Je na rozbité cesty lepší kočárek Mutsy i2 nebo Easywalker Harvey2?

Zodpovězené
21. dub 2022

Ahoj,

rozhoduji se mezi Mutsy i2 a Easywalker Harvey2. Budu mít červencové miminko. Zkušenosti s Mutsy IGo mám a velmi mi vyhovoval, nemám mu opravdu co vytknout.

Chtěla bych však vyzkoušet něco nového. Hledám snadno ovladatelný, skladný, lehký a kvalitní kočárek vhodný i na rozbité i kamenité cesty.

Který z nich je lepší?

Jaký jiný kočárek bys mi doporučila?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

z těchto dvou bych zvolila určitě Easywalker Harvey2. Má lehčí hmotnost, kvalitnější kola a prostornější hlubokou korbu i sporťák. Díky výškovým adaptérům a nastavitelné rukojeti si ho můžeš plně přizpůsobit své výšce. Pokud bude těžší terén převládat, tak doporučuji verzi "All Terrain" - má větší a terénnější kola.

Momentálně se dá zakoupit za velmi výhodnou cenu i jeho novější model Easywalker Harvey3.

Lehké, skladné a dobře ovladatelné jsou i kočárky značky Moon, které doporučuji též velmi ráda. Najdeš u nich kvalitní matraci a odvětrávanou korbu, která je ideální pro letní miminko, kvůli lepší cirkulaci vzduchu během horkých dní. Dále oceníš i nafukovací kola, díky kterým mají velmi dobré jízdní vlastnosti v terénu. Vice si o nich přečti v této otázce z poradny.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie