Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
ptjj
16. čer 2015
Prosím, prosím, nemá někdo z vás doma tuhle myšku a děti si s ní nehrají? Nutně bychom ji potřebovali, už se nevyrábí a moje neteř je na ní bytostně závislá a ztratila ji :frowning2:
Zobraz celou zprávu
ptjj
4. bře 2015
Probůh, zrušte někdo tu reklamu na Pink or blue v záhlaví, kde má tatínek dítě v nosítku čelem dopředu. Stačí, že výrobci těchto visítek hnojí nebohým rodičům hlavy, tady by spíš měla panovat osvěta, ne?
Zobraz celou zprávu
ptjj
17. bře 2014
Prosím Vás, dá se nějak vypnout ta pošahaná reklama na Sunar, která začne hrát pokaždé, když přes ni přejedu myší, tzn. pokaždé, když si přepínám okna nahoře na liště? Je to vážně na zabití a není to jediná věc, kvůli které mám poslední dobou sto chutí (a zdaleka nejsem sama), přestat chodit na MK úplně!!!!
Zobraz celou zprávu
ptjj
6. únor 2013
Abychom věděli, jak to vlastně je: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/zuzana-ro...
Zobraz celou zprávu
ptjj
26. led 2013
Nerozumím tomu, proč se tady zvedá vlna nevole vůči těm, které vyjádří ve svém statusu názor na výsledky voleb a proč se některé z vás dovolávají zásahu adminů. Pokud mě něco nezajímá, tak to nečtu!!! Volby jsou součástí našich životů stejně jako naše děti a stejně jako vaření, vyšívání, výživa a co já vím, o čem si tady běžně povídáme. To ovšem nikomu nevadí, jelikož to není tak kontroverzním tématem jako volby. Mě osobně naopak velmi zajímá, kdo z vás se jak na politiku dívá a vážím si všech, kteří/-ré jdou se svou kůží na trh a svůj názor vyjádří veřejně :wink:
Zobraz celou zprávu
ptjj
12. led 2012
Pozor všem, kdo mají dětskou židličku z Ikea: IKEA vyměňuje bezpečnostní pás k dětské vysoké židli ANTILOP (více info http://www.ikea.com/cz/cs/about_ikea/newsitem/a...)
Zobraz celou zprávu