• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek DorJan Evo One City 2012, máte zkušenost?

3. června 2014 
Ahoj maminky a budoucí maminky, máte některá zkušenost s výše zmíněným kočárkem? Je to novinka, takže nikde nemůžu najít žádné diskuze, ale přesto zkouším štěstí a chci zjistit, zda už s tak novou kolekcí má někdo zkušenosti. Děkuji moc!
12. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mertinka Ahoj, já měla vybraný kočárek Dorjan Prestige collection z kolekce classic na podvozku Evo One (kamarádka ho takto koupila v Polsku letos v červnu, to se začínaly ty nové podvozky dodávat do obchodů). Podvozek je parádní, oproti ostatním Dorjanům krásně odpružený, dá se i houpat, lehounká manipulace jednou rukou i do zatáček. Byla jsem tak nadšená jejím výběrem, že jsem kočár neřešila. Mé zděšení nastalo včera, kdy mi z obchodu volali, že výrobce už neusazuje "jiné korbičky" na ten nový podvozek, jen ty, co jsou barevně přímo v nabídce EVO ONE. Mě docela děsí hlavně hluboká verze, která je celá potištěná a hrozně strakatá........
Takže pokud ti nevadí strakatice, určitě EVO ONE. O jaké barvě uvažuješ?
30. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanulkazam Ahojky, právě z toho důvodu, o kterém píšeš, jsme nakonec změnili názor. Naštěstí to bylo včas, takže jsme koupili raději Tako Laret, který je také lehoučký, krásně manipulovatelný a v pěkných barvičkách:slight_smile: Zatím jsme s ním nevyjeli, termín mám v říjnu, ale už teď z něj máme velkou radost, myslím, že bude super. Tak hodně štěstí!
1. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mertinka Taky mám termín v říjnu :slight_smile: Zatím jsem to ale nevzdala a manžel volal do PL přímo výrobci, jestli by nám nesestavili kočárek tak, jak jsme chtěli. Standardně to prý nedělají, ale prý to není problém, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne :slight_smile:
1. zář 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já velice uvažuji o koupi kočárku evo one city, moc se mi líbil v obchodě... je fakt, že je strakatý, ale mi to nějka nevadí, líbí se mi v hnědé barvě nebo šedá s fialkovou :slight_smile: ale nejprve musím prodat ten co už mám :slight_smile:
25. zář 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskuzi o tomto kočárku.Líbí se mi jak vypadá i jaké má funkce.Pokud ho někdo máte dejte vědět jak jste spokojené či nespokojené, díky
22. kvě 2013 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
onvuji diskuzi...máme kočárek dorjan evo one city,zajímalo by mě zda pasuje,nebo se na něj vyrábějí nějaké adaptéry na autosedačku maxi cosi??
3. čer 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek