Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

bicista
21. dub 2009

Jeste se zeptam kocarek ma vepredu otacive kolecka, coz sice zlepsuje zataceni, ze se s kocarem nemusi v zatackach nadzvedavat, ale zase si rikam ze ho tim padem musite porad ridit a udrzovat mu smer ne ??? Dela si ve smeru co chce, kdyz bych ho jen tak na volne prochazce postuchoval vpred nebo drzi smer v pohode ??
A dalsi otazka co po zaaretovani kol, jsou kola pekne ve smeru ?? netahne pri jizde kocar nekam do strany ??

Diky

kuchy
21. dub 2009

....bicista: kočárek jezdí perfektně sám,v zatáčce jen usměrnuješ a když kola zaaretuješ, jdeš jak s jakýmkoli pevným kočárem a můžes si jej i nadzvedávat 😀 A kola si zaaretuješ směr vpřed, jak je to správné.To snad ani jinak nejde, ne? Kočár do strany pak táhne leda zmatená mamča 🙂

kuchy
21. dub 2009

...nebo tatínek 😀

bicista
21. dub 2009

Nebo opitej tatinek, jasne ze jdou zaaretovat ve smeru jizdy, ale taky ta aretace muze byt treba vadna s tim ze by kola nemusela byt uplne souose a mohlo to delat neplechu - stat se muze vse, slo mi jen o to zda se treba u nekoho ta chyba nevyskytnula atp. Ale asi ne ... Vypada to z diskuze ze kára bude good.

kkvetuska
21. dub 2009

bicista
Eliška má 4.7kg a 56cm. Krásně se do korbičky vejdeme. I naše mimi spí s ručičkama nahoře a nemáme s tím problém. Opravdu to skresluje.

josifek
29. dub 2009

ahojky děvčátka 😉 Jsem tu nová a zaujala mě vaše diskuse o kočárku.Já budu mít v červenci holčičku a kočárek dorjan už mám doma tedy ne uplně je na chalupě 😀 Chodím se na něj dívat 😀 po mnoha projiti obchudku jsem ho zvolila,zdál se mi že je jeden z těch co odpovídá běžnému užívání ve městě a cena byla supr.Objednali jsme si ho do obchodu a jen barva se trošku lišila od té co byla na netu ale i tak se mi moc líbí 😉 A doporučuji si ho vyzkoušet 😎

beras
4. kvě 2009

josifek tak tuhle barvu mám taky vybranou ale zatím jen z netu.Prosím tě je taková světle písková?Podle tvého fota tyk vypadá.N a netu ty barvičky opravdu vypadají jinak ale i tak jsem pro něj rozhodnutá.

darca46
4. kvě 2009

Ahoj babenky! Neviete, či sa dá kúpiť Dorjan Danny Sport aj v Nowom Targu? Ďakujem

sorciera24
4. kvě 2009

baby, dnes mi dosiel z Ciech tento kociarik a som nadsena, je krasny, lahko sme ho poskaldali a zda sa byt aj dost mohutny na trasu mimo mesta 😉 este som vsetko neodskusala, ale ked odskusam, a hlavne s babom, dam vediet, ze ako 😉 ale zatial som velmo spokojna 😵

josifek
6. kvě 2009

Berasku je krásný béžový,a myslím že se nebude tolik špinit a hodí se i pro chlapce i dívku 🙂

ulidark
14. kvě 2009

Ahojky.
Tak my už taky jezdíme v kočárku. Jezdí fakt úplně sám. Je to paráda. Zažila jsem hodně těžkých kočárů a ty jsem proto nechtěla. Opravdu se dá řídit i jednou rukou. Opravdu můžeme doporučit.
Andu: my jsme taky květnový a myslím si, že v zimě budeme už ve sporťáku.

tlap.ka
28. kvě 2009

ahojda holky, nevíte, prosím, některá, kde je k vidění DorJan Danny sport v Chrudimi, Pardubicích nebo okolí?

