Kočárek I'Coo Peak Air, kde se dá v obchodě vidět?

robinka2015
13. led 2016

Zdravím, prosím, neví někdo z vás, kde se dá v obchodě vidět a vyzkoušet kočárek I COO Peak Air? Případně, prosím o zkušenosti s tímto kočárkem. Moc děkuji 😉

misadan
13. led 2016

@robinka2015 Nevim odkud jsi, ale v Praze na Smichove - Detsky ruzek a nebo Chodov Handy praha.... My kocar mame, zatim jezdime v hluboky korbe a nemuzu si ho vynachvalit...jezdim po Praze a casto i v terenu a zvlada oboji na jednicku...jedinou malou vytkou je maly kosik...ale to ma dneska vetsina kocarku...ale kdyz si to zorganizujes, tak prevezes i nakup;) (takovej beznej na par dnu...zadny mesicni nakupy 😀 )

robinka2015
autor
14. led 2016

Moc děkuji za odpověď, Praha není problém, dívala jsem se v Liberci a tam bohužel není v žádném ochodě. A můžu se tě ještě zeptat na váhu kočárku? Některé recenze straší tím, jak je hrozně těžký, dá se to, ale ne? 😉 😀 kromě obav z váhy ten kočárek splňuje přesně mé představy, tedy aby byl odpružený a "zatáčel" a přitom to nebyl ten co má přední kola blíž k sobě 🙂

misadan
14. led 2016

Jojo, uznavam, zeje tezsi, ale s tim problem nemam...zas je stabilnejsi ;) Do auta ho v pohode nalozim sama..a tri schody v baraku taky prehopsam...kdyz mi nekdo pomaha ho zvednout na schodech, tak ve dvou taky v pohode...ale doporucuju zkusit predem...jak ti to bude vyhovovat...(jo v tehu je to zkouseni horsi..ale zkus tam jit s nekym stejne silnym🙂 )

aaadelaide
14. led 2016

@robinka2015

www.kocarkyballi.cz - tam jsem ho koupila já 🙂

robinka2015
autor
14. led 2016

moc vám děkuji za odpovědi, snad bude vyhovovat, koukala jsem ale, že v černé barvě, který jsem chtěla už moc nikde není, je to kolekce 2014, tak snad budu mít štěstí 🙂