Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

ilci
8. srp 2008

jo, ten šedý vypadá zajímavě
ale to mi neprošlo u MM

anaconda
8. srp 2008

kikimaruško,
díky. Je fakt mooooc pěkný! 😉

ilci
8. srp 2008

tak kočár došel v poledne a už jsem se pustila do skládání
ufff, ale dalo mi to zabrat 😀
akorát mě mrzí, že při převozu se mi poškrábaly některé plastové části na podvozku

misic
8. srp 2008

Dievcata,
dnes mi prisiel kocik domov a je fantasticky, 😀 nadherny!!!!!!!!! Mam ten bezovy s kvetmi, material aj potahy su fakt krasne, vyzera ako na internete, som sa bala ci tie fotky co su na strankach implastu bolder nie su trochu vyretusovane, aby vyzerali lepsie. Ale nie, vyzera aj v skutocnosti rovnako a hlboky kocar je fajn velky. 😀 😀 😀
Este ho nemam cely poskladany, idem na to teraz, ale som naozaj okuzlena!!!!!!
Doporucujem 🙂 🙂 🙂

ilci
8. srp 2008

misic, tak si to užij, to skládání 😉

klubo
8. srp 2008

Vám to skládání závidím - já už to mám za sebou 😎

mkr
8. srp 2008
misic
9. srp 2008

Tak kocarik je poskladany, som z neho nadsena, uz sa neviem dockat, kedy bude plny a budem s nim hrdo brazdit ulice mesta 😀
Este musi chvilu pockat asi tak 3-4 tyzdne 🙂 🙂 🙂

ilci
9. srp 2008

misic, tak to já ještě 2 měsíce 😉
jinak jsem zas zjistila, že je trochu oprýskaný lak na podvozku, asi s tím pošťáci "šetrně" zacházeli 😠

fru
9. srp 2008

ahoj, používáte už někdo sporťák?
já jo a musím říct, že mě hodně zklamalo polohování, přijde mi že je to na jednyý straně níž než na druhý(jako že ta opěrka není v rovině) a navíc teď , když jsem to zvedla do 2.polohy, tak to za chvíli "spadlo" zpátky(několikrát) a malá byla skoro v záklonu.. 😲 😖 takže přemýšlím o reklamaci..
máte s tím taky někdo problém?
navíc mám i rozbitou brzdu, jednou jsem otočila na stop a když jsem otočila zpět na go, tak mi jedna půlka tyče zůstala v kole a musím jí od tý doby ručně vyndat..
takže na to, jak jsem z něj byla nadšená, už nadšení nějak vyprchalo.. ☹

kikimaruska
9. srp 2008

anaconda-není zač, ještě jsem nějaké čerstvé přidala 😉

anaconda
10. srp 2008

kikimaruško,
mooooc pěkný! 😉

mkr
10. srp 2008

fru - ještě sporták nepoužíváme, ale s brzdou mám taky problémy někdy se ze stop nechce vrátit na go a jedno přední kolečko už má 8 tak to manža zkusí vyfoknout a znovu nafouknout a uvidíme,ještě jsem se chtěla zeptat jestli jsi prala korbu chystám se na to, ale poměrně se toho bojím?

fru
10. srp 2008

mkr, teď jsem Ti napsala do únorovek.. 😉
max ta černá barva květů je maličko světlejší..a prala jsem v pračce..

ene
11. srp 2008

Fru, nemam se sportakem nejmensi problem, polohovani drzi. S brzdou je to horsi, ale staci mi trochu posoupnout kocarkem dopredu nebo dozadu a pak jde preklapnout v pohode, jiny problem nemam.

ferinka
12. srp 2008

Holky nevíte kde se dá mrknout v Praze na 4 kolku,byli jsme ve slůněti a tam měli jen 3 kolku,na okouknutí korbičky,že je dost velká to stačilo,ale přece jenom,bych to chtěla vidět celé 😎

ilci
12. srp 2008

holky z Přerova, dneska jsem objevila Implast v Prioru, mají vystavenou trojkolku, cena je v akci za 11950,-

eva.m
13. srp 2008

Holky,

může sem někdo napsat, jaké jsou skutečné vnitřní rozměry vaničky?

