Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Stokke Crusi je všestranný high-endový sportovní kočárek či jeho kombinace. Robustnější konstrukce s většími pěnovými kolečky je primárně určená do městského terénu, zvládne ale i mírně ztížené podmínky. Její výhodou je i dobře přístupný a prostorný nákupní košík.

Korýtkové sedadlo je umístěné vysoko, takže děťátko má dobrý výhled a je zároveň i blíž k rodiči. Můžeš ho otočit i polohovat do tří pozic (sed, odpočinková poloha, leh) v protisměru a dvou (sed, odpočinková poloha) po směru jízdy. V poloze vsedě je sedadlo téměř kolmo. Pultík na nohy není možné zdvihnout, přizpůsobit se ale dá jeho délka. Samotné sedadlo je vhodné od přibližně šesti měsíců, s volitelnou novorozeneckou vložkou je ho však možné používat už od narození. Pro nejmenší děti je v nabídce také hluboká vanička či autosedačka, jejichž dokoupením k samostatnému podvozku nebo sportovnímu kočárku dokážeš z Crusi poskládat libovolnou kombinaci. Crusi se dá přizpůsobit i sety potahů, letních Summer kitů se sluneční clonou, zateplených Winter kitů kombinovaných s kožešinkou, a různými dalšími doplňky.

Pomocí speciálních adaptérů a sedadla, které je možné použít i na podvozek Stokke Scootl, se dá z Crusi vytvořit tandemový kočárek pro věkově blízké sourozence. Druhé sedátko však v tomto případě není možné polohovat, na podvozku bude v nakloněném skoro lehu. Obě sedátka musí být v sourozeneckém módu nasazena v protisměru. Horní sedadlo je potřeba napolohovat před nasazením přídavného sedátka, po jeho nasazení totiž není možné polohovat ani jedno.

Crusi se přestal vyrábět koncem roku 2016. Nahradil ho již existující model Stokke Trailz ve verzi Classic s pěnovými kolečky. Poněvadž vanička, sedadlo i adaptéry na Crusi jsou stejné jako na Trailz, není to velká změna - rozdílem je především nemožnost připojení sourozeneckého sedátka.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
12,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
128 × 63 × 96
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
103 × 33 × 63
Původ značky
Norsko
Materiál podvozku
hliník, plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.