Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Joolz Day je high-endový kočárek s měkce odpruženou konstrukcí specifického designu. Kola jsou určena hlavně do města, na horším povrchu je dokážeš zaaretovat jednoduše stiskem nohy bez potřeby se ohýbat. Pro jízdu v terénu je v nabídce náprava all-terrain s neotočnými předními koly. Otočné sedadlo je ergonomicky tvarované a umístěné vysoko, takže je k tobě miminko blíž a můžeš ho v kočárku usadit i za stůl. Je možné ho polohovat ze sedu až do lehu celkovým náklonem. Opěrka nohou se dokonce dá pro větší děti prodloužit a tím také zvětšit ložnou plochu sedáku. Stříška se nedá prodloužit, pro větší zastínění je ale dostupná dokoupitelná UV sluneční clona. Volitelným příslušenstvím je i velká nákupní síť upevnitelná na zadní část konstrukce, která rozšiřuje menší košík.

Day je dostupný ve sportovní verzi s dokoupitelnými nástavbami, ale také v kombinaci. Hluboká vanička je dobře větraná s hypoalergenní prodyšnou matrací. Pomocí adaptérů můžeš na konstrukci nakliknout některou ze známých značek autosedaček. Pro letní dny je možné si volitelně dokoupit i letní síťované sedadlo.

Kočárek je dostupný ve třech základních edicích: zemí inspirovaná Earth kolekce, francouzský chic Studio kolekce s dvojitým šitím a Itálií šmrncnutá elegantní Quadro kolekce s prošíváním. V konceptu Tailor si můžeš upravit barvu madla, rukojeti a akcentů. Kromě toho vyšel Day i v limitovaných edicích Expedition, Discovery a Tokyo.
Více informací na oficiální stránce Joolz Day

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací
Hmotnost (v kg)
11,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
1 110 × 62 × 88
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
92 × 62 × 50
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.