icon

Prosím Vás, dá se nějak vypnout ta pošahaná reklama na Sunar, která začne hrát pokaždé, když přes ni přejedu myší, tzn. pokaždé, když si přepínám okna nahoře na liště? Je to vážně na zabití a není to jediná věc, kvůli které mám poslední dobou sto chutí (a zdaleka nejsem sama), přestat chodit na MK úplně!!!!

avatar

Já tu žádné reklamy nemám, a když už tak mi žádná nehraje. Takže to možná nějak vypnout jde, nebo je to prohlížečem, nevím . Každopádně já ji tu nemám.

17. bře 2014
avatar
ptjj
autor

@katkagabinka já ji nemám tady ve fotoblozích, ale v diskusi ano

17. bře 2014
avatar

@ptjj Jo tak to nevím, možná zkusit kontaktovat adminy, aby s tím něco provedly.

17. bře 2014
avatar

Ja vypinam zvuk 😀

17. bře 2014
avatar
ptjj
autor

@marketnieuw no, to jedině

17. bře 2014
avatar

aha ja som si ani nevsimla ze tu taka reklama je, fakt som ju ani nevidela, treba tam asi cosi prenastavit

17. bře 2014
avatar

tak takhle jsem se dneska dvakrát lekla 😀

17. bře 2014
avatar

@ptjj Taky mě vytáčí... Grrr!

18. bře 2014
avatar

Neporadim. V mobilu mi to nedela. Nastesti. Ovsem "te zminila" me vytaci maximalne. Aneb jak nas zasekat blbostma aby jsme tu nemohly prohodit par vet. Holt s detma neni tolik casu...

18. bře 2014