Kočárek Fusion hrazda od výrobce Zopa

daluri
19. zář 2008

Prosím maminky, které mají tento kočár, zda by jste mi mohly napsat své zkušenosti. Uvažuji nad tímto kočárkem a musím se co nejrychleji rozhodnout, díky.

krista
31. říj 2008

yasmin07 • 1d • Dnes ve 20:36
Ahoj, nikde jsem tady nenašla...nemáte některá tenhle sporťák? Je pěkný a levný 😉 ale raději bych ještě zkušenosti někoho, kdo ho vlastní

agnessa
30. bře 2009

Zkouším obnovit téma - nemáte ho některá? docela se mi líbí, ale jako předchozí tazatelky bych taky ráda slyšela osobní zkušenost 🙂

sakura77
30. bře 2009

ahoj,my mame 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ak myslis taketo nieco-v strede

sakura77
30. bře 2009

takze podla mojej skusenosti-je ozaj priestranny-staci si porovnat na fotke len na pohlad to uz vidiet,da sa polohovat do lahu,velky zatepleny nanoznik-nosila som v nom deku aj fusak-uz teraz mame maleho slona,ale este ho tam "narvem" 😉 je vhodny aj pre vysoke maminky-rucka je dost vysoko,nemal tasku ani plastenku-to som musela dokupit univerzalne-akurat co mi tam chybalo,to priesvitne okienko na strieske,aby som na drobca videla ked mal stiahnutu strechu-ale 99% chodime so stiahnutou,takze nanho vidim
ja som s nim spokojna,mame ho vyse roka,nic sa mi na nom nepokazilo,akurat maly mi "obzral"tu penu co je na hrazde-ale nie je to vidiet,lebo je navrchu este potiahnuta latkou-je to na suchy zips,takze to dal dole a "ohlodal" 🙂
ak este nieco chcete vediet,pytajte sa 🙂

ewa1311
30. bře 2009

Ahojte babulky ja sa chstám si ho zajtra kupit v Madarsku...cez price killers.com
Concord fusion je tam velmi výhodný cenovo.

ewa1311
30. bře 2009

Sakura tak aj som si myslela že mi bude chýbat to okienko na strieške ,ale hádam si na zvykneme 😉
Na starom modeli je to okienko...takže ak nejaká mamina bez toho nevie byt dá sa objednat aj ten starší model dokonca su na neho ešte lepšie ceny...

casy30
30. bře 2009

Kočky nemáte záujem o nový, 2 týždne používaný concord fusion vo farbe bambu za 9.000,-Sk?Mám iba športový. Ja som za neho dala 14.800,-Sk.

krista
20. črc 2009

ojo • 1d • Dnes v 15:38
Ahojky, máte někdo zkušenosti?? 🙂 díky 🙂

kikimaruska • 1d • Dnes v 17:14
Máme ho doma, vím ještě o dvou maminkách co ho mají rok a jsou spokojené...na poměr cena/lkvalita to myslím odpovídá. Ptej se co tě zajímá

ojo
20. črc 2009

kikimarus, našla jsem si ho na netu a byl tam takový stručný popis 😅
tak bych chtěla vědět, jak má velká kola, jestli má přehazovací rukojeť, jaký je materiál potahu, jestli třeba nepromokavý 😅 jestli má odnímatelné madlo...prostě jak se ti s ním jezdí, jestli se dobře skládá, jak se tam prckovi sedí a leží a tak 😅 😅

já vím, je toho moc, ale byla bych moc vděčná za co nejvíc informací 🙂 děkuji

kikimaruska
20. črc 2009

Tak kola jsem ti naměřila: přední 21 cm a zadní 23 cm, rozchod kol 61 -vejde se do našeho pidivýtahu (hurá). Vzadu a vpředu má odrazky, dobře řešený teplý nánožníček, vložka je na suché zipy-dá se odendat a vyprat. Látky jsou dvě....my máme jednu a další dva vystavené kočárky měli trochu jinou...nevím která je lepší ale nepromokavé to asi moc nebude...my používáme pláštěnku - tu Aluspacer 2 od Emitexu a sedí krásně i s podnožkou a zakryje i tašku. Polohování je pohodlné-uplný leh, polosed a sed, madlo se dá dobře oddělat z obou stran, neni to třeba na multiway, že se madlo nandavá a odendavá docela nepohodlně. Skládá se snadno, na palcku, má i pojistlku proti otevření a madlo nesundaváš (u chicca musíš). zdá se mi i trochu odpružený...že tak neskáče, kola jsou plastová, ale nedělají takový rachot jako běžné golfky. Na rukojeti maj pultík - ta neni nastavitelná ani přehazovací...mě ta výška vyhovuje a bude i větší mamince (já sem malá, ale mám vždycky rukojeti nahoře 😉 ). Košíček je velký...takový vysoký, pobere něco..ale překáží tam trubka, takže to chce s tím počítat, že neni uplně volný, ale zas oproti Chiccu je to obrkoš. Opěrka nohou jde do 2 poloh. Dobře se s ním manipuluje i jednou rukou a na nadzvedání na obrubníky a chodníky je to balada, uplně něco jiného než pliko co sem měla doted. Jde krásně nadzvednour. U nás na prodejně měli 3...jdi se na něj podívat v reálu a vyzkoušej, já chtěla ten modrý a pak vyhrál ten černý s červenou, ten mě dostal, přestože máme kluka 🙂 Jinak leží se parádně-jde opravdu do lehu jako jeden z mála a sedí se mu taky dobře, dávám mu ale volnější kšíry, on by chtěl hryzat madlo a na to moc nedosahne 😉

