Kočárek Firkon. Jste s ním spokojené?

leryl
13. dub 2008

Ahoj máte některá tento kočárek?Jak jste s ním spokojené? 🙂

storm07
24. led 2010

Tak to jsme na tom velice podobně, taky jsme uvažovali o F7 a teď nevíme. ☹

tygrous
25. led 2010

evusinka: my mame verano s podvozkem, kde jsou ty jedny kolecka bliz u sebe a jezdime v terenu uplne v pohode (terenem myslim polni cetu, lesni cestu pres koreny apod) I namrzly chodnik je vlastne teren😉 -jen si ty kolecka zaaretuju,aby se mi nepretacely a jedu. A kdyz najedu na hladky chodnik, odaretuju a super se to ovlada a zataci... A jeste jedna vyhoda tech kolecek: ve vytahu - s klasickym podvozkem bych nezavrela ty vnitrni dvere, takhle si tam kocar vytocim, jak potrebuju a dvere zavru. Tohle nas pri nakupu vubec nenapadlo a pak jsem ve vytahu koukala, jak se dostanu dolu... 😅

volnavolna
6. črc 2010

ahoj holky je to sice blbe ale ja mam syna v 7měsicich velikostně rocniho ditěte s vahou 12kg a jedinej kocarek kterej nam vyhovuje je firkon, je pohodlnej, velka prostorna korba kam se syn vpohode vejde a navic firkon je v proskumu kocarku jeden ze tri kterej je pro dite 100procentne bezpecnej.

tygrous
7. črc 2010

@volnavolna A uz vozite ve sportaku? Korba je sice super prostorna, ale sportak od Verana je maly☹ (prave to resime v diskuzi Firkon Verano...) Nevim, jak sjou ty sportaky u ostatnich typu Firkonu...

ajinka78
3. led 2011

Dobrý den,
sháním velmi prostorný kočárek, internet mám už prolezlý a zatím nejprostornější sportovní sedačka je u kočárku Firkon F7.Byla bych vděčná za jakékoliv recenze a názory. Pak bych se chtěla zeptat, zda jsou tyto kočárku k vidění "na živo" v Olomouci???

klaudie111
6. led 2019

Máme tento kočárek jsme maximálně spokojení. Sama ho složím, rozložím, můžu s ním do terénu i do města. Malej ho miluje a krásně v něm spí, ačkoliv jinak žádný spavec není.