Díky

agnessa
13. srp 2008

tak naměřila jsem délku 75 a šírku 35 cm... může tam být plus mínus 1cm odchylka měření 😀
měřila jsem to přímo na té ploše na ležení 😉

miren82
13. srp 2008

Ilči fakt?Tak to se tam musím jít s manželem juknout,aby si to osahal sám.Jaké tam mají barvy?My dnes byli v té Blahoslavové ulici a představ si že ho tam ještě nemají.Tak na ně kašlu,manželovi to ukážu v Prioru ať si to odzkouší a objednávám přes kočárkov

ilci
13. srp 2008

miren, měli tam jen tu jednu trojkolku, černou
já tam teda šla kvůli něčemu jinému, ale najednou mě zaujal známý podvozek 😀
uvidíš, třeba ještě dostanou ve zboží jiné barvy

spetra
13. srp 2008

ferinko - nevím, v dětském růžku mají taky 3 kolku... ☹ Ale říkali, že pokud ji chcem hodně vidět, že si máme zkoušet volat a když si ji někdo objedná, tak se na ni zaskočit podívat. My jsme se na 4 kolku nakonec jeli podívat do Tábora.... a vyhrála... 😉 Ale pro Tebe je to z Berouna fakt z ruky....

anaconda
14. srp 2008

spetro,
v Bene není žádná prodejna, kdy by byly tyto kočárky k prohlédnutí?? 😲

elvie
14. srp 2008

Zítra se jedem ještě jednou podívat na Implasty do Ostravy, manžel si je chce vyzkoušet a kdyžtak ho hned objednáme, pokud ho teda budou mít ještě v akci. Chtěli jsme červený, ale ta barva mě hodně zklamala, ta červená nemá ve skutečnosti vůbec pěkný odstín. Takže se rozmíšlíme nad šedým nebo černobílým s kruhy. Chtěla jsem se ještě zeptat jestli se vám nezdá boudička moc otevřená? Nebude na mimi v zimě moc foukat?

ene
14. srp 2008

Bude, musis improvizovat 🙂

spetra
14. srp 2008

ne, je tu jen 1 obchod z kočárky a v něm žádný výběr... 😠 Dnes jsem potkala 3 kolku šedou na ulici a barvička je fakt krásná... už se těším až dojde tenn náš...

kikimaruska
14. srp 2008

elvie: otevřená je, ale co jsem zkoušela s vložnou taškou od Emitexu a i se zimním fusakem Combi 3v1, tak se do toho dá mimi krásně zachumlat a můžou třeba padat trakaře. A prvně jsem vyzkoušela pláštěnku, kterou stejně v zimě v chumelenici budem používat, tak ta je myslím pěkně řešena. Okýnko je tak akorát a dá se i zavřít 😉 . Takže s vložnou taškou či fusakem to nebude problém 😉

elvie
14. srp 2008

Ene, tak do jsi mě moc nepotěšila. To je právě jediná věc, která mě na tom kočárku štve. Kamarádka má kočárek Twister baby smile a byla právě z toho foukaní do boudičky dost nešťastná. Mamka mi tvrdí, že to není zas tak otevřené, aby tam tak moc foukalo, ale právě v tom s ní nesouhlasím a vida, mám pravdu. Nedá se nic dělat, do zítřka se musím rozhodnout jestli Implast nebo ne.

kikimaruska
14. srp 2008

Jinak musím říct, že do terénu je kočárek dobrý. Jeli jsme s ním do kopce v lese, cesta písek s kameny a zvláld to na 1....i bez aretace předních koleček. Taky jsem měla možnost vyzkoušet Cortinu x tris...a je sice mnohem lehčí na ovládání-oproti 4 bolderu, ale to přední kolečko je pro mě až moc citlivé na jakékoliv změny manipulace. A korbička se nedá svojí velikostí vůbec srovnávat...Implast má obr korbu 😉

elvie
14. srp 2008

Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo dobré zkušenosti s nákupem dětské výbavičky přes internetový obchod a jaký (teda kromě kocarkova).