Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Stokke Xplory V3 je třetí generací jedinečného high-endového kočárku a nejznámějšího modelu značky z roku 2010. Design s „muří nožkou“ ve středu konstrukce, výškově nastavitelným sedadlem a taškou místo košíku z něj dělá nejoblíbenější, ale i nejzatracovanější městský kočárek.

Podvozek kočárku byl v nové verzi vzadu mírně obměněný kvůli možnosti přidat stupátko pro staršího sourozence. Brzda trojkové verze je ve viditelnější oranžové barvě, se kterou je sladěný i zadní oranžový Stokke nápis. Na konstrukci od trojkového modelu výš najdeš i ikonický reflexní kruh ve středových spojích konstrukce. Faceliftem prošla i nákupní taška, která je nově celá z látky sladěné do dvou tónů a bez pevného poklopu se síťkou. Spolu s V3 verzí vyšla i Stokke Besafe autosedačka pasující na podvozek bez potřeby adaptérů.

Nejviditelnější změnou Xplory V3 je ale kompletně nové sedadlo s průdušnými potahy, které zůstává ve stejném oblejším tvaru. Jeho součástí je i nová větší stříška s přidaným kšiltem, zvětšenou větrací částí a UV ochranou 50+. Korýtkové sedadlo je umístěné vysoko, takže má děťátko dobrý výhled a je také blíž k rodiči. Sedadlo můžeš otočit či polohovat do tří pozic (sed, odpočinková poloha, leh) v protisměru a dvou (sed, odpočinková poloha) po směru jízdy. V poloze vsedě je sedadlo téměř kolmé. Součástí sedadla je dětské madlo, které je ve třetí verzi snadněji odnímatelné tlačítkem místo původního odšroubování. Novinkou je i jeho látkový potah. Látkou je nově překrytá i zadní část sedadla, čímž kočárek přišel o zadní kapsu. Pultík na nohy je oválnější a díky středovému tlačítku je možné snadněji manipulovat s jeho délkou. Samotná sedačka je vhodná přibližně od šesti měsíců, s volitelnou novorozeneckou vložkou je ji možné používat už od narození. Pro nejmenší děti je v nabídce také originální hluboká vanička rozdělená u nožiček či autosedačka, jejichž dokoupením dokážeš z kočárku poskládat libovolnou kombinaci. Novinkou je i možnost přizpůsobit si kočárek letními Summer kity se sluneční clonou či zateplenými Winter kity kombinovanými s kožešinkou.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
10,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
99 × 57 × 34
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
105 × 30 × 55
Původ značky
Norsko
Materiál podvozku
hliník, plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20,5
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.