Kvalitní velký kočárek s prostornou korbou

ulicnice82
26. bře 2017

Holky potřebovala bych radu ohledně kočárku, vase zkusenosti.
Potrebujeme kvalitni a velky kocarek prostornou korbu, a dobry kocarek do terenu. Diky moc za Vase nazory

jahodnice
26. bře 2017

Baby jogger summit s korbou deluxe

eviknufik
26. bře 2017

Emmaljunga, korba až 80 cm

verinka88hb
26. bře 2017

Ahojík, my jsme vybrali Easywalker trojkolka, terénní, dlouhá korba, ale je zase vyšší cena - cca 18tis. (za model 2017), starší jsou o pár tisíc levnější..... 🙂

lucije66
26. bře 2017

My měli stejné požadavky a vybrali jsme Dorjan sport prim 2016 a velká spokojenost 😊

majisska
26. bře 2017
absintka19
26. bře 2017

Tfk joggster III v trojkombinaci

kituska20
26. bře 2017
gnozka
26. bře 2017

Mame taky bugaboo buffalo a za me top ! Všem kolem me se kočárky rozpadají , nebo porad maji nejake trápení a my teda porad nic . A věřím ze Ani problem nebude . Jsou to velmi kvalitni kočárky . Ano maji svou cenu ale tento kočár je velmi dobre prodejny i po dvou dětech .

vanilkacka
26. bře 2017
guellova
26. bře 2017
rousse
26. bře 2017

Nemám vyzkoušenou hlubokou korbu, ale sporťák jsem lepší neviděla a nevozila - BAby jogger city elite. Za mě je to nejlepší kočár na světě.

anka.
26. bře 2017
ulicnice82
autor
26. bře 2017

@anka.
@gnozka bugaboo je nadherny, jen pro nas velmi nizky, jsme oba velci

eliskaxox
27. bře 2017

Na první jsme měli Concord Wanderer, na druhé bude Bugaboo Buffalo. Me naopak vyhovuje ze ty kočárky jsou nižší krásně vidíte do korbicky na cele mimco, švagrová ma Camarelo a já se svými 168cm se musím nahnout a na špičky abych viděla přes nanoznik do korby na mimco. A Buff zas tak nízký není 🙂

lindaaax
27. bře 2017

Inglesina 😉

anka.
27. bře 2017

@ulicnice82 Buffalo je vyšší než ostatní bugaboo a důležité je především, že jde hodně vysunout rukojeť, takže ani dvoumetrový tatínek se při jízdě nehrbí. 😉

plksv
27. bře 2017

Měla jsem inglesina Sofia - hluboký, pak babyjogger. A spokojenost 🙂.

teeerez
27. bře 2017

Inglesina je bozi :D

hanve
27. bře 2017

Mame Inglessinu Sofii hluboky a sportak Valco snap. Oba kočáry super,projedou vsechno.

nadupanejkokos
27. bře 2017

Tako acoustic, nemam ani jedinou hradu, co bych mu vytkla a jeste je navic krasnej🙂

sofiebar
27. bře 2017

Jednoznačně Stokke trailz,nebo crusi, největší korba na trhu a skvělé jízdní vlastnosti.. 🙂

astyna
27. bře 2017

Bugaboo a stokke jsou zbytečně předražené, najdeš plno hezčích a i podobných kočárků. Tako nebo Inglesiny mají prostorné korbičky, my máme Baby design lupo - vyjede všechno. Do města Valco.

gnozka
27. bře 2017

@ulicnice82 ano cameleon je nízký ale mrkněte na buffalo je vyšší a pevnější . Ja jsem kocarek koupila od pani co ma 185cm a jeji muz 2 metry 🙂

astyna
27. bře 2017

@gnozka

myslím, že za 27 tisíc si paní pořídí vyšších kočárků hned plnou kočárkárnu 😀

eliskaxox
27. bře 2017

@astyna Fakt za 27tis plna kocarkarna? To bude kvalita ty kočáry, paní se ptala na kvalitní kočárek, což já si myslim ze vždy budem okolo 20 tis. Jinak vas příspěvek vyzněl opravdu nehezky vůči maminkam kterým nevadí do svého dítěte investovat. My se vám taky nevysmivame ze jste pořídila svému dítěti kočárek jen za 11tis.

petuli05
27. bře 2017

My se také ohlížíme po kočárku pomalu a nejvíc se mi líbí britax.

gnozka
27. bře 2017

@astyna to možna ano ale který z nich splní takovou funkci aby si dotyčná nemusela uz zádný jiny kupovat a posléze ho prodala za cca 22 tis . ? Co tak vidim kolem sebe tak si koupi kocarek levnejsi a pak resi a jeste to chce golfky a nebo korba dobra a sportak hrůza tak jdeme pro dalsi kočár . Lidi co maji kolem me BGB opravdu zůstávají poté u jednoho kočárku a jak rikam i po dvou dětech ho za vysokou cenu prodají takže za me super investice .

lenny.cz
27. bře 2017

Máme Teutonii spirit a neměnila bych, v korbě mi vydrželi oba synové do 9 měsíců, pak už museli do sporťáku, jinak by mi z něj vyskočili 🙂 Kočárek má terénní kolečka, zatím jsme s ním sjeli úplně všechno, nikdy nezklamal, sporťák jde dát do úplného lehu, sedačka jde otočit po i proti směru jízdy. Super věc je pro mě ruční brzda, letos jsem si to s kočárem i pořádně užila na ledě na bruslích, ve sněhu taky jezdí skvěle 🙂 Máme jen tento jediný kočár, žádný jiný jsem nepotřebovala a je krásný a nerozvrzaný i po dvou dětech. Samozřejmě cena vyšší, ale je to německý kvalitní kočár a šla bych do něj znovu.

gnozka
27. bře 2017

@astyna nehlede na to ze co se tyče reklamaci opravdu se neda nic vytknout . Kdyz uz se neco reklamuje což u BGB neni časté tak nic neni problem . Dokonce i tyden před koncem záruky Vam vymění vysisovane látkové díly od sluníčka což u jiných značek nepřipadá v úvahu . O autorizovanem servise nemluvne . Jak uz se řeklo , pani se ptala na kvalitni kočár a to podle me BGB je . Ano ma svou cenu . Také jsme šetřili ale pro sve dite chci to nej. I co se tyče bezpečnosti .

dzejn002
27. bře 2017

Roan Marita ;)