Prosím Vás, dá se nějak vypnout ta pošahaná reklama na Sunar, která začne hrát pokaždé, když přes ni přejedu myší, tzn. pokaždé, když si přepínám okna nahoře na liště? Je to vážně na zabití a není to jediná věc, kvůli které mám poslední dobou sto chutí (a zdaleka nejsem sama), přestat chodit na MK úplně!!!!
@katkagabinka já ji nemám tady ve fotoblozích, ale v diskusi ano
@ptjj Jo tak to nevím, možná zkusit kontaktovat adminy, aby s tím něco provedly.
Ja vypinam zvuk 😀
@marketnieuw no, to jedině
aha ja som si ani nevsimla ze tu taka reklama je, fakt som ju ani nevidela, treba tam asi cosi prenastavit
tak takhle jsem se dneska dvakrát lekla 😀
@ptjj Taky mě vytáčí... Grrr!
Neporadim. V mobilu mi to nedela. Nastesti. Ovsem "te zminila" me vytaci maximalne. Aneb jak nas zasekat blbostma aby jsme tu nemohly prohodit par vet. Holt s detma neni tolik casu...
Já tu žádné reklamy nemám, a když už tak mi žádná nehraje. Takže to možná nějak vypnout jde, nebo je to prohlížečem, nevím . Každopádně já ji tu nemám.