kuchy
29. kvě 2009

tlap.ka : skus hledat na netu,my jsme tak našli kamenou prodejnu ve Val.mezu a máme ten béžový...jako josifek,ale pro chlapečka 😀 Už se těším,jak budem jezdit 🙂

cumliatko
29. kvě 2009

Ahojte maminky,
tak ja chcem tiez napisat moje skusenosti s tymto kocikom. Bola som skalopevne rozhodnuta pre Concord Fusion alebo X-Lander 2009, uz chybali len dva tyzdne a naraz som zbadala tento! Doteraz som o tejto znacke nepocula a keby som ho videla na internete, tak by som ho nechcela ani zadarmo. Ale v skutocnosti je nadherny a velmi prakticky. Som zo Slovenska, presnejsie z Noveho Mesta nad Vahom, blizko Trencina, a bol v predajni vystaveny. Dovazaju ho z Ciech a boli tam dve farby, cervena a tu co sme si s manzelom vybrali : sedo-ruzova - DSP126 - dorjan danny sport prestige. Ohmatkala som si ho zo vsetkych stran a je uplne bohovsky, lahucky, krasny, paradne peruje, co vyskusal moj manzelik. A za tu cenu? Uplne super, hlboka vanicka plus sportova cast so vsetkym 355 eur! Da sa objednat aj vajicko. Na buduci tyzden si ideme pon, mame zaplatenu zalohu, takze uz sa nemozem dockat, a ta hlboka vanicka mi pride naozaj dost velka narozdiel od inych "kvalitnejsich" kocikov. Takze baby zo Slovenska nezufajte! Predava sa aj u nas! Predajna je na namesti a vola sa to hrackarstvo RIO. A sklada sa uplne jednoducho. A este som v meste taky nevidela ani tu moju farbu, lebo ho objednavaju len po jednom kuse a vzdy v inej farbe-alebo aku si vypytate. Zatial sme prvi co ho budu mat, to som rada, lebo mi leze na nervy ked vsetci maju Taco, bleeee. papa Dorjanky.

reruna
30. kvě 2009

Ahoj, tak já jsem tento kočárek viděla včera naživo a musím nesouhlasit s cumliatkem, ta hluboká vanička je strašně úzká, délka celkem ujde, ale je užší dokonce než X-lander. Jinak ale vypadá moc hezky

danielasr
30. kvě 2009

ahojte, tiez som dnes objavila tento kocik na slovensku, maju ho aj v galante, a zaciname nad nim vazne rozmyslat, len neviem ci ho asi nepojdeme kupit do ciech, vychadza o 3500 sk menej, dakujem za vsetky vase prispevky, pomohli mi pri rozhodovani 🙂

kuchy
1. čer 2009

reruna: měřila jsi ji? 😀 Já ano, mají ušitý ten potah uvnitř strašně úzký,zkresluje to, ale místa je tam víc. Už jsem to tu kdysi psala,taky jsme to před koupí řešili. X lander je zúžený uprostřed, to je blbé 😝
Máme ho a vím,že oni ty míry udávají nějak divně....když vyndáš ten polstr,jsi na standartní šířce a délka je nadstandart...za ty penízky 😉

reruna
1. čer 2009

kuchy ano měřila, sice to je jen o centimetr asi, ale je užší než xlander. Já mám vybraný jiný polský rozměry vnitřní 81X38, to jsou podle mě nadstandartní rozměry 🙂

kuchy
1. čer 2009

😀 když myslíš....

josifek
1. čer 2009

Děvčata myslím že když máme děti v létě tak do zimy je hluboká korbička až až široká a v zimě už budeme používat sporťák a fusak 😉 Já jsem s ním spokojena a myslím že je to krásný a praktický kočár. 😵 😵 😵 😵
Kuchy....máme krásný kočárek 😉

kuchy
1. čer 2009

josifek: souhlasím, 😉 😉 😉 kromě těch klasických hlubokých nebo škaredých...jak já říkám sportovních batohů takko je tento hlavně délkou hoodně dostačující a pro letní mimi stačí. Silně pochybuji, že náš prcek bude chtít v půl roce ležet zavřenej v hlubokém jak placka...a ty 3 cm mě už nevytrhnou...hlavně jde pro mě o praktičnost. Do 2 patra bez výtahu nebudu denně tahat neskladný hluboký nebo 18kg kočárek. 😝

Ale každý jak mu vyhovuje, proto je tolik možností... 😉 😉 😉

reruna
2. čer 2009

kuchy máš pravdu, já měla 18 kg "batoh" na prvního, a ta vložná taška byla malá jen 7OX30cm, fusak se mi tam nevlezl ,malej tam byl nacpanej, ale byl v září, takže jsme s fusakem jezdili až do dubna, tak potom byl ve sportáku, kde na něho táhlo. Takže ted jsem vybrala kočár super prostorný, zase mám mimi na konci září, takže celou zimu bude ležet ve fusaku a kočár je ještě o 3 kila lehčí než dorjan, má jen 12 kilo a má i větší košík, dorjan se mi taky líbil, ale na živo mě nepřesvědčil.A v půl roce nemusí ležet jak placka, myslím, že dorjan má taky polohovací záda v hluboké korbě, tak mu to kdyžtak na chvíli přizvedneš. Ve sportáku dítko nikdy není tak chráněné před zimou a větrem, jako v hluboké korbě, takže já jsem vybírala tak, abych mohla sporták začít používat až na jaře, až bude pěkně.

