Jaký je rozdíl mezi kočárkem Joie Mytrax a Joie Muze LX?

Zodpovězené
1. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Joie Mytrax a Joie Muze (LX).

Jaký je rozdíl mezi těmito kočárky?

Jsou podobné, ale cenově jsou v jiné kategorii.

Děkuji

Ahoj,

rozdíly mezi nimi jsou poměrně velké, ačkoliv může zdání klamat 🙂. Joie Muze (LX) je lehký, městský kočárek, určený spíše na nenáročný povrch, kvůli slabšímu odpružení a malým kolům. Jeho hmotnost je tedy o dost menší, váží jen 8,6 kg, ale nižší má i nosnost (17,5 kg). Rozměrově je vhodný spíše pro menší děti, protože zádovou opěrku má dlouhou jen 42 cm, celková ložná plocha je pak 80 cm dlouhá.

Joie Mytrax má vyšší hmotnost, a to necelých 12 kg. Za to nabídne vyšší nosnost (22 kg), a i celkově větší rozměry - ložná plocha je dlouhá 94 cm. Další zásadní rozdíl je v kolech, která má větší a s lepším odpružením. Změnil se i materiál, zadní jsou nafukovací a přední mají pěnovou výplň, takže Mytrax projede terénem bez potíží. Rukojeť má teleskopickou a je potažená koženkou.

Doporučuji rozhodně Joie Mytrax, pokud Ti nevadí jeho vyšší hmotnost. Nabízí super jízdní vlastnosti a je prostorný i pro větší dítě. Joie Muze (LX) je sice lehký, ale rozměry má nedostatečné, za chvíli bys kupovala další kočárek.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie