Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

weri1
13. kvě 2010

🙂 🙂

weri1
13. kvě 2010

houby spletla jsem to

weri1
13. kvě 2010

🙂 🙂

pajapoj
13. kvě 2010

jo, my máme ten a vpředu máme ten pruh jenom v prostřed, ale ten novej má ty kola jinak rozložený. a sporťák má ty kola přes celou tu krytku (u toho našeho)

pajapoj
13. kvě 2010

ten s kytkama je hezkej, ale my máme kluka a já pro kluka kočár s kytkama nechtěla, ale je to každýho věc

weri1
13. kvě 2010

my taky čekáme chlapečka a kytičky neřeším
a asi mám rozhodnuto,jelikož jsem si vzpoměla,že tady jedna holčina řekla,že ten s kruhama taky chtěla ale že zelenej nechtěla,tak je fakt zelenej. a do toho já taky nejdu,protože co kočár to zelenočernej. takže na 90% kytkovej

estrellita
13. kvě 2010

tak ja jsem naopak nadsena, ze ma ty kola zeleny, aspon se ta limetkova zavinka od emitexu bude do toho hodit 😀

pajapoj
13. kvě 2010

já teda zelený kočáry vidím taky dost a všechny jsou hodně zelený a málo černý, dor jan je spíš tmavě šedej. a ten co mám jsem tady ve městě ještě neviděla a kytkovej má tady spousta lidí 😉, ale kočár se hlavně musí líbit tobě, ty s ním budeš jezdit, co na něj řeknou lidi v okolí ti může bejt fuk.
Est tak limetková zavinka v něm bude krásná 😵

estrellita
13. kvě 2010

pajapoj: jj, je pravda, ze stejne kytickovany jako je dorjan jsem u nas videla uz hodne kocarku a vzdy to byla jina firma.

dekuju, 😵 uz se tesim, snad se nam bude kocarek libit i v krame a objedname ho 🙂

trojlistek
13. kvě 2010

ahoj holky, videla jsem, ze shanite obchod v Praze, kde maji dorjany. Zkusily jste uz detsky raj na Vysocanske? Maji tam dorjany a je to dost velky obchod, tak by tam mohli mit vystaveno i vice barev 🙂 zkuste to, a jsou ochotny i vam ho zkusi do auta. Stranky maji www.detskyraj.cz, tam je presna adresa, vcetne planku. Tak at miminka pekne rostou,snad se taky jeste dockam 🙂 jinak dorjan je opravdu terenak 🙂

weri1
13. kvě 2010

trojlistek, v dětským ráji jsem byla a byl tam jedině hnědozelený a nějaký cihlový,ten ani nikde na stránkách jsem neviděla,takže výběr ze dvou barev

trojlistek
14. kvě 2010

weri, tak to docela zklamali, taky jsem na ne spolehala 😒 tak jeste zkus www.malvik.cz v Hostivicich, to je taky velky obchod, maji prostor na spoustu kocarku, ale nedari se mi tam dovolat a v Baby parku maji jen crossy. Ja bych rekla vystava, tam zarucene vse uvidis, mivaji vsechny barvy, ale ty uz to mas za par, ty to nestihas, tak snad na neco narazis, jedine se zkus zeptat primo na Dorjanu, jestli nemaji nekde v okoli vystaveno vice barev, hodne stesti 🙂 kdybych neco objevila dam vedet

weri1
14. kvě 2010

já už mám kočárek opbjednaný. ten kytičkový 😀

weri1
14. kvě 2010

já byla na veletrhu v březnu a po deseti minutách jsem odešla. tolik lidí jsem fakt nezvládla

weri1
14. kvě 2010

v malviku jej myslím neměli,ale ten není tak velký jak ráj

lenass
15. kvě 2010

Ahoj holky, jsem tu nová a mým favoritem je taky Danny Sport 2010. Byla jsem stoprocentně rozhodnutá pro Daníka "normálního", ale dneska jsem viděla i verzi Prestige a ta mě dostala. Jenže řeším problém, jestli je sportovní verze Prestige stejně velká jako u Danny Sport - prostě jestli není to sezení užší (četla jsem si rozměry u obou modelů a trochu se liší). Tak teď teda nevím. V obchodě jsem se na to už nezeptala, myslela jsem, že ty rozměry musí být u obou stejné - ale pak jsem si přečetla rozměry na stránkách darababy a trochu mě to vykolejilo (u sporťáku se liší např. rozměry sezení a ležení). Už z toho docela blbnu, takže kdybyste mi některá mohla poradit, budu ráda.

