Kočárek do 20 tisíc vhodný do terénu s prostornou korbou

lenka_zde
26. led 2017

Ahoj holky, trápím se výběrem kočárku. Chtěli bychom se vejit do 20 000Kc. Potřebuji kočárek vhodný do terénu a prostornou korbičku, jelikož budu rodit v srpnu, takže na zimu. Značky po kterých pokukujeme jsou Jané, Britax, Brio, Camarelo, Stokke a Tako. Už jsem strávila spoustu času hledáním a hrozně by mi pomohly vaše názory. Moc děkuju!

marketa11112
26. led 2017

ahoj, stokke jsem mela a rychle sel z domu...do terenu des... britax někdo chvali, jiny na nej nadava a pry je dost reklamaci.. ale nevim, nemam ho...
mam cesky patron.. 4 kolku do terenu, 3 - kolku do města..a jsem spokojena moc.. koupila jsem od zname rok stary, odjezdil dva roky s nasim synem a ted bude ještě jezdit s nasim dalším prckem...uz se tesime..
pro vetsi dite jsme koupili do města jen golfky tfk s nosnosti 25 kilo a pak poradnou sportovni trojkolku tfk.. ta je pro velke deti az do 4 let s nosnosti 34 kilo... sportak stoji novy od 12 do 16 tisíc.. dle roku vyroby + korbicka....

jak patron , tak tfk mají velke hluboke korby.. pro deti klidne az do 8 mesicu a pod.. .. patron sportak je fakt tak do dvou let.. syn ma 25 mesicu a je fakt velky , vleze se tedy , ale uz jen taktak.... to tfk sportak je super prostorny .. jsem z nej ted nadsena...kazdopadne oba kocarky projedou vse...

mh1986
26. led 2017

Ahoj. I kdyz to nemas v nabidce 😁 tak za me X-lander xa. Uz ho mam i koupeny. S X- landerem mam velmi dobre zkusenosti proto jsme ho poridili znovu. Na co jsem hlavne koukala aby byl lehky, dobre skladny, aby se s nim dobre zachazelo. Hodne kocarku ma tu nevyhodu ze musis pri skladani sportaku do kufru auta slozit jak nastavbu tak i spodni cast. U X- landeru to nemusis resit protoze se sklada najednou. Coz setri cas a misto. A celkove se me moc libi 🙂

leki
26. led 2017

My mame kocarek jiny nez uvadis, ale treba moje zkusenost pomuze. Mam Inglesia Magnum (podedeny od manzelovy sestry) a sice se mi az tak nelibi design, ale korbicka je fakt velka, ma nafukovaci kolecka, fajne pruzi/houpe, ma hafo mista v kosiku dole na nakup/batoh.. Jsem spokojena. Teda nema aretovaci/nearetovavi kolecka vepredu, takze ovladat ho jednou rukou je trochu horsi-kazdopadne do terenu je to +, jinak je moc fajn

caseopea
26. led 2017

Ahoj, my máme kočárek Tako Baby Heaven Line a jsem s ním spokojená, má prostornou korbu, je hodně dlouhá mi přijde, taky jsem rodila v srpnu 🙂 má nafukovací kola, takže do terénu bych řekla, že se hodí, ale není terén jako terén. Je robustní a má prostorný košík na nákupy, protože nemáme auto a to pro mě bylo důležité. Ale když se nasadí sporťák, tak se do košíku blbě dostává ☹ Máme černý, puntikovaný, takže je pro holku i kluka. Taky se mi líbilo, že v téhle barvě jsem za celou dobu potkala asi jen dvě mamči 🙂

lucajda17
26. led 2017

@lenka_zde Tak ve tvém seznamu není ani ten co mám já.Firkon vesta.Dá se koupit jako dvoj nebo trojkombinace.Korba je velká,má 88 cm jestli se nepletu,připadá mi robusní,do terénu vyhovující.přední kola mají aretaci,ale dá se i zablokovat.jinak výborně péruje.Součástí je pláštěnka,sítka a držátko na pití.Nákupní košík příliš velký není,ale mě stačí.Já ho koupila nový ,dvojkombinaci za 8900kč.Jsem s ním hodně spokojená.Doporučila bych ti nějakou velkou prodejnu a tam si kočárky odzkoušet,který zrovna tobě bude vyhovovat a budeš s ním spokojená.

naste
26. led 2017

Stokke za 20tisíc koupíte jedině z druhé ruky a je to vyloženě městský kočárek. Větší korbičku má Stokke Crusi, ale nový sporťák a korbička také kolem 40 000. Rozhodovat se chce hlavně podle toho, kam s tím kočárkem budete jezdit. Já měla Jané Slalom a spokojenost i po městě i do terénu.

kacenka115
26. led 2017

zkus kouknout taky na značku Bebecar, já hodně pokukovala po Bebecar stylo class, chtěla jsem velkou korbu a velký kola, co se jen tak něčeho neleknou+ten úžasný retro vzhled. Nemám vyzkoušeno, ale našla jsem na něj dobré recenze. 😉

luska__
27. led 2017

Ja osobně budu asi vybírat mezi bugaboo x cybex priam ( cena vysoká) líbí se mi vzhledově , ale Bugár ma každá. A dobre se prodává. ale tento kočárek me oslovil. Zkusim i ten. Někdo zkušenost ?

lenka_zde
autor
27. led 2017

@mh1986 U x-lander jsem byla bohuzel upozornena, ze ma mensi korbicku a ja budu mit prcka na zimu. Jinak se mi take libil.

