Abychom věděli, jak to vlastně je: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/zuzana-ro...
proč mě to vůbec nepřekvapuje? Opět jenom záminka vybrat více na daních, tím pro ně vznikne větší možnost nakrást si do vlastních kapes. Je mi z toho zle :-/
6. únor 2013
Já jí miluju🙂