weri1
15. kvě 2010

lenass teď si nejsem jistá ale zdá se mi že je o něco menší,ale asi ne o moc.o kolik menší tam píšou?. Já do něho nešla kvůli té kožence,toho jsem se trochu bála

lenass
15. kvě 2010

weri, píšou rozměry sezení 26x30cm u prestige a u klasického 26x35cm..............a taky rozměry ležení u prestige 88x35cm a u druhého 93x35cm

lenass
15. kvě 2010

weri, jinak nad tou koženkou jsem taky váhala. Měla jsem vybraný letošní model, ale nebyla si jistá u barvou. Jeli jsme do darababy a tam se manžel okamžitě zamiloval do Prestige Silver.......a celé se mi to rozhodilo. Na ten klasický jsme byli asi ve 3 prodejnách a všechny prodavačky tvrdily, že je to kočárek s největší korbičkou (samozřejmě ve srovnání s kočárky, které měli na prodejně). Jinak jsem viděla i černý Prestige - tam nás ta koženka taky nejdřív odradila.....ale dneska to dopadlo jinak......nejvíc váháme nad barvou všeobecně......jinak mám termín v srpnu, tak snad ta hluboká korbička vydrží, ale přemýšlím nad tím sporťákem.

weri1
15. kvě 2010

no 5 cm je dost, ale každej to vidí jinak.Mě se to zdá málo.Já si objednala normal danny a dva týdny jsem se rozmýšlela nad barvou. hrůza, 🙂 a dorjana jsem si i vybrala proto, že příští zimu bude mít malej rok a půl a sporťák je hodně velkej, poprvé jsem do něho jít nechtěla,protože se mi zdál až moc velkej, ale teď jsem za něho ráda. Ať má mimi místo 🙂

lenass
15. kvě 2010

nemám zkušenost, jestli je 5 cm málo nebo moc..........ale děsím se, že moc....u dannyho "normal" jsem viděla všechno, sporťák, polohování zad atd. a byla jsem rozhodnutá, ale bohužel jsem nevěděla barvu. A u toho Prestige mě fakt nenapadlo, že by mohl být třeba ten sporťák užší....ani se žádná z prodavaček nezmínila. Nechtěla bych se nechat unést krásným designem prestige na úkor trochu menším rozměrů.......když od začátku hledám co největší rozměry

weri1
15. kvě 2010

tak si změř kolik je 30 a kolik 35
někteří prodavači na to kašlou,nám taky nikdo s ničím neporadil,jedině když jsme se zeptali.hlavně mysli na to že tam budeš dávat dítě s fusakem. ale nechi hanit prestige, jsou tady holky, které ho mají, zkus si pročíst pár stránek pozpátku.
a tobě se nelíbí žádná barva u normalu?

lenass
15. kvě 2010

četla jsem těch 38 stran asi dvakrát.......chtěla bych kočárek neutrální kvůli pohlaví mimča, které se nechce ukázat 🙂 Barvy co se líbí mně, se zase nelíbí manželovi, takže jsme oba dva na zabití 🙂 Už si to moc nepamatuju, ale zdá se mi, že se řešily u prestige hlavně barvy ......ale tak co, přečtu si to znovu....

weri1
15. kvě 2010

to máš pravdu že tam řešili hlavně barvu,my se rozhodovali mezi dvěma barvama,manželovi se líbila jedna a mě i ta jeho aleještě jedna,nakonec jsem mu udělala radost a objednala jsem ten blíž k jeho srdci 😀 jsem spokojená,teda uvidím,jestli bude real stejnej jako obrázek

lenass
15. kvě 2010

no to já bych mu musela objednat ten prestige, ale jestli je menší a já bych pak brečela, tak to teda néééé a půjdu do daníka normal

weri1
15. kvě 2010

lennas a nemáš možnost se jít ještě podívat do nějakýho obchodu?

lenass
15. kvě 2010

právě že obchody, co jsou poblíž (myslím od 20 - 40km), mají jenom danny "normal" a ten prestige jsme viděli poprvé ve Vyškově a dnes v darababy, což je nějakých třeba od 70 - 80km. Ten prestige je vlastně dražší, tak ho ani moc tady není vidět.

weri1
15. kvě 2010

jestli máš možnost,jdi do obchodu,vezmi si metr a podívej se na to,my byli 3 krát se dívat na kočárky. a uvidíš,kterej z těch dvou modelů ti bude vyhovovat

weri1
15. kvě 2010

aha

lenass
15. kvě 2010

vím, že třeba danny "normal" má stejné rozměry hluboké korby jako Firkon Verano, ale prý u verana je sporťák užší!!