Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

lily5
8. bře 2012

@alemari tak to potom bude krásne 😉

alemari
8. bře 2012

@lily5 teď se dilvám že došel nějak brzy! Píšeš 3 týdny! To je přes obchod?

lily5
8. bře 2012

@alemari áno, sme ho objednávali cca pred tromi týždňami a čakacia doba mala byť 14-16 týždňov ale posielali nejaké objednávky a k tomu našu a už je tu, tiež boli v obchode v šoku 😀 , že to sa im ešte nestalo 😎

alemari
8. bře 2012

@lily5 možná měli nějaký ušitý, je fakt že dneska berou maminky hlavně černé, takový světloučký je asi neobvyklý 😎 Mmě se ten světlý taky líbí, ale....stačilo by kdyby kolem něho prošel náš pes chupatý, o špinavých ručkách ani nemluvě 😀

alemari
8. bře 2012

@ptjj nechala jsem si nacenit ve více obchodech, jsem zvědavá!!!

lily5
8. bře 2012

@alemari som pripravená, že svetlý je háklivejší...ale tento krát vyhralo srdce nad rozumom a nejak to zvládneme, ľahko sá dá poťah dole a vyperie. My máme tiež psa aj keď nechlupatého ale do kočíka sa nezmestí 😀 😀 Ak by sme čakali chlapca tak by som si vybrala modrý 😉

alemari
8. bře 2012

@lily5 aha, čekáte holčičku? Na holčičku se mi líbí 623!

lily5
8. bře 2012

@alemari tak jo ja to dám teda vymeniť 😀 😀 Ale ten nie je s bielou konštrukciou 😉 a nemá puntíky 😉

alemari
8. bře 2012

@lily5 no, to je pravda🙂 ted jsem našla papír z prodejny kdy jsem poprvé viděla vzornik! A mám tam napsanou jako první barvu638! Ta ma bílou konstrukci, a ten kšilt pruhovany se dá otočit dovnitř! Takže by se taky dobře kombinováno s doplňky jak píšeš. A to v čem díte sedi ve sporťáku je ze vnitř sice pruhované ale na to se stejne dává takovy kryt proti uspineni. Prodává se v různých barvičkách . Jejejeje co já vyberu 😕

merja
8. bře 2012

@lily5 ahoj a kde jsi koupila?

lily5
8. bře 2012

@merja v Babymarkete na Vajnorskej sme ho objednali.

alemari
9. bře 2012

@merja A co v Brně,jaké jsou ceny tam? Na kolik to vychází třeba z veletrhu? 😉

merja
10. bře 2012

tak jsem dneska byla na BVV, Hartan nikde, bylo to tedy nic moc celkově. Objednali jsme si tam akorát autosedačku Romer a nakoupili nějaké věci od Little Angel - 10% sleva a od Emitexu dečku a zavinovačku v bílé barvě, tak doufám, že to nebude hned špinavé 🙂 Měli vystavené jen nějaké barvy a až člověk měl vybráno a zaplaceno tak si všiml, že tam mají i jiné kombinace ☹ Navštívili jsme pak prodejnu u Baumaxu kde mají kočárky Hartna. Vybrali jsme si Topline S s brzdou, nánožníkem, kolečka, taška lehká ne kombinovaná ( prý si ji nikdo nekupuje ) a stojí u nich 21500Kč. Asi fakt vyjde v Německu levněji, psala jsem už dvakrát na Hartan a neodpověděli, tak nevím kde je chyba ☹ a jak docílit odpovědi.

alemari
10. bře 2012

Mě poslali cenovou nabídku z Davidka Olomouc Racer GT 19990 sporták, korba, taška na rukojeť. Nánožník a prodlužující díl 829, 949. Přední kola 2390, ALE kdyz to objednám do 18.3.odečtou 5%. Něco kolem 23000. Tak nevím jak výhodné to je! 😨 Co na to zkušené maminky? 😉

merja
12. bře 2012

Holky chtěla jsem se zeptat, opravdu je Hartan tak kvalitní, že jste nepotřebovali řešit reklamace, pokud jste si jej dovezli z Německa? Jak na tom vypadá cenově Rakousko?

alpiinka
12. bře 2012

@merja ahoj, ja ho mam z nemecka, maly bude mat rok, pouzivam denno denne a nemozem mu vytknut absolutne nic 😵 teraz sa obzeram po hartane I-GO a hladam nejake skusenosti a referencie, ma ho tu niekto??

elana
13. bře 2012

@merja zatím jsem reklamovat taky nepotřebovala...a před rokem (přesně), kdy jsme ho objednávali, tak se v Rakousku nevyplatil, vycházelo to cenově cca. jako u nás, možná i dráž. Takže pokud se něco nezměnilo, tak jestli cizina, tak jedině Německo.

alemari
13. bře 2012

@elana Až budete dávat do sportáku, tak pošli foto🙂

elana
13. bře 2012

@alemari ok 😅 Ale doufám, že to ještě aspoň v březnu naležato vydržíme 🙂

javyb
13. bře 2012

@alemari já mám taky z Olomouce (Kokoshop) za 20.500 - odečetli nám asi 1500kč - máme sporťák(Topline X), tašku na mimino, tašku na rukojeť, prodloužení, nánožník

alemari
13. bře 2012

@javyb A kolečka ne?

ptjj
13. bře 2012

@alemari Topline X má všechny 4 kola velká napevno

alemari
13. bře 2012

@elana No dokud nebylézá ven, tak asi jo🙂 je to pohoda s tím hlubokým, co?

alemari
13. bře 2012

@ptjj já jsem se na ty topline moc nedívala, takže X ma všechny velké, hm. Tak to pletu s S? 😀

ptjj
13. bře 2012

@alemari jj, přesně tak

popellka
13. bře 2012

Holky v Brně mají Hartan v Sam Baby 😉

Jinak Topline X - všechny 4 kola velká, topline S - má jen 3 😉

alemari
13. bře 2012

@popellka ježkovy zraky, tak 4 nebo 3? 😀 😀
A ceny v Brně? 😉

ptjj
13. bře 2012

@popellka @alemari neee, Topline S ma 4 kola, dve predni mensi, otocna o 360°, Topline X ma vsechny 4 kola velka, pevna

alemari
13. bře 2012

@ptjj No já si to taky myslím, tříkolka ke skate nebo tak nějak, ten měla kámoška 😵

alemari
13. bře 2012

@javyb počítám že nás to vychází stejně. A jakou barvičku? Uz ho máš doma?