fifina86
27. led 2017

@luska__ ano,Mutsy Igo Air jsem mela ;) A muzu doporucit.

mh1986
27. led 2017

To ma, ale ne zas o tolik. Ja mela taky prvniho syna na zimu a uplne v pohode. Ale samozrejme to zalezi na vas. Je jen pisu svou zkusenost 😊

maii
27. led 2017

@lenka_zde jak moc terenovity je ten teren?🙂 ja bych koupila na tu prvni zimu zvlast hlubokou ctyrkolku s poradnou korbou, ne kombinaci, klido t druhy ruky. Neco ve stylu bebecaru vyse, inglesina, atd. A pak zvlast sportak na jare, podle toho, co ti bude vyhovovat z vlastni zkusenosti, treba ze zatouzis po otocnych kolech, treba budes chtit lehci kocar, atd. Z tech znacek nahore: Britax s extra kolama do terenu je podle me dobry kompromis, jane taky (nevim jak velka je korba, zkusenost memam).

jahodnice
27. led 2017

A co baby jogger?

viki788
27. led 2017

A co koupit za levnější peníz kvalitní kočárek s vyšší pořizovací cenou z bazaru? Spousta maminek prodává kočárky třeba po jednom dítěti,nezničené,jako nové a za podstatně nižší cenu než bys dala za úplně nový. Bazarů je spousta,nabídka velká a není to žádná ostuda 🙂

lenka_zde
autor
27. led 2017

Tomu se take nebranim, proto zminuji i Stokke a Britax 🙂

puresin
27. led 2017

Mam Teutonii Mistral P. Do terenu skvela a krasna. A od Nemcu, tem tak nejak verim nejvic. 🙂

puresin
27. led 2017

Mistral P, tuto vicemene mam.

trolik
27. led 2017

Ahoj,já mám Takko s vloženou taškou pro miminko.A za mě super.Koupila jsem ho na bazaru protože před ním jsme měli Mutsy a nevešel se do něj zimní fusak.Jezíme hodně po kostkách a polňačkách jediné co mi trochu vadí,že je sám o sobě dost těžkej ještě když do něj dám nákup a pomalu 12ti kg dítě mimochodem ještě teď se mi tam krásně vejde i s fusakem jako miminko tam pěkně spinká v leže.

78marcela
27. led 2017

Mam tako monodi, nemuzu tomu kocarku nic vytknout.
Mam taky srpnovou holcicku, vozila jsem ji v nem do osmi mesicu a vydrzela by.jeste dele, ale zacala mi za jizdy vylejzat, tak jsme presly na sportak, ve kterem je doted.
Ted cekam druhe dite, mam cukani na britax affinity, moc se.mi libi, našla jsem.ho ted nekde komplet v sade.za 18tisic...ale bylo by to zbytecne vyhazovani peněz, protoze tako rozhodne poslouzi i na druhé dite.

petuik
27. led 2017

Já mám Britax Go a nedám na něj dopustit🙂)u první mladé jsem měla Tako a nikdy více, ale každý má jiný vkus a zkušenosti🙂)

venomka
27. led 2017

Dobrý den, já mám Dorjan Butterfly a jsem spokojená. Dcera se narodila v říjnu a taky jsme potřebovali velkou korbu. Jezdím hlavně mimo chodníky, kvůli psovi jezdím i polňackami a vše ok.

ccarolinass
27. led 2017

luska__
Cybex priam není kočárek do terénu. Mám podvozek trekking a na kočičích hlavách to s miminkem strašně moc třese. Teď v zimě se mi s ním nechce ani chodit ven když je povrch nerovný :( Kočárek dobrý tak akorát do nákupáku...

astyna
27. led 2017

Nedám dopustit na náš Babydesign lupo, kam ten vyjel 😀

zmrzlinka
27. led 2017

Bebetto ....chodime s nim do lesa i do meste 🙂

lenka_zde
autor
28. led 2017

@petuik britax go se mi libi moc. Taky bych ho chtela, ale v kombinaci se do 20 tis nevejdu. Potrebovala bych z druhe ruky, ale ani tak nemuzu sehnat..

darko12
28. led 2017

@lenka_zde
Do 20.000kc z Austosedacku Maxi Cosi Cabriofix / Cybex Aton 5:
Anex Sport (winner Kids Time Star 2016)
X-lander X-move nebo X-pulse
Navington Galeon/Caravel
Jane? OK 🙂
Britax? OK 🙂
Camarelo? NE ☹
Tako? NE☹

Vice kocarky.pl nebo private 🙂

g_m
28. led 2017

@lenka_zde Mame Junamu Impulse a jsem neuveritelne spokojena. Bydlim na vesnici, takze kupa snehu a neprohrnute chodniky a projede vsim. Korba je oproti kocarkum od kamosek obrovska a ja jsem z nej opravdu nadsena...

luska__
28. led 2017

@ccarolinass fakt? Tak super , děkuji za info. A jaký mate podvozek? Chtěla bych ten all terrein, kde uvádí , ze maji ty kola nafukovací

petuik
28. led 2017

@lenka_zde my měli štěstí a byla zrovna akce na trojk.za 21tisíc.🙂zřejmě to už hledáte teď že? já totiž uvažuju, že od léta bych začala používat výhradně golfáč a zřejmě se kočárek pak bude prodávat🙂)

ccarolinass
28. led 2017

@luska__
Mám podvozek trekking ( terén i město) 🙂