Camarelo Sevilla

Vyber si variantu

Barva:

Popis kočárku

Camarelo Sevilla je kombinovaný kočárek na robustní odpružené konstrukci s barevnou částí a sladěným výpletem velkých nafukovacích kol. Je totožný s modelem Camarelo Malaga. Prostornou hlubokou vaničku můžeš pro starší miminko i napolohovat. Plně polohovatelné je i sportovní sedadlo. Obě nástavby můžeš na konstrukci nasadit v obou směrech. Ke kočárku patří i výbava: nánožníky, podložka do sportovní části, přebalovací taška, pláštěnka a moskytiéra. Dokoupitelnou autosedačkou s adaptéry lze z kočárku vytvořit trojkombinaci s cestovním systémem. Starší modely Sevilly poznáš podle klasické nášlapné brzdy typu stiskni/zvedni. Modely před rokem 2017 nemají dvojnásobné zadní odpružení.

Parametry

Značka
Camarelo
Typ
dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
111 × 60 × 98
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
100 × 60 × 30
Původ značky
Polsko
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

jahmekya  2. dub 2023 Ověřená recenze
Byli jsme s ním moc spokojeni
Je to jeden z největších kočárků, hluboká korba má vnitřní délku 78 cm, tudíž nám vydržel dobrého třičtvrtě roku a to nebyl syn žádnej hubeňour. Je dobře skladný a líbí se mi i možnost polohování v hluboké korbě. Byli jsme s ním moc spokojeni.
6 5
Čti celé...
fatal_error  21. kvě 2018
S ohledem na cenu určitě výborný kočár
S ohledem na cenu určitě výborný kočár a výběru ani trochu nelituju. Krásně se ovládá, bez potíží zvládne lehčí terén jako je polní cesta, posekaná louka nebo lesní cesta. Má hodně prostornou korbičku, což chválil jak doktor na kyčlích, tak i doktorka na rehabilitaci. Sportovní verze je ale podle mě zbytečně velká a těžká, takže časem přejdeme na golfky. Dále se mi na můj vkus brzy urvalo jedno lanko brzdy a držák na pití.
3 2
Čti celé...