Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Stokke Trailz Classic je verzí původního Stokke Trailzu s pěnovými kolečky do městského terénu, nahrazující model Crusi. Protože vanička, sedadlo (stejné jako u Xplory V3 a vyšší) i adaptéry sedí na Trailz stejně jako na Crusi, není jeho náhrada kočárkem Trailz zásadní změnou – rozdílem je spíše nemožnost připojení sourozeneckého sedátka.

Traillz Classic je robustnější high-endový kočárek určený primárně do města, který ovšem zvládá i mírně ztížené podmínky. Terénní kolečka ze základní výbavy Trailz Terrain můžeš i ke Classic verzi dokoupit samostatně a střídat podle potřeby. Velkou výhodou je i dobře přístupný XXL nákupní košík.

Korýtkové sedadlo je umístěné vysoko, takže má dítě dobrý výhled a je také blíž k rodiči. Můžeš ho otočit i polohovat do tří pozic (sed, odpočinková poloha, leh) v protisměru a dvou (sed, odpočinková poloha) po směru jízdy. V poloze vsedě je sedadlo téměř kolmé. Pultík na nohy není možné zdvihnout, přizpůsobit se ale dá jeho délka. Samotný sedák je vhodný od přibližně šesti měsíců, s volitelnou novorozeneckou vložkou je ho ovšem možné využívat už od narození. Pro nejmenší děti je v nabídce také hluboká vanička či autosedačka, jejichž dokoupením k samostatnému podvozku nebo sportovnímu kočárku dokážeš z kočárku Trailz poskládat libovolnou kombinaci. Přizpůsobit si ho můžeš i sety potahů, letních Summer kitů se sluneční clonou, zateplených Winter kitů kombinovaných s kožešinkou, a různými dalšími doplňky.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
14,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
127 × 62 × 95,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
95 × 50 × 63
Původ značky
Norsko
Materiál podvozku
hliník, plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.