Kočárek Dorjan Prestige Basic Comfort VIP 2016

luj89
1. dub 2017

Ahoj maminky, moc se mi zalibil tento kocarek. Bohuzel jsem nenasla recenze na primo tento typ. Mate s nim nektera zkusenost? Da se polohovat zadova operka u sportaku az do uplneho lehu? Dekuji 🙂

kacireksro
1. dub 2017

ja mam tento https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/dorj...

myslim si ze to bude na stejne brdo,sportak jde polohovat az do lehu ,my ho pouzivame od 5 mesic. kocarek jsem musela jednou reklamovat,nesel zklapet za tyden byl opraveny,jinak o te doby vse ok.sem tam vrze kolecko,ale to je normalni namaze se a uz nevrze.korba je hodne prostorna.mam zarijove mimco dosti velke a v pohode by se tam vlezla jeste tedka v 7 mes.ale uz chtela koukat a porad se nam zvedala z korby.ta sla do sportaku.

luj89
autor
2. dub 2017

@kacireksro dekuju moc, koupila bys honznovu? Ja porad vaham mezi Dorjanem a Tudorem... Kazdy ma neco, ale vzhled teda jednoznacne vitezi u Dorjanu 🙂. Vyhoda je, ze tyhle kocarky ma malokdo, ale zase nemuzu najit v okoli prodejnu, kde by meli ten Dorjan vystaveny, je jen na objednavku..

kacireksro
2. dub 2017

@luj89 pokud snim budes jezdit po silnici a ne po zadnym drsnym terenu.tak je v pohode.me se predtim strasne libilo camarelo,a kamoska ma bebeto a za me taky super kocar.

luj89
autor
2. dub 2017

@kacireksro camarelo je taky krasny. Ale tam mi neprisla moc kvalitni brzda.

kacireksro
2. dub 2017

@luj89 ja jsem o nej upustil nelibila se mi ta sportovni verze

pinkworld
3. dub 2017

Tak kocarek doma jeste nemame, takze s operkou moc neporadim, ale budeme tenhle objednavat...kombinace s autosedackou cybex. Co se tyce vystaveni, jestli jsi z Prahy, maji ho tady https://www.detskyruzek.cz/kontakty. Byli jsme se tam na nej mrknout a super 😉

gwendolina221
19. srp 2017

Ahoj holky, chci se zeptat, máte někdo kočárek Dorjan Basic Comfort 2017 v modré barvě? Moc ráda bych viděla reálné fotografie. Děkuji.

michaela0806
24. srp 2017

@gwendolina221 Mohu nafotit Dorjan Basic Comfort VIP 2017 v modré kombinaci - pošlete mi na Vás mailovou adresu.

gwendolina221
24. srp 2017

@michaela0806 Děkuji, posílám vám soukromou zprávu.