Kočárek G-mini Grand (zkušenosti) x podobný typ?

theuska29
23. kvě 2019

Krásný dobrý den,

chtěla bych se zeptat na zkušenosti s kočárkem G-mini Grand. 😉
Moc se nám líbí jeho kombinace, kdy jde z korbičky složit sportovní verzi a nemusíme mít tím pádem dvě věci.
Jediné, co mi vrtá hlavou jsou malá přední kolečka.

Případně, znáte jiný kočárek, který má také kombinaci korbičky a sportovní verze v jednom?
Našla jsem pouze od značky BOMIMI, ale rukojeť je na mou malou ruku hodně "silná".

Moc děkuji za zkušenosti, Theuska 😇

pe_tu_ss_ka
23. kvě 2019

@theuska29 no my ho máme jako druhý kočárek na balkón, abych nemusela náš první tahat do 3 patra bez výtahu.. Ale pár postřehů mám, je docela těžký na zvedání a skládání do auta, rukojeť se nedá zvednout, je napevno a třeba pro mého chlapa by tak bylo ježdění někde venku nepříjemné, korbička je docela super, ale na předělání na sporťák mi přijde dost malá, takže dítě z něj dost rychle vyroste, má malou střechu a nedá se prodloužit, takže by tam určitě za nepříznivého počasí dost foukalo, ale myslím, že to už někdo tady řešil a dá se nějak nechat ušít nebo tak něco prodloužení stříšky. Jinak za nás právě super kočárek jen na balkón, protože právě nemá sportovní sezení zvlášť, které bychom museli někde uskladnit, ale co se týče jízdních vlastností, to ti neporadím, ale snad se ti ozve někdo další 🙂

leymea
23. kvě 2019

Mame a jsem s nim moc spokojena. Jedinej problem vidim ve velikosti. Malej v roce a pul v zimnich vecech uz tam byl jak sardinka. Ted jak je teplejs tak uz se zase v pohode vejde. Mne naopak prijde, ze je lehkej 😀 co jsem zkousela kocary u kamaradek ci v obchode tak tento je fakt lehkej. S prednima koleckama problem nemam 🙂 striska se da prodlouzit, ale my nenechavali. Pocitam, ze dalsi zimu uz kocar nebudeme vyuzivat (to mu bude pres dva roky a uz ted ho pouzivame malokdy), protoze to uz by se asi nevesel. Kazdopadne urcite na nej mrkni v obchode 🙂 ja se prvne netvarila, pak jsem si rikala, ze to zkusime, ze potom poridime Valco. V obchode nam ho prodavacka predvedla a ja byla fascinovana jak behem par vterin promenila hlubokou korbu ve sportovni 😀 takze jsme poridili v akci za 5700,-. No oblibila jsem si ho natolik, ze Valco jsme uz neporizovali 😀

bodlinka24
23. kvě 2019

Kinderkraft veo je podobný a také cenově přijatelný.

freemind87
17. srp 2023

Dobrý den, můžu se zeptat jak jste skládali kočárek do auta? Do klasického petidveraku s klasickým kufrem mám Renault Clio a ty široký kola se prostě nikam nevedou, koupila jsem použity a paní mi to tak vychválila že já říkám ok kupuju, a nevšimla jsem si že se nedá sklopit rukojeť, takže třeba nemůže vozit mladší sourozenec a tak. Ale to přežiju ale to skládání do auta je problém :(