• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

3. října 2015 
@shirley ahojky, ja ten gold videla nazivo a libil se mi moc, elegantni a decentni :wink:
25. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás, nevíte, kde by se dal Dorjan vidět naživo ve střednich čechách, nebo v Praze?
26. led 2011 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 pozri na stranke darababy.cz su tam predajcovia v cr
26. led 2011 ve 03:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pekne prosím - nemá niekto naživo odfotený Danny Sport prestiqe pink 2010 alebo 2011? Neviem ho nikde zohnať - teda ako vyzerá tá ružová naživo, nie je moc krikľavá???? Hoďte prosím foto.....díky moc.
26. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e_kociky moc děkuju, podle toho, co jsi mi poslala by měli mít obchodního partnera přímo v našem městě :grinning: to je super
26. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shirley mě připadá jako béžová,moc se mi nelíbil ale každý má jinej vkus že jo :wink:
30. led 2011 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Můžu se prosím zeptat zda máte někdo i autosedačku ke kočárku a jak je to s připoutáním do auta? Máme malý auto tak se bojim jestli budou stačit pásy. Předem děkuju za odpověď :slight_smile:
30. led 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka ahoj, my máme kolekciu flower, farbu lily. je nádherný, krásna čokoládovohnedá farba. v miestnosti pôsobí tmavá, ale na slniečku je krásna. už onedlho si ho vyskúšame naostro :slight_smile:
31. led 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saeda ahoj, myslím, že Dorjany majú v Tvrdošovciach, to je pri Nitre, nie? volá sa to pplux bazar, ak sa nemýlim... :wink:
31. led 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko joj dakujem... ale tam sa asi nedostaneme :frowning2:
31. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim. Ja som chcela povodne Implast Ecoline 2011 ale ked som bola vcera na AAAkocikoch v Kobylisoch ma presvedčil tento Danny sport Flower 2011, je fakt priestrannejší, polohovatelny az do lahu, aj sa dobre sklada, velka korba, predlzenie na nohy a polohovanie u sportovej sedacky...ja urcite beriem tento a farebnu verziu Crocks. Aj kos ma priestranny, manzel ho tiez schvalil, myslim ze to bude fajn vyber. Uz mam toho hladania dost, konecne som nasla co som potrebovala :slight_smile:
31. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majloo jej to moj priatel chcel tiez cierny, nakolko inklinujeme k metalu, dokonca chcel tam namalovat aj cervene plamene, ale ja som povedala ze chcem bledozeleny s kvietkami tak suhlasil, ze farbu mam vybrat ja...pokial je chlap hrdy na to ze je otec je mu to suma fuk aj keby chodil s ruzovym kocikom :slight_smile:
31. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberka mohla bych poprosit o vyfocení sportáku i s tím koncem, že to pak vypadá jako hluboký?
2. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, máme dorjan 2010, používáme ho od prosince a na nerovném terénu nám vrže a houpe se boudička, na rovné ploše je to ok, máte s tím zkušenosti? díky
2. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ahoj, viděla jsi ten světlezelený s kytičkama na živo?? Budete ho objednávat? ?
2. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr ráda bych vyfotila, ale máme ho schovaný u mojí babičky s dědou v takovém kumbálku a celý jsem ho zabalila a uschovala, aby se na něj neprášilo, než ho budeme potřebovat :sweat_smile:. Třeba nějaká holčina odtud ho má po ruce a může vyfotit, tak se nezlob :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werry ano mám, nám taky
2. únor 2011 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoijte holky nevím jaké máte zkušenisti s Dorjany ale já jsem ho kupovala v září a vozit jsem ho začla na konci prosince a je začátkem unora a začala mi vrzat konstrukce takže pojede na reklamaci.Moc mě to mrzí protože se mi moooc líbil a byla jsem s něho natšená :frowning2:
3. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr Myslím, že tak příští týden budu dávat, tak to vyfotím a hodím sem ...
4. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyjanek Ahoj, my máme opravdu pidiauto a sedačka je v poho, pásy stačí ...
4. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem hodila na kočárek tu prodlužovací část, že vám to vyfotím ... ale bohužel nemám teď doma foťák, takže je to jen z mobilu a kvalita prachmizerná :frowning2: Takže se omlouvám, asi toho nebude moc vidět ... a za chvíli s tím půjdu zkusit vyjet ven :wink: Je to fakt ohromný, skoro jako stará Liberta :slight_smile: Jo, a ten prodloužený Emitex tam sedí úplně akorát :wink: Tak snad jsem někomu pomohla ...
4. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tu je zoznam predajni kocikov Dorjan na SVK :slight_smile:
dorjan
4. únor 2011 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@milluska ahoj mozes mi prosim ta poslat do IP zoznam tych predajni kocikov dorjan?dakujem
6. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2011 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska ahoj, môžeš aj mne poslať ten zoznam? Ďakujem.
6. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neviete mi niekto poradiť, či je rozdiel medzi kočíkmi danny sport3 line 2010 a danny sport 3 line xxl? fotky tých kočíkov su rovnake, možno je rozdiel v rozmeroch...
6. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e_kociky no a na slovensku neviete kde sa predavaju v okoli nitry? a napište mi niekto, aky je rozdiel medzi kočíkom danny sport 3 line 2010 a danny sport line xxl.. dakujeeem :D
6. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska aj ja ťa poprosim, dakujem :D
6. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebulica @mirkapb je to na ich oficialnej svk stranke, tam kliknite na PREDAJNE, papa :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
milluska
dakujem
6. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek