybrali neutralni barvicku ds70, se kterou jsem moc spokojena a uz se tesim na leden 😀

jannanas
21. říj 2009

jo a ten veletrh nedokazu posoudit, jak moc / malo mista tam je, ale podle fotek to vypada dost natesno 😝 uvidis, v jake pohode budes v breznu a pak se muzes rozhodnout, zda se tam vydat nebo ne...

kpetra
21. říj 2009

Ahoj
Letos si na veletrhu For Kids tento kočárek koupila kamarádka a rozhodně tam nebyl problém si vše v klidu prohlídnout a vyzkoušet. I když tam bylo lidí teda mraky.Dorjan na veletrhu vystavoval obchod Darababy z Valašského Meziříčí a pán byl moc příjemný. Dostali k němu i slunečník jako dárek.
Takže veletrh rozhodně doporučuji, aspoň uvidíte víc kočárků na jednom místě. 😀

josifek
21. říj 2009

Jannanas jůůůůů ty máš stejný jako jáááááá 😀

jannanas
22. říj 2009

Josifek - ano, mame stejnou barvicku, je fakt suprova... jak jsem psala, potrebujeme neco neutralniho a jsem za to rada, tahle barva se da krasne kombinovat se vsim moznym, neni nijak extravagantni, ale rozhodne ne nudna. Jeste dokoupim doplnky pro mimco a bude to, ty plysaci na fotkach jsou moje 🙂 dneska jsem se byla podivat na par kousku od emitexu, vybiram fusak a podlozku, ale nemeli moc barev... musim patrat jinde 😎 snad to jeste stihnu, po dnesni poradne mam mit klidovej rezim 😝

josifek
22. říj 2009

Jana my sehnaly fusak uplně stejný jak Emitex ale není a v barvě kočárku vypadá kouzelně a byl o polovinu levnější a podložku máme také v té barvičce a můžu říct že když malou oblíknu do čehokoliv tak vypadá krásně barva kočárku je užasná 😀

jannanas
22. říj 2009

ja jsem pro emitex, uz kvuli moznosti odepnuti spodniho dilu - to jde u vaseho taky? muzu se zeptat na vyrobce? taky je supr, ze jde pridelat k pasum kocarku.... ale verim tomu, ze i vas je poctive udelany, jenze u nas moc druhu k videni neni, spis takovy ty znamy firmy 😉

josifek
22. říj 2009

Jannana s jo jde je to kombi do 3 let a jde rozložit uplně na dva kusy 😉 i zapasat ale je to tady místní prodejce 😉 , no jo každej region má svý 🙂

jannanas
22. říj 2009

tak to byla dobra koupe, kdyz to ma stejny vychytavky jako emitex 🙂

josifek
22. říj 2009

jani joje suprový a potěšilo mě ze ho mám v barvě kočárku 🙂

drto
30. říj 2009

tak zajtra idem pre kocik do valasskeho mezirici do obchodiku darababy. mame ho uz prichystany. cerveny s bielimi kvetinkami aj s autosedackou. dam potom foto do albumu 🙂