icon
avatar
ptjj
26. led 2013    

Nerozumím tomu, proč se tady zvedá vlna nevole vůči těm, které vyjádří ve svém statusu názor na výsledky voleb a proč se některé z vás dovolávají zásahu adminů. Pokud mě něco nezajímá, tak to nečtu!!! Volby jsou součástí našich životů stejně jako naše děti a stejně jako vaření, vyšívání, výživa a co já vím, o čem si tady běžně povídáme. To ovšem nikomu nevadí, jelikož to není tak kontroverzním tématem jako volby. Mě osobně naopak velmi zajímá, kdo z vás se jak na politiku dívá a vážím si všech, kteří/-ré jdou se svou kůží na trh a svůj názor vyjádří veřejně 😉

avatar

to je hezky napsaný, naprostý souhlas

26. led 2013
avatar

ono záleží na způsobu, jakým je to podaný a napsaný.. a proto, že je to kontroverzní téma a tady plno hádavých ženských, tak se to většinou zvrhne v hroznou přestřelku a nezůstane u normální diskuze.. ale nazývat někoho blbečkem nebo skuhrat nad tím, kam jsme to zase dopracovali, mi nepřijde sem vhodný..

26. led 2013
avatar
ptjj
autor

@heaven_angel já zase radši naleju čistýho vína než chodit okolo horké kaše

26. led 2013
avatar

Děkuju za,dle mého,normální pohled na věc😉

26. led 2013