• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

3. října 2015 
Jo a brzda se časem dost zlepšila, záleží i na tom, kterou částí nohy jí zvedám :wink:
20. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalisko, my zatím žádné zkušennosti s brzdou ani kočárkem nemáme, jenom ty, co nasbíráš když jej vybíráš v obchodě :grinning: Ale když sem zkoušela ve dvou obchodech zabrzdit a odbrzdit, tak to šlo dobře.A taky mě těšilo, že ta brzda tak dobře drží, měli je tam zabržděný všechny, aby jim neujížděli (což sem v první chvíli nečekala) a jak sem se chtěla podívat pořádně jak vypadá,tak sem s ním cukla a skoro se nehnul :slight_smile:
Děkuju ti za postřehy, určitě to s manželem hned proberem. On se totiž bojí, že v terénu se v něm bude malej moc drncat, když tak pěkně nepéruje, jako třeba ten Roan :wink:
21. pro 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím jak ve městě tak na chalupě a ve městě dám odpružení na minimum a na chalupě povolím je to dost znát :wink: Jsme nadmíru spokojeni, a brzda chvíly šla ztěžka, ale teď jde uplně v pohodě odbrzdit,a když zabrzdím tak se ani nehne :wink: :wink: i teď v mrazech byl supr jezdí se sním suprovně i ve sněhu :wink:
21. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
josifek - díkys za zkušennosti. V lednu si pro jistotu zkusíme v obchodě jak péruje a kde se pérování přidává a ubírá a uvidíme.
Ještě se chci zeptat, nemáte problémy s tím, než se vám ty přední kolečka otočí tak, abyste mohli rovně jet? Kolegyně tady v práci říkala, že byl pak "pocuc" s tím,, že když sjela z obrubníku, tak se jí ty přední kolčeka sekli na štorc a než se srovnaly tak to trvalo? Ale ona zase mluvila o golfkách, ne přímo o DorJanu, ale stejně. Aby mě pak nekleplo :grinning:
22. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Golfky mají většinou dvojitá, plastová a pidi kolečka, tohle je něco jinýho.. :wink:
22. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaiserka vůbec jezdí se mi s tím perfektně a nejlíp třeba v tescu mezi regály namístě se otočíš . je to supr kočárek jsem z něj stále nadšená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se zeptat, jaký je rozměr mezi zadními kolečky? Všude se dočítám jen průměr. Potřebuju vědět, jestli bychom se vešli do výtahu. Díky moc :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... chcem sa vás opýtať, či máte skúsenosť s objednávaním kočíka cez internet na stránke e-kociky.sk
Pretože som tam objavila tento kočík Danny sport 2009 a chcela by som si ho objednať... Hm?
26. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dorjanky.
v Neděli máme výročí. Máme kočárek doma už rok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Můžu říct, že to drncání jak někdo psal se váhou mimča ustálí. Elince je 10 a půl měsíce, váží 9,60 a už vůbec nedrncáme. Přední kolečka se nám nikdy nezasekli. Fakt velká spokojenost. Asi mi pak bude i líto ho prodat, ale mimi roste a to se nedá nic dělat. Jo a vejdeme se tam v pohodě. Akurát dobrá rada, dejte si pozor na zatížení košíčku. My jsme přední část ošoupali malinko o kolečka. Ale jde to vyřešit že pásek, kterým se uchytí- jsme 2x omotoli kolem konstrukce.
Jinak pořád velká spokojenost. Už jsem je viděla párkrát v Plzni, moc hezký je červený s kytičkama.
Všem hezký svátky.
26. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenajs.d
kočárek se do výtahu určitě vejde. Rozpětí je do 60cm, takže se v pohodě vejde i do dveří 60cm. Taky máme úzký výtah a vejdeme se tam. Pro nás to bylo hlavním prvkem při výběru kočárku. :wink:
27. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janullka - tiež plánujem objednávku z tejto stránky, len som si ešte nevybrala kočiarik, rozhodujem sa medzi Danny sport prestige, Atlantic a Expiro GTX. Už som si s nimi aj mailovala, tak snáď budú v pohode. Plánujem od nich aj matrac do postieľky a stoličku.

kkvetuska - vidím že si spokojná s kočiarikom, pozrela som si všetky tvoje albumy, vyskúšaný vo všetkých ročných obdobiach :slight_smile: mne sa ten kočiar zapáčil, len sa mi nepáči, že na športovej časti vidno bočnú konštrukciu a sedadlo je oddelené od podložky na nožičky. Väčšina športových kočiarov to má spojené vkuse. Vám to nevadí ?
27. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj evca35
My jsme tenhle detail neřešili. Přesně takhle to bylo řešené i na kočárku u naší 1.dcery před šesti lety. Takže jsme v tom problém vůbec neviděli. Nám šlo hlavně o rozměry do auta - máme malou Felicii - a do výtahu. A aretaci. Naše hlavní požadavky tento kočárek skvěle plní. Ale každý má trošku jiné požadavky. :wink:
27. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, na konec července čekáme miminko,ještě nevíme pohlaví,začala jsem se dívat po kočárcích a začal se mi moc líbit Dor Jan Danny sport prestige. Líbí se mi aretace,myslím,že má i docela velkou korbičku,prodloužení sportovní korbičky. Má prostě spooustu pro. Jediné co mi trošku chybí,je že není přehazovací rukojet,teda nedočetla jsem se to. Četla jsem tu někde,že se dá nastavit i pérování?
Máte ho některá už delší dobu? Jak se vám osvědčil časem používáním?Zatím čtu samé dobré. Chci aby byl do terénu a vysokého sněhu,bydlíme na vysočině,takže sníh se tudrží dost dlouho a chceme vyrážet i do přírody. :slight_smile:
Děkuji :wink:
Josifek,čtu že máš zkušenosti přesně s tím,co já potřebuji. :grinning:
5. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy kočárek ještě neviděla ve skutečnosti,teprve se chystáme obejít obchody a v Březnu je v Brně výstava Pro dítě,tak tam budou mít určitě spoustu kočárku a věcí pro mimčo.
5. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rukojet sice prehazovaci neni, ale mam takovy pocit, že tam muzes nasadit korbicku ci sprotovni cast jak po smeru tak proti smeru jizdy.
5. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonorista to jde,ale přehazovací rukojet je praktičtější,ale nemůžeme chtít všechno,každý kočárek má něco. :wink:
5. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirek, není přehazovací ale pokud budeš mít mimčo jako já stačí dokoupit slunečník za nějakých 300kč :wink: Nám se osvědčil a pérování má docela fajné mě stačí a to jezdíme i po terenech na chalupě , ovládá se dole u pružin zespodu. Malá má 5 měsíců váží6750g a pořád je v pohodě v hluboké korbě, a sporťák jde oběma směry tak to je velké plus když je mimi malé mám ho máma k sobě a když už chce kukat kolem sebe otočí se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a autosedačka je supr hlavně na nákupy nemusí člověk tahat celý kočár veme jen adapter a vytáhne autosedačku z auta nacvakne a jede :grinning: Pokud máš dotazy pokud budu vědět upřesním . Jsme s kočárkem navýsost spokojeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tady je nová kolekce 2010:http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-2010
6. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na těcch stránkách jsem byla včera a ještě tam ty nové nebyli,mě se líbí z řady prestige,ale tohle okouknu. Chceme vyrazit na veletrh v březnu do brna,tam budou všechny věci pro mimi na jedné hromadě a pro mě to bude akorát. :grinning:
Josifek děkuji za info. Ještě si ho okouknu u příbuzné,budou mít ten samý pro dvojčátka. :grinning:
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, mne sa tiež veľmi páči tento kočík ale rozmýšľam aj na kočíkom Danny Sport Prestige 2009 farba 126. Má niektorá z vás aj s týmto skúsenosti?? http://www.e-kociky.sk/?187,danny-sport-prestige-2009
8. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwuliatko s tím nemám zkušenost nám obyčejný danny sport 2009 a jsem moc spokojená jezdí výborně i ve sněhu žádný tahaní není jen drncá no hold který kočárek při nerovném terénu nedrncá že :wink:
8. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neviete o nejakej predajni na vychode slovenska, kde by sa dalo LIVE pozriet na tento kocik?
8. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybka nevím ale zkus vyhledavač :wink:
8. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my máme Danny Sport Prestige a jsme zatím moc spokojený, jezdí parádně a je krásnej a malej je v něm hezky zababušenej teď v zimě. Jediný co nám k němu zatím chybí je ten slunečníček :frowning2: . A co nám na začátku dělalo trošku problém bylo postavit boudičku, ale už jsme to natáhli, boudička si zvykla a už se hezky vypíná a jde krásně až nadoraz.
Tak hezké kočárkování a já jsem se svým výběrem kočárku spokojená :wink:
8. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybka 7826
Nevím odkud si, ale zkus tohle nebo se případně zeptej na dodavatele, možná Ti poradí
http://www.e-kociky.sk/?kontakt,2
8. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já také uvažuji o řadě Prestige,má navíc prodloužení sportovní korbičky a líbí se mi trošku víc vzhledově.
9. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
chcela som sa spytat, ako sa polohuje sportova cast? kocik sa nam velmi pozdava :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
zádová část sa nadzvedne a upevní do plohy jaký chceš dle osyčky - jsou tam vykrojené polohy. Je to pevné- klasický systém u kočárku. Žádný utahovací šnůrky
9. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kdo máte tento kočárek jak děláte to když jsou děti zvědavé a chtějí koukat a hluboká korba nejde nadzvednout?? :confused: :confused: nebo jde??
9. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkvetuska, dakujem za info :wink:
9. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek