Dá se koupit skejt ke kočárku Inglesina Magnum?

Zodpovězené
19. čer 2022

Ahoj,

doma mám kočárek Inglesina Magnum, který mi vyhovuje po všech stránkách.

Dá se k němu sehnat skejt pro sourozence?

Podvozek máme 4 neotočná nafukovací kola, brzda typu stlač zvedni a odkládací prostor je naprosto obyčejná mřížka. Zdá se mi, že se to jmenuje podvozek ergo bike.

Děkuji

Ahoj,

ano, potřebuješ k němu univerzální skejty, které mají nastavitelná ramena do různých délek a úhlů, aby co nejméně omezovaly brzdu. Konkrétně doporučuji Zopa Segboard a Lascal Buggy Board. K oboum můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi).

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie