Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mutsy IGo je vyšší model Mutsy Evo, oproti kterému má modernější, minimalističtější konstrukci ve tvaru L. Kromě zadních jsou odpružená i přední kolečka s Anti-Wheel Lift systémem, díky kterému se při otáčení nezdvihnou ze země. Kočárek tak zvládne lepší i horší, převážně však městský terén.

Moderní vaničku oválných linií a sportovní nástavbu dokážeš nacvaknout přímo na konstrukci bez potřeby adaptérů. Paměťová tlačítka je umožňují sundat i jednou rukou. Sportovní část můžeš plně polohovat, při polohování se přizpůsobuje i hloubka sedačky. Můžeš ji i otáčet, při otáčení sedačky je ale potřebné pootočit nejprve nacvakávací mechanismus. Při skládání kočárku nebo uskladnění se dá sedačka přeložit na polovinu. Vaničku, sedačku i volitelnou autosedačku je možné také dokoupit k samostatnému podvozku a namixovat si tak jakoukoliv kombinaci si přeješ.

Vybrat si je možné i sladěnou verzi konstrukce: Farmer/Heritage má tmavohnědou koženkovou rukojeť na volitelné černé, stříbrné, tmavošedé a modrošedé konstrukci, Urban Nomad/Pure má koňakovou hnědou koženkovou rukojeť na volitelné černé, stříbrné a tmavošedé konstrukci. V nabídce je též množství doplňků včetně zadních nafukovacích koleček či originálního přídavného stupátka pro sourozence.
Více informací na oficiální stránce Mutsy IGo

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
13,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 58 × 80
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
70 × 58 × 39
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.