Inglesina Magnum

Výroba ukončena 2013

Popis kočárku

Inglesina Magnum je dvojkombinace na plně odpružené, houpavé konstrukci s velkými, neotočnými, nafukovacími koly. Projede téměř jakýkoliv, i špatný terén. Hluboká vanička je dostatečně prostorná a časem z ní dokážeš vytvořit sportovní část, a to odnětím vaničkové vložky a sklopením opěrky nožiček. Sportovní část je plně otočná a polohovatelná od úplného sedu do úplného lehu. Dokoupením autosedačky Huggy můžeš kočárek využívat i jako cestovní systém. Ve výbavě kočárku je kromě nánožníku i pumpu na kola. Magnum nahradil novější model Inglesina Sofia.

Parametry

Značka
Inglesina
Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 55 × 103
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
83 × 55 × 43
Původ značky
Itálie
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Všechny parametry

Hodnocení maminek

katja77  12. pro 2020
Na uspávání neznám lepší kočárek
Skvělý kočár do terénu, pro miminko, i větší dítě. Obrovský nákupní košík. Velká korba, bezpečná, dá se přizvednout pro zvědavé děti. Na uspávání neznám lepší kočárek. Škoda jen, že už se nevyrábí.
Čti celé...
blai  18. únor 2020
Věděla jsem, že dvě děti v pohodě dá
Odvozil mi obě děti, nebyl problém. Chtěla jsem takový, proto jsem si ho nový zakoupila. Věděla jsem, že dvě děti v pohodě dá. Před druhým dítkem jsme pro jistotu nechali zkontrolovat v servisu, také zde jsme byli maximálně spokojeni. Inglesina je výborná značka a investice se vyplatí.
Čti celé...