kuchy
2. čer 2009

reruna 🙂 ...jééé, fakt hrůza to bych se natahala, my jsme dlouho vybírali,aby byl skladný do našeho auta, abych korbu odnesla do bytu a podvozek taky, aby byl pro vysoké rodiče a měl vanu na délku víc než 75cm, spíš bude mimi dlouhé, 😀...a aby byl dobře ovladetelný, čtyřkolý .....
a taky ... bylo mi líto utratit za superznačkový kočárek Víc jak 10 000 a pak se koukat, jak ho má tady na menším městě každý. V PARKU JE TO PAKÁRNA, bud mají všichni X-lander, cam, jané ,implast, pořád dokola, navíc ty čenopastelkové a nápadné vzory a barvy jsou strašně poznat...když jedou 2 stejné..chtěla jsem být víc nenápadná a doladit vše spíš doplnky. 😎 😎 😎
Navíc raději investujeme později po zimě do kvalitního sporťáku,ten je na déle 😉 😉 😉 Ty kombinace jsou víc v jednom,ale vždy na úkor něčeho 😉 😉 😉

Tak hlavně,at nám kočárky dobře slouží a jsme spokojené...

kkvetuska
2. čer 2009

ahoj
kuchy a josifek
máme krásny kočárek a plní všechno super. Souhlasím s Kuchy. Všichni mají x-landera atd. Náš kočárek máme tady u nás jenom my. Všichni ho obdivujou. Pořád jsme s ním moc spokojení. Jezdí úplně skvěle, máme už vyskoušený i terén- vůbec nebyl problém. Malinká je tam moc spokojená. A straštně skvěle se ovláda. Prostě jinej bych už nechtěla.
Snad takhle budete spkojené všechny co si ho pořídíte. 🙂 🙂 🙂

sorciera24
2. čer 2009

ahojte, aj ja uz amm doma pripraveny tento kocik a podla mna je suprovy, vanicka je dlhaaa a zda sa uzsia, ale to skresluje ten potah,lebo realne je porovnatelna s inymi korbickami.....a polrocne dieta tam uz asi rvat nebudem, to uz bude xciet sediet v sportovej verzii 😉 paci sa mi, ze sa lahko sklada, do auta, vytahu, vsetkeho ho zmestim a u nas na Slovensku, aspon v nasom meste ho nedostat a ani som ho u nikoho nevidela, nakolko tych x-landerov a podobnych ma kazdy....takze som ho objednala z Ciech a zatial nelutujem, elbo aj s autosedackou nas vyisel nejakych 10 700sk, co je super.....hadam aj v terene nam posluzi, uz sa tesim 🙂

danielasr
2. čer 2009

da sa sedacka dorjan prestige pripevnit pomocou isofix?

josifek
3. čer 2009

Dani....nevím co je to isofix.My dostali ke kočárku vše a tak jsem to neřešila 😉

danielasr
3. čer 2009

nechapem totizto, ako sa pripevnuje ta sedacka do auta? len pasmi? isofix je nieco navyse v aute sedacky, ale k tomu musi byt asi prisposobena aj autosedacka, je to akesi navyse prichytenie k tym pasom, kedze mi len tie pasy pridu nedostacujuce

josifek
4. čer 2009

Dani....jen pásama jako ostatní a je to tak v pořádku drží dobře už máme vyzkoušené 😉 Hodně sedaček se tak připoutavá a na straně sedačky je to i obrázkově znázorněné 😉

cumliatko
4. čer 2009

Danielasr - isofix to nema, priputava sa len pasmi. Ale keby si aj mala autosedacku s isofixom tak by si musela mat nato vybavene aj auto, tie najnovsie to maju. Ale myslim, ze tie pasy su postacujuce a budes sediet pri babatku vzadu, nie? My sme kupili kocik vcera, cela rodina ho vyskusala a vsetci ho chvalili, stale sa nan chodim pozerat do detskej izby :o). Aj farba je nadherna, som predavacke povedala, ze nech uz taku farbu neobjednavaju, aby sme ho mali ako jediny v Meste :o). My mame kombinaciu 126 - to je ruzovo-sedo-bielo-cierna. Som s nim straaaasne spokojna, aj ruzovy dazdnicek sme dokupili. Uz len nalozit "naklad", ale ta si spokojne buvika v brusku.