ojo
21. črc 2009

díky a velice vyčerpávacíjí popis 😀 😵 😵 fakt super.... 🙂

a už si s ním jezdila i v menším terénu nebo na dlažebních kostach? jak sedí?? 😉 a píšeš, že se mu sedí dobře, tak to asi bude takový ten sed akorát, že to neni do pravýho úhlu, že? 😅

no zkusím se poohlídnout někde po krámech a vyzkoušet si ho naživo 😉 🙂

moc díky za tvůj popis 😎

kikimaruska
21. črc 2009

Jezdili jsme na zámkové dlažbě i na kostkách a na to že jsou kola plastová-nebo z nějaké slitiny plastu, tak sedí dobře, nejsou to nafukovačky, ale jako sporták pro sedící mimi nám vyhovuje. Sed není uplně pravý uhel. Určitě pokoukej, na krámech jsou... (a to jsem tady některé kočárky nemohla sehnat). Je to nejlepší osahat a vyzkoušet 😉 Do terénu ho chystáme taky provětrat, určitě to bude lepší než z golfíkama co měli kolečka malá (a taky jsme projeli 😀 ), tak pak dej vědět. Já si nejprv do prodejen volala, zda je mají skladem a pak tam jela, pokud to máš dál, abys nejela zbytečně....

kikimaruska
25. črc 2009

ojo: vložila sem fottečky s nánožníkem a v lehu...byli jsme s ním dneska na procházce v terénu - takový běžný, lesní cesta, štěrk,tráva,trochu bahno...a projeli jsme všude, nedovedu si představit tam rvát golfáče s malými kolečky...kamarádka se je chystá taky vyměnit, dnes je u mě zkoušela 😉

kikimaruska
3. srp 2009

ojo: tak co, už jsi byla vyzkoušet? Já byla o víkendu na vesnici a zjistila sem, že bejvalá sousedka má ten samý...uplně i barvu, má ho už rok a je spokojená. Vzala sem ho na procházku na cestu, která bývala taková pískovo, kamenitá...ale po povodních z toho byly rigoly s obříma kamenama a ještě do kopce, kousek cesty rovný nebyl, no hrůza, ale potřebovala sem to projet, tak jsem zaaretovala a vše jsme projeli, ikdyž Kubula občas nadskakoval a kymácel se, jak jsme vyrovnávali. No opravy se ta cesta asi brzy nedočká, tak tam příště vytahnu x-landera...ale zvládli jsme 😉

kikimaruska
3. srp 2009

Viděla sem ted nabídku na netu na modrý asi za 2500 Kč...to je krásná cena, já ho kupovala za 3600.

jindri
31. srp 2009

Dnes jsme byli po golfáčích, původně po Chiccu Multiway a Babypoint Solar, avšak paní prodavačka nás upozornila na tento a byla to láska na první pohled 😀 Malá se taky hned zabydlela a jala se kopati do madla 😀 v Chiccu plakala. Jsem jím nadšená, i když jsem si představovala menší váhu, zdá se mi opravdu prostorný a pohodlný. Taky bych si dala říct 😀 .

kikimaruska
31. srp 2009

🙂 a nová Zopanda, tak vítej 🙂 my ho vláčíme všude, ale nejvíc oce¨nuju jeho pevnou konstrukci a pevné madlo. denně s ním skáču ze schodů v paneláku a skoro denně jezdíme busem as káču do schodů i ze schodů harmoniky (jelikož lidi tady raděj utečou a nevidí, než by pomohly 🙄 ).I do auta se krásně vejde, přestože je na placku. A malej v něm krásně spinká. ted jsme jen dokoupili slunečník, protože když leží tak dávám plenku, ale když sedí a jen odpočívá, nebo než usne, tak žádná clona nepomáhá. A jakou máš barvu jindri? Jinak před týdnem jsem jela busem do města a potkala sem celkem 5 zopíků...nějak se rozrustají 🙂

jindri
31. srp 2009

Kiky: teprve zítra si pro něj jedeme. Auto jsme neřešili, protože teď mám kočár podobný velkému, širokému korábu 😀 a do auta jsme ho ani skládat nemuseli, Zopu tam dáme jako ťuk, tak jak je 😉. Jelikož rádi vyrážíme do přírody, hledala jsem nějaký bytelnější, fakt jsem Zopou nadšená. Škoda, že nemá přehazovací rukojeť, to by byl přímo božský kočár 😀
Barvu ..... teď mám kočár modrý s kostičkou a do něj jsem kupovala tmavě modrý fusak Emitex i modrou přebalovací tašku, takže výběr moc nemáme. Mě by se líbil celozelený, modré doplňky bych přežila, ale manželovi se nelíbí. Škoda, že nedělají variantu černá stříška, modrý vnitřek. Ale zase si říkám, že černý potah bude víc přitahovat sluníčko. Takže půjdeme do modré a asi budeme muset každému vysvětlovat, že Mařenka není chlapeček 😀

kikimaruska
16. zář 2009

jindri: tak co, už je doma? Nic si z toho nedělej, mě se líbí červená s černou, takže mám kluka v červeném a podle toho jak je oblíklý většina lidí pozná, že je to chlapeček. naopak když v kočárku není a lidi se ptaj, zda to je nebo není chlapeček 😝.... (a podle mě má tedy do holčičky daleko 😀 ). Nám by se taky líbil modrý s černou...ale ten bohužel nejni. Už jsem čistila vnitřek boudy, kterou zlil malej čajem a nechalo to mapy, po umyt mokrou žínkou s mýdlemí to krásně pustilo. Taky začlo nejdřív v dešti, pak už běžně vrzat přední kolečko, tak jsem namazala a je klid. Ostatně já ten kočár obdivuju co vydrží...3 měsíce s ním skáču denně po schodech, košík s plnou náloží nákupu...(a žádné 2 kg, běžně 10)....ale už bude líp, zrovna mi montujou nájezdy před barákem, hurááá 🙂

sklenicka24
16. zář 2009

Ahoooooooooooooojky kočky

kiki: moc děkuji za info. Já po tomto kočárku pokukuji už delší dobu. Moc se mi líbí, jak jsou ty kola velká a vypadá hodně prostorně. Také jsm se zamilovala do toho modrého, ale ten červeno černý nevypadá zle??? že by???

sklenicka24
16. zář 2009

Jindri koukala jsem do albíčka a vyhrál zelený jo?? ten se mi také líbil. Tak teď fakt nevím ☹ 😒

kikimaruska
16. zář 2009

sklenička: my chtěli ten modrý...ale když jsme viděli vedle sebe , měli červený se stříbrnou, řčervený s černou a modrý, vyhrál ten červeno-černý. I tatkovi se tenkrát libil nejvíc. Báli jsme se té modré, že je to tak moc modré a světlé, že by tam bylo dost vidět špína...hlavně pak třeba za ošklivého počasí...Chce to vidět naživo nejlíp, ozkoušet a hlavně ty kočárky maj dva druhy látek...nám se víc líbila na v červeno-černým...., na tom modrém mi přišla takový víc umělá...

sklenicka24
16. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26179265&tab=6

a viděli jste tyhle nové typy??? booomba, ale ta cna je masakr. Já jsem teď našla na netu nový jen za 3000

JJ, jenže u nás kočárky neprodávají, ale jen 60 km od nás. Já ten svůj hluboký mám také přes net. Ach jo, tak že bysme si udělali výlet??

kikimaruska
16. zář 2009

tyjo! ty jsou nádherný!!! Já našla před 2 měs na MMb Zopy i za 2200! Jsem myslela že se sežeru....my ji máme za 3600, ale daj se sehnat i za 4200... 😝

sklenicka24
16. zář 2009

No právě a to mi přijde docela dost. JJ jsem zrovna viděa ten co máš ty, také za 2000, ale byl h ned fuč 🙄

kikimaruska
16. zář 2009

já viděla za 2000 ten modrý...ale to už jsme měli tento doma, takže jsem si jen polkla, že mohlo být doma 1600, ale zase kvuli reklamaci jsem ho záměrně vzala tady v prodjeně. ty nové jsou ale nádherné... 😎

sklenicka24
16. zář 2009

No tak to nas...., jj, mě nezbyde nic jiného, než si ho zase objednat přes net, rpotože tady ho neseženu. 🙄

kikimaruska
16. zář 2009

Já si kočárky vždycyk objednávala přes net, ale ted jsem ho chtěla nejdřív okoukat...a nakonec jsem ho vzala rovnou, i právě díky té reklamaci. Tak až bude doma, napiš 🙂 a jaký si vezmeš? Barvu? Jo jinak nevim jak u jiných, ale náš nánožník je oboustranný. Bud červený s černým rantlem, nebo černý s červeným...zjistila sem to náhodou, když jsem ho prala (mj.vložku i nánožník jsem už 2x prala na 30 a nic se nestalo, nezcvrklo, nepustilo batvy....drží 😉 )a nasadila "obráceně"

sklenicka24
16. zář 2009

Jůůůůůůůůů fakt?? no tak to jsi mi tedy pomohla 😠 😠 😠 já se snad do toho krámu vydám. Z kočárku jsem fakt na měkko. Na tvých fotečkách vypadá bombově, no je to láááska.

S tím praním je to také fajn. A jakou na to máš slídu?? Klasiku nebo nějakou spešl na sporťáky??

kikimaruska
16. zář 2009

jde na to perfektně slíída od Emitexu Aluspacer 2 - co se dává i na x-landery a kočárky se zvednutou podnožkou. Nabízela mi jí i prodavačka (totálně předraženou oproti internetu-tu doporučuju po netu určitě). Zakryje krásně i tašku... hodím odkaz.