• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

3. října 2015 
@estrellita Ahojky, no dakujem moooc... my sme mali tu packu tak napevno, ze snou neslo vobec pohnut, museli sme ju trosku uvolnit a teraz to uz fungujeeee :slight_smile:
dakujem, kocarik je zatial super, je krasny, zelam vsetkym vela stastnych kilometrov :slight_smile:
12. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, viete mi poradit, ci kociar Danny Sport Line 3 sa da pri sportovej casti otocit aj opacne? v kazdom prevedeni sa da otacat v smere/proti smeru jazdy? Dakujem pekne :slight_smile:
14. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka7 áno, sedačka je otočná v oboch smeroch na všetkých typoch kočíkov zn. Dorjan
14. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandarinkaa neni zac, tak at slouzi :slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, právě jsem objevila, že DorJan začal dělat adaptér na autosedačku Maxi Cosi. Našla jsem to např. zde
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7388-dara-danny-sport-adapter-na-maxi-cosi
A jsem z toho úplně nadšená! Tak se musím hned podělit.
16. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka7 danny sport line 3, danny sport prestige sú modeli kde si uložíte vaničku, športovú časť, autosedačku v smere aj protismere jazdy, ostatné typy kočíkov značky Dorjan nemajú túto možnosť
20. pro 2010 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko farby na fotkách sú tmavšie ako v skutočnosti
20. pro 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2010 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetkocikov__sk uz som ho objednala, tak som zvedava, ci to bude pravda...tazko je nieco cez net kupovat a nevidiet nazivo :frowning2:
20. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka7 nákup cez internet už dávno nie je nebezpečný... keďže máš podľa zákona objednaný tovar do 7 pracovných dní vrátiť :wink: ak ti nebude vyhovovať, jednoducho ho zašleš späť a predajca je povinný ti platbu vrátiť :wink:
Kočík Danny Sport je ale pekný aj v skutočnosti takže určite budeš spokojná :slight_smile:
20. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil skoda, ze to nebylo uz driv :slight_smile:
20. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetkocikov__sk já mám černý s kytičkama a je úplně stejný jak na obrázku na netu :grinning:
20. pro 2010 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetkocikov__sk pri kociku Danny Sport Prestige 2011 nie je mozne otacak vanicku, sportovu cast a vajicko ako chcem myslim tym k sebe a od seba?
21. pro 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
21. pro 2010 v 06:19 • aaddeell
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. pro 2010 v 09:56 • e_kociky
@aaddeell
vanicku, sportou cast, autosedacku na kociku Danny Sport Prestige 2011 je mozne otocit v oboch smeroch
21. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
Mate niekto skusenost, ci je mozne tento typ kocika pozriet aj nazivo v BA alebo niekde na zapade, alebo mozno v Brne? :slight_smile: Tak by som ho chcela, ale rada by som ho videla, najma kvoli vanicke.
28. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate niekto skusenost, ci je mozne tento typ kocika pozriet aj nazivo v BA alebo niekde na zapade, alebo mozno v Brne? :slight_smile: Tak by som ho chcela, ale rada by som ho videla, najma kvoli vanicke. Myslim Danny Sport Prestige 2011.
28. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetkocikov__sk Viete mi poradiť či sa dá pozrieť kočík dorjan aj naživo v nejakej predajni blízko bb alebo br?Chcem si ho objednať.ďakujem.
28. pro 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte náhodou niektorá kočík dorjan prestige vo farbe greeen,blue alebo brown?
29. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate niekto farbu gold?
29. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusi26 všetko sú to pekné sýte farby, ako na fotografiách.

@aaddeell farba gold je hnedá s miernym leskom. je to taká piesková farba.
29. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2010 v 01:13 • agenturaberuska
@lusi26 my mame dorjan prestige flower 2011 v zelenej farbe - crocus a je fakt naaadherna, uzasnaa :grinning:
ale neviem ci je taka ista ako pri dorjan prestige :slight_smile:
30. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronika187 farba je rovnaká aj pri modely 3Line aj pri Prestige Flowers. Prestige je navyše kombinovaný s koženkou. ale máš pravdu že farba je krásna :wink: :dizzy_face:
30. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, poradíte mi, jestli je DorJan Kombinovaný kočárek Danny Sport Prestige 2010 nebo model 2011 pérovací nebo pevný? Díky, nikde jsem tuhle info nenašla...
Jsem úplně nadšená z tohohle http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/DorJan-Kombinovany-kocarek-Danny-Sport-Prestige-2010
31. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusi26 ahoj, my máme prestige flower vo farbe lily, tam je tá hnedá rovnaká ako pri prestige brown. je nádherná, taká čokoládová, určite by som nemenila. ani pokiaľ viem, nikde v okoli BB ho naživo neuvidíš :unamused:
31. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napoloeon my mame prestige flower vo farbe lily, je odpruzeny, aj ked zo zaciatku sa o to treba viac opriet, aby peroval:slight_smile: ale tie pruziny od zaciatku vrzgaju, ked ideme po hrboloch, hlavne teraz v zime, ked je vsade nerovna zem:( to mi trochu vadi:( ale inak je dobry:slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaar Super, díky moc:slight_smile: Už jsem kvůli pérování a pár dalším věcem zazdila X-Landera, a Prestige je opravdu láska na první pohled :slight_smile: My začneme jezdit až v srpnu a do zimy to rozpéruju a rozvržu :grinning:
31. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusi26 tu je modra, jedna bab ho ma v albume
31. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek