Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mutsy i2 je pokračováním modelu IGo. Moderní minimalistické konstrukci ve tvaru L přibyla možnost nastavit tvrdost pružení předních koleček. Díky systému Anti-Wheel Lift se při otáčení nezdvihnou ze země. Odpružená jsou i větší zadní kolečka. Kočárek tak zvládne lepší i horší, převážně však městský terén.

Moderní oválnou vaničku i sportovní nástavbu dokážeš nacvaknout přímo na konstrukci bez potřeby adaptérů. Paměťová tlačítka je umožňují sundat i jednou rukou. Sportovní část můžeš plně polohovat, při polohování se přizpůsobuje i hloubka sedačky. Můžeš ji i otáčet, při otáčení sedačky je ale potřebné pootočit mechanismus na jejích bocích. Při skládání kočárku nebo uskladnění se dá sedačka přeložit na polovinu. Vaničku, sedačku i volitelnou autosedačku je také možné dokoupit k samostatnému podvozku a namixovat si tak jakoukoliv kombinaci si přeješ.

Vybrat si je možné i sladěnou verzi konstrukce: Farmer/Heritage má tmavohnědou koženkovou rukojeť na volitelné černé, stříbrné, tmavošedé a modrošedé konstrukci, Urban Nomad/Pure má koňakovou hnědou koženkovou rukojeť na volitelné černé, stříbrné a tmavošedé konstrukci. V nabídce je také množství doplňků včetně zadních nafukovacích koleček či originálního přídavného stupátka pro sourozence.


Více informací na oficiální stránce Mutsy i2

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
13,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 59 × 74
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
71 × 59 × 39
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Maximální zatížení sedadla (druhé dítě - v kg